Mleczko do oczyszczania twarzy 3 w 1 (stara wersja)

Mleczko do oczyszczania twarzy 3 w 1 (stara wersja)

Mleczko do demakijażu, które delikatnie usuwa makijaż, nawet wodoodporny tusz do rzęs, jednocześnie tonizując skórę twarzy. Pozostawia uczucie miękkiej i zadbanej skóry. Do stosowania również w okolicach oczu. Odpowiednie dla skóry wrażliwej. Testowane dermatologicznie.

Cena: 13-15zł / 200ml

Niezbędny

Używałam przez długi okres czasu. Zamieniłam go na inne mleczko do demakijażu, kiedy moja cera została zdiagnozowana jako tłusta i zaczęłam używać kosmetyku ze wskazaniem na cerę tłustą.
Jak dla mnie sprawdzał się dobrze, zmywał cały makijaż, chociaż czasem miałam efekt czerwonych oczu, ale to tylko wtedy, kiedy robiłam sobie makijaż mocny wieczorowy. Na co dzień nadaje się jak najbardziej, dobrze sobie z radził z moim tuszem Sexy Curves, zmywał też pozostałości podkładu i odżywiał cerę. Nie lubiłam jedynie jego konsystencji. Poza tym był wydajny.
Produkt jak najbardziej poprawny, mile go wspominam.:)
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy zakupię go po raz kolejny, ponieważ używam teraz mleczek z konkretnym uwzględnieniem na cerę tłustą.

Używam tego produktu od: już nie używam, ale używałam tego kosmetyku przez 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 8

Świetny

Pierwsze mleczko, po którym faktycznie mam wrażenie, że nawilżył mnie.
Niestety nie spisuję się u mnie z zmywaniem makijażu. Lecz nie znalazłam jeszcze nic co zmyłoby w 100%.
Polecam jeśli zależy komuś bardziej na oczyszczeniu cery niż zmyciu makijażu oczu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

super!

Świetne uniwersalne mleczko, dokładnie jak w nazwie - 3 w 1. Świetnie zmywa całą twarz, zastępując także tonik, cera jest bardzo dobrze oczyszczona i odżywiona.

+ świetnie zmywa wszelkie tusze
+ nawilża
+ czuć oczyszczenie nawet nie wiem jak opisać mam po niej odświeżoną twarz
+ tonizuje
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ dobra konsystencja

- mnie odstrasza trochę cena (u mnie 17zł) bo podobnie lubię inne mleczko a jest tańsze i wydajniejsze, więc za to odcięłam pół gwiazdki.

Makijaż Maybelline

efekt czerwonych oczu

Kupiłam ze względu na recenzje i na zastosowanie zarówno do twarzy jak i do okolic oczu.dobrze zmywa makijaż,nie pozostawia lepkiej warstwy.niestety lekko wysusza skórę i nie nadaje się do demakijażu oczu.po każdorazowym demakijażu moje oczy strasznie mnie piekły, łzawiły i miałam zaczerwienione spojówki.

Używam tego produktu od:miesiąca

Najlepsze

Prawde mówiąc dostałam to mleczko w prezencie. Byłam z niego bardzo zadowolona. Naprawde rewelacyjnie usówa makijaż, jest delikatne, pięknie pachnie, nawet moja mama je polubiła i uważa, za najlepszy kosmetyk w tej kategorii. W drogerii sprawdzałam jego cene i wg mnie jest do przełknięcia.
Godne polecenia! Używam tego produktu od: używałam w zimie

jedno z najlepszych :)

Jeden z najlepszych kosmetyków do demakijażu, jakich używałam :)
Plusy:
- bardzo dobrze zmywa makijaż (niestety nie wiem jak tu będzie z kosmetykami wodoodpornymi, ale z normalnym tuszem radzi sobie doskonale :) )
- bardzo dobra konsystencja,
- pozostawia uczucie przyjemnego nawilżenia i oczyszczenia,
- bardzo wydajne,
- delikatny zapach,
- nie podrażnia cery.

Minusów nie zauważyłam ;)

Używam tego produktu od: październik 2009

Prawie idealne

Jedno z lepszych mleczek jakie zdarzyło mi się używać.

Plusy:
+ tanie
+ wydajne
+ fajna konsystencja- jest dość rzadkie, ale jednocześnie na tyle gęste, że nie wylewa się z buteleczki
+ dobrze oczyszcza skórę- zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia
+ nie przesusza
+ faktycznie odrobinę nawilża
+ nie zapycha
+ zmywa nawet wodoodporny makijaż
+ prawie nie pachnie
+ ma poręczne opakowanie

Minus: Bardzo piecze, jeżeli dostanie się do oczu.

Ogólnie jestem z niego zadowolona i z pewnością kupię ponownie. Gdyby nie to, że podrażnia trochę oczy byłby moim KWC.

bardzo fajne!

Jestem zadowolona, jedno z niewielu mleczek, które mnie nie zapycha i przy tym świetnie zmywa makijaż.
Konsystencja w sam raz- nie jest za rzadkie.
Wydajne
Tanie
Nie szczypie w oczy- dobrze radzi sobie z opornym tuszem ;)

Polecam!

Używam tego produktu od: lutego 2010
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

Bardzo dobry!

Delikatny, przyjemny w zapachu, wydajny, super konsystencja (nie leje się jak głupi;p), dobrze oczyszcza, skóra po zmyciu makijażu ładnie pachnie i jest mięciutka. Radzi sobie z wodoodpornymi tuszami. Naprawdę bardzo dobry produkt. Chyba najlepszy jaki miałam. Mojej siostrze również odpowiada, a mamy inne cery;)

P.S. Mam go w innym opakowaniu.

Używam tego produktu od: chyba już z 3 miesiące..., ale pewna nie jestem;p
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1;)

moje ulubione mleczko

doskonałe do demakijażu oczu, usuwa tusz bardzo szybko i bez konieczności tarcia rzęs, wystarczy przez moment przytrzymać nasączony mleczkiem wacik na powiece.

delikatny i nie powoduje podrażnień, używam tylko do demakijażu oczu także nie wiem jak sprawdza się przy oczyszczaniu całej twarzy.
produkt bardzo wydajny, polecam:)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

Dziadostwo

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam mleczko w Superpharm i się bardzo zawiodłam. Nie nadaje się do demakijażu oczu. Może zmywa dość dobrze, ale nikomu nie życzę takiego bólu oczu jaki mi zafundował. Piecze i szczypie, mam wrażenie, że pali żywym ogniem :( a miało być tak pięknie. Ktoś pytał gdzie można go kupić: widziałam je w Realu i w Tesco. Wielka szkoda, że dla mnie się nie nadaje :( za to tonik z tej serii jest świetny.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

cudny

To jest moje ulubione mleczko do demakijażu, praktycznie nie ma żadnych wad! używałam do zmywania oczu radził sobie z wodoodpornymi tuszami, przy czym nie podrażniał tak jak wiele innych których próbowałam. bardzo wydajny i o odpowiedniej konsystencji.
Niestety nigdzie nie moge go już dostać:( Ktoś może wie w jakich drogeriach jest jeszcze w sprzedaży czy wycofali go zupełnie?

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo