Biosource, Foaming Softening Cleansing Water (Pianka do oczyszczania skóry suchej)

Wodna pianka oczyszczająca i łagodząca do pielęgnacji skóry suchej, bez zawartości mydła.

Preparat w magiczny sposób zmienia się w wodną piankę, która delikatnie oczyszcza skórę i zapewnia jej pełen komfort!

bardzo dobra

Zalety:
- wydajna - wystarczą 2 psiknięcia na całą twarz i szyję
- dobrze zmywa puder
- wygodna w użyciu pompka
- pianka delikatna i dobrze się rozprowadzająca
- wystarczy mieć mokre ręce
- nie wysusza i nie ściąga skóry

Minusy:

- nie zmywa makijażu oczu wodoodpornego
- zapach jest trochę ...niewyszukany

Najlepsza z serii.

Mialam dwa opakowania po 20ml. Pianka ma super konsystencje i jest bardzo wydajna, wystarczy maly kleksik na reku, zeby umyc cala twarz. Pianka bardzo sie pieni i jest gesta. Zmywa dosc dobrze, ale nie ma jakiegos wstrzasajacego uczucia odswiezenia. Niestety jest to preparat, ktory przypomnial mi, ze sa jeszcze na tym swiecie kosmetyki do mycia twarzy, ktore szczypia w oczy! Naprawde, dawno sie juz z tym nie spotkalam i bylam ogromnie zdziwiona, bo to dziwo prawie wypala spojowki. Dlatego wlasnie wiecej go nie kupie, wole zele do twarzy, ktore mnie nie podrazniaja.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:2x20ml

Jednak nie dla mnie

Kupiłam tą pianke bo pomyślałam że jak jest do skóry suchej to do mojej normalnej będzie ok i się pomyliłam. Konsystencja milutka bardzo dobrze się pieni wystarczy jedno naciśnięcie i możesz umyć cała twarz i szyję. Jest bardzo wydajna. Jednak mimo tych plusów ma jeden duży minus może nie tyle wysusza co po umyciu mam wrażenie strasznego ściągnięcia skóry muszę szybko użyć toniku. Dlatego nie kupię jej wiecej

Używam tego produktu od:3 miesięcy

depilacja rąk

100% ZADOWOLENIA

Piankę kupiłam parę dni temu. Stosuję ją wraz z tonikiem z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona. Dobrze oczyszcza twarz, skóra jest delikatna, pełna blasku. Dodatkowy atut to piękny zapach. 1-2 "psiknięcia" wystarczają, aby umyć twarz, szyję i dekolt.

Używam tego produktu od: kilku dni

fajna, ale Biopur lepsza

Pianka ta ma dużo plusów:
- estetyczne, poręczne i higieniczne opakowanie
- bardzo wydajna
- wygodna w użyciu
- dobrze oczyszcza skórę, zmywa makijaż
- nie wysusza

5 gwiazdek nie daję, gdyż drażni mnie jej zapach. O niebo ładniejszy jest jej koleżanki-pianki z serii Biopur. I tamta jest moją faworytką :D

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Bardzo dobra pianka

Dla mojej mieszanej cery ta pianka jest idealna. Zmywa zanieczyszczenia nie podrażniając. Co dla mnie najważniejsze po kąpieli gdy osuszę buzię skórę mi nie schodzi, co często mi się zdarzyło. Mam zero zastrzeżeń, jestem zadowolona. Obecnie kosztuje 85 zł.
UWAGA! Przepraszam ale się pomyliłam. Chodziło mi o opis pianki do serii Biosource...
Używam tego produktu od:4 miesięcy

