Max Factor, Facefinity Compact Foundation (Podkład w kompakcie)

Max Factor, Facefinity Compact Foundation (Podkład w kompakcie)

Max Factor Facefinity Compact Foundation to podkład w kompakcie ze specjalnym systemem Permawear został tak zaprojektowany, aby pozostawał na skórze cały dzień. Jest trwały, odporny na dotyk i wysokie temperatury, a jednocześnie ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu doskonale przyswajany jest przez skórę twarzy, która wygląda gładko, naturalnie i świetliście. Nie wysusza skóry - jest podkładem nawilżającym (zawiera glicerynę), filtry UVA/UVB faktor 15. Facefinity Compact Foundation dostępny jest w 5 odcieniach.

kompakty
nawilżające

matuje, wygładza, wyrównuje koloryt

od lat wracałam do pudru Creme Puff Max Factora, pierwszy raz sięgnęłam po Facefinity Compact Foundation. nie żałuję, choć jest to trochę inny rodzaj kosmetyku. jest zdecydowanie bardziej gęsty i skondensowany. sprawdza się w roli pudru, zostawia trwałą, ale delikatną warstwę na twarzy przez wiele godzin. używam koloru 02 Ivory, wygląda bardzo naturalnie, nie daje efektu maski. dużym plusem tego kosmetyku jest profesjonalna, miękka gąbka i opakowanie- poręczne, z dużym lusterkiem i perforacją od spodu (zapewnia dostęp powietrza do gąbki).

jeden z lepszych podkladow

Szukalam podkladu do twarzy, ktory bedzie nadawal ladny wyglad mojej cerze i ja zmatowi. Nie mam problemow z pryszczami wiec nie zalezalo mi na mocnym kryciu. Wiec zaczelam szukac, na wizazy\u mial dobre recenzje a na stronie max factora oznaczony jak bestseller. No coz w sklepach uparto sie ze najjasniejszy kolor, ktory jest sprzedawany to naturalny. Ktory dla jasnej cery moze byc jednak za ciemny. Sama mam jasna cere wiec musze starac sie tak nakladac ten podklad aby twarz nie byla za ciemna. Co moge powiedziec o podkladzie. Ze jestem z niego zadowolona. Nadaje ladny zdrowy kolor cerze, matowi skore i delikatnie kryje. Trzyma sie dlugo, nie zapycha cery. Oczywiscie najladniej wyglada, gdy skora jest gladka, po peelingu oraz dobrze nawilzona. Gdyz moze podkreslac skore skorki. Ogolnie polecam.

Świetny Produkt

Polecam produkt, zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Kupiłam go ponieważ lubię testować nowe kosmetyki. Moją uwagę przykuło głównie eleganckie opakowanie jak również pozytywne opinie na forum :)

Podkreśla suchą cerę.

Używałam tego produktu bardzo długo, dobrych kilka lat. Przez cały ten czas miałam w miarę znośną cerę, z jedną niespodzianką w miesiącu i to wszystko. Podkładu przestałam używać kiedy zaczęły się problemy z trądzikiem, nie wiadomo skąd... musiałam iść do kosmetyczki na oczyszczanie, po nim odcień, który używałam od 4 lat był zdecydowanie za ciemny, a wręcz zrobił się pomarańczowy. Skóra zaczęła się robić sucha, a ten podkład z tym sobie nie radzi, podkreśla bardzo suche skórki. A kiedy nałoży się go za dużo bardzo go widać.

Jeśli chodzi o opakowanie, to jest bardzo wygodne. Osobiście nigdy z tego małego lusterka nie korzystałam, ale z pewnością wielu osobom przypadło do gustu. Gąbeczka jest mięciutka, przyjemnie się nią nakłada podkład.
Podkład kruszy się dopiero przy końcu, dlatego trzeba uważać przy otwieraniu, bo jest wtedy wszędzie.

Ogólnie nie jest to dla mnie produkt wydajny. Podkład musiałam kupować regularnie co dwa miesiące, dobrze, że często było w promocji w super-pharm (1+1 za złotówkę).

Raczej nie wrócę już do tego produktu, przekonałam się bardziej do pokładów płynnych, są bardziej wydajne.

WOW!

Hey dziewczyny. Mam odcień IVORY 002, ale uwaga!...jest naprawdę ciemny. Moja cera nie jest porcelanowa, raczej mam jasna karnację ale nie mam bladej skóry. Używam zazwyczaj odcieni podkładów nude albo light beige a tu Ivory i jest mega ciemny. Ale to nic, bo idzie lato. Skóra się opali i wtedy ten odcień będzie idealny. Będę polować teraz na ten najjaśniejszy 001 Porcelain.
Jestem bardzo pozytywnie zszokowana jego trwałością. Pracuję w miejscu gdzie jest mega gorąco i co jakiś czas bucha na mnie gorące powietrze. Puder trzymał się całe 9 h na twarzy, nic nie spłynęło , nie weszlo w załamania. Wypudrowałam twarz bardzo delikatnie, wręcz oprószyłam, Jestem na tak i na pewno zostanę przy nim na zawsze, no chyba, że wyprodukują nową wersję, ale na pewno poszukiwania podkładu w kompakcie zakończyłam. To jest naprawdę hit. W drogerii internetowej można kupić za 33 zł, więc cena super i jakość też. To mój kolejny hit z max factora. Nie omieszkam wspomnieć o pięknym opakowaniu, które wygląda bardzo ekskluzywnie i jest po prostu śliczne.

Lepsza wersja creme puff

Uważam, ze jest to lepsza wersja creme puff- dużo bardziej zbita konsystencja przez co ten puder nie daje takiego mocno pudrowego wykończenia, a raczej delikate przymatowienie.Ja używałam koloru golden, ale nie był on jakiś szczególnie ciemny czy opalony- po prostu mój kolor ( ciemne włosy, ciemne oczy , śniada cera). Opakowanie idealne- osobne miejsce, wentylowane ( dziurki) na sensowną gąbeczkę, duże lusterko, złoty kolor.

Świetny puder

Po wycofaniu innego pudru przypadkiem trafiłam na ten, nie byłam do końca przekonana ze względu na cenę, ale jak już kupiłam to się z nim nie rozstaje. Wygodne, praktyczne opakowanie z lustereczkiem. Dobrze się rozprowadza, rozświetla twarz, kryje niedoskonałości

bez efektu maski

Nie lubię używać podkładów w płynie bo prawie zawsze tworzą efekt maski i zapychają pory. Pudry w kamieniu z kolei mają słabe krycie i są nietrwałe. Podkład w kompakcie jest więc idealny bo długo się utrzymuje i wygląda naturalnie. Jestem w trakcie trzeciego opakowania, używam koloru natural, który jest idealny do mojej raczej jasnej karnacji, jest tez odcień jeszcze jasniejszy - ivory. Jedynym minusem jest wydajność bo niestety dosyć szybko się kończy. Cena ok 70 zł ale ja zawsze czekam aż będzie na niego promocja :)

Dobry produkt

Używam od niedawna - odcień Golden. Produkt bardzo dobrej jakości, używam jako wykończenie makijażu. Matowy efekt, cera nie świeci się. Cena w Rossmannie ok. 70 zł ale warto ;)

W miarę dobry

Kolor 03 Natural. Plusem jak dla mnie jest jego forma - w zgrabnym pudełeczku z lusterkiem, które można mieć zawsze ze sobą. Produkt matujący, wyrównujący kolor. Jednak jak dla mnie, i dlatego obniżam ocenę, bardzo go widać na mojej skórze. Mam cerę mieszaną i niestety, na suchych fragmentach zostawia widoczny osad.

Dobry

Używam tego podkładu w lato. Mam cerę tłustą, która w ciepłe dni nie znosi płynnych form podkładów. Muszę przyznać że polubiłam się z tym podkładem. Utrzymuje się przez ok 10 godzin na mojej skórze, w między czasie wymaga jednak zmatowienia. Ładnie utrzymuje róż i bronzer.
Przyznaję jednak punkty karne za :
- małą gamę kolorystyczną (ja używam nr 02 Ivory który niestety jest lekko pomarańczowy, natomiast na mojej aktualnie opalonej cerze nawet wygląda dobrze...) Jednocześnie obecna gama kolorystyczna nie posiada jasnego, neutralnego odcienia beżu, którego mogłabym używać na nie opalonej skórze. Wiele kolorów jest pomarańczowych lub różowych... co pozostawię bez komentarza ...
- wydajność jest bardzo mała. Produkt bardzo szybko znika jeżeli jest używany z załączona gąbeczką. Bardziej wydajny, gdy nakładany gęstym będzlem typu kabuki.

Cudo

Podkład używam od przeszło 4 lat. Zawsze kupowałam nr 02 (taki tylko w Polsce dostępny najjaśniejszy) , był dla mnie trochę za ciemny, ale jego formuła jest tak cudowna, że przyciemniałam szyję. Jednak ostatnio w sieci kupiłam nr 01 i jest idealnie. Mam cerę naczynkową, policzki i nos czerwony. Podkład maskuje te zaczerwienienia. Nakładam go dołączoną gąbeczką. Po ok 30 min od nałożenia stapia się ze skórą i nie ma efektu pudrowej maski. Nie waży się i nie wchodzi w zmarszczki jak płynne i kremowe podkłady. Latem nie ścieka z twarzy. Nie nakładam na niego już żadnego pudru. Utrzymuje się na twarzy praktycznie do wieczora. Wydajność nie jest najlepsza, ale przy codziennym stosowaniu starcza na ok. 1,5 miesiąca. Cena w sieci ok 40 zł, to mało jak za takie cudo. Jednym słowem to jest mój KWC