Kerium Antipelliculaire, Shampooing - Gel (Szampon do włosów z łupieżem tłustym)

Kerium Antipelliculaire, Shampooing - Gel

Szampon przeciwłupieżowy z LHA (lipohydroksykwas) przeznaczony do włosów z łupieżem tłustym. Usuwa uporczywy łupież dzięki działaniu mikrozłuszczajacemu już w okolicy korzenia włosa. Zawiera lipohydroksykwas - pochodną kwasu salicylowego, do której został dołączony łańcuch lipidowy. Szampon dodatkowo zawiera cynk-PCA, który przeciwdziała nadmiernej produkcji łoju. Szampon nadaje się do częstego stosowania.
Składniki aktywne: lipohydroksykwas, kwas salicylowy, cynk-PCA, woda termalna La Roche-Posay.

Napisanych recenzji: 34

nieporozumienie

Szampon poleciła mi pani dermatolog. Miał być bardzo tani i skuterczny, okazał się drogi i nie działał wcale, a przynajmniej nie na to jakie powinno być jego przeznaczenie.

Ze skóra głowy mam problem od dawna i wypróbowałam wiele różnych szamponów, zawiesin i innych rzeczy, które działały mniej lub bardziej. Zdawałam sobię sprawę, że cena szamponu nie będzie taka jak tego zwykłego ze spożywczaka ale miałam nadzieję ze za 50 zł będzie trochę działał.

Niestety oprócz ładnego zapachu i ogólnej funkcji jaką spełnia każdy szampon, ten produkt nie zrobił nic więcej. Po zurzyciu 1 opakowania kupiłam drugie, gdyż pani doktor twierdziła ze czasem zaczyna działać dopiero po jakimś czasie używania.

U mnie nie przyniósł żadnej poprawy.

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008667].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Jestem na nie

Miałam do czynienia z tym szamponem co prawda dawno temu,ale na moje problemy ze skórą głowy nie podziałał. Pani dermatolog przepisała mi go na przetłuszczające się włosy ale niestety-szampon tego nie uregulował. Średnia pojemność,wysoka cena. Jedynie co pamiętam to się w miarę dobrze pienił i miał ładny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[468689].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Dobry efekt

Szampon nie przetłuszcza skóry głowy , nie podrażnia , ładnie pachnie , ma fajna żelową konsystencję. Na mój łupiez co prawda nie podziałał , mimo , że zuzyłam pod rząd dwa opakowania , ale po zastosowaniu włosy są lśniące i puszyste ! Używam go obecnie nie jak mam nawrót łupieżu , ale gdy chce ładnie wyglądać i mieć puszystą i lśniącą fryzurę.

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[359343].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 61

stały bywalec

Skuteczny szampon delikatnie złuszczający. Jest u mnie stałym bywalcem. Jestem z niego bardzo zadowolona.Jedynym minusem jest cena - zawykle płace za niego 39 zł. Jak na taką pojemność to bardzo wysoka kwota. Stosuje go co jakiś czas więc starcza mi na dłuższy czas. Bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem przetłuszczonej skóry głowy oraz ze złuszczeniem naskórka. Mam wrażenie ,że po nim skóra glowy oddycha.Działa łagodnie nie podrażniając co również jest dla mnie ważne.POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[326648].usefull || 0 }}% pomocna.