Olejek witaminowy do masażu

Olejek witaminowy do masażu

Olejek witaminowy do masażu ciała oraz twarzy, szyi i dekoltu dobrze wchłania się z powierzchni skóry powodując uelastycznienie i ujędrnienie naskórka. Olejek ma odpowiednią konsystencję, jest lekki i w trakcie masażu nie daje uczucia lepkości. Dobrze rozsmarowuje się na powierzchni skóry dając pożądany efekt poślizgu. Olejek może być stosowany przy masażu relaksującym, kondycjonującym i pielęgnacyjnym. Olejek zawiera naturalne olejki roślinne, witaminę E oraz naturalne olejki eteryczne.

Cena: 42 zł / 200 ml

spełnione obietnice

Jest wszystko to, co obiecuje producent. Olejek jest niezmiernie przyjemny w stosowaniu dzięki jego ciekawej kompozycji zapachowej - naprawdę relaksująco wpływa na moje samopoczucie. Po drugiej aplikacji miałam już mięciutką i nawilżoną skórę, a pierwszy raz gdy masowałam się tą oliwką moja skóa była podrażniona i w opłakanym stanie. Mimo dość intensywnego zpachu olejek nie podrażnia i stosowałam go po depilacji kremem. Jak na oliwkę dobrze i dosyć szybko się wchłania. Wolę tę oliwke niż balsamy do ciała. Jedyną wadą jest brzydkie opakowanie, niby ma pokazywać, ze to produkt ekologiczny i wszystkie kosmetyki Femi mają takie opakowania. Dla mnie to paskudna biała butla, pompka byłaby ok, ale gdy już mało zostało w butelce, nie mogłam wygodnie wydobyć olejku. I mogłoby być więcej tej oliwki, szybko się mi skończyła, ale może dlatego, że wszystko co dobre szybko się konczy... Ale sam preparat jest fajny