poezja

Mialam już wrażenie że wypróbowałam już większośc preparatów do mycia do kwoty 100 zł i fatalne skutki stosowania tychże preparatów doprowadziły mnie i mojego dermatologa do wniosku że powinnam unikac wody do mycia buzi...O Zgrozo...ja nieszczęsna...ile bym zaoszczędziła pieniążków gdybym wcześniej odkryła ta cudowną piankę !!! na szczęście cudownym zrzadzeniem losu dostałam ją od mamy (kocham cie mamciu!!!!!)i okazało sie że mycie buźki tym preparatem nie robi jej szkody a wrecz przeciwnie.Preparat ma formę wody z atomizerem zamieniającą ja w puszysta piankę.Bardzo wydajna. Wystarczyła mi na prawie pół roku. Dobrze usuwa makijaż,odświeża, nie wysusza. Co z tego że nie jest antybakteryjna- zawsze można później zastosować odpowiedni tonik.IDEAŁ. Niestety droga.

super wydajna

Oceniam wersje zielona. Male opakowanie 50ml ( w promocji gwiazdkowej bylo dolaczone do kremu) wystarczylo mi na ok. 2 miesiace (uzywalam 2x dziennie). A spodzoiewalabym sie, ze skonczy sie po dwoch tygodniach najdalej. To najbardziej wydajny specyfik do mycia twarzy, na jaki udalo mi sie trafic. Dobrze oczyszcza, nie podraznia, nie uczula mnie, pianka ma fajna konsystencje, jest mila w dotyku (przyjemnie pomasowac sobie nia twarz) i rzeczywiscie nie trzeba sie specjalnie napracowac przy myciu i demakijazu - kilka ruchow i gotowe. Splukuje sie bez problemow. Ladnie pachnie. Polecam wszystkim!!!

Świetna

Naprawdę strasznie lubię te pianki, używam ich od dawna - miałam tę do cery suchej, normalnej (zielona) oraz z serii Biopur (niebieska). Sa fantastyczne, swietnie usuwają makijaż - gdy myję twarz żelem, to najpierw używam mleczko do usunięcia podkładu, przy tych piankach to niepotrzebne - świetnie i dokładnie zmywają podkład i puder. Nawet pianka do cery tłustej nie wysusza buzi. Po umyciu buzia jest czyściutka, gładka, nawilżona a nie napięta, bez śladu podrażnień. To najbardziej wydajny preparat jaki znam - jedno opakowanie starcza na bardzo długo. To jedne z moich ulubionych kosmetyków do mycia buzi, polecam je wszystkim!

kiepski

Pianka zupełnie nie jest wydajna, nie zmywa dokładnie makijażu a do tego podrażnia, co zresztą nie jest dziwne w przypadku Biothermu (nie mam wrażliwej skóry).

spełnia oczekiwania

Kupiłam ja jakiś czas temu,bo wcześniej miałam produkty tej firmy i byłam zadowolona.Niestety wśród tych pianek nie ma wersji do cery wrażliwej,więc wybrałam te,bo ma dopisek,że łagodzi.Bardzo fajnie pomyślane opakowanie,przypomina mi piankę do włosów,bo się ją wyciska i nakłada na twarz gdzie pianka zmienia się w delikatny kremik,którego w ogóle nie czuje się na twarzy.Opakowania nie wstrząsa się przed użyciem.Kilka ruchów po twarzy i dosłownie dwa spłuknięcia woda i buzia czysta,bez makijażu (który zmywa się bez problemu-mówię o makijażu nie wodoodpornym),nie ściaga,nie pozostawia na twarzy jakiegoś filmu.Bardzo przyjemna w użyciu,no i ten piękny zapach :)))
Wygląda na to,że jest dość wydajna.
Ze względu na tą małą ilość wody potrzebnej do jej zmycia myslę że by się sprawdziła w warunkach podróżnych :))

Jest połowa lipca i piankę jeszcze mam tak na "kilka razy użycia". To tak a propos jej wydajności :)
Natomiast chciałabym dodać, że nadaje się ona do wszelkich depilacji, bo jest łagodna i nie powoduje zaczerwienień i uczuleń i nie podraznia, np. okolic pach.
Polecam gorąco !!! :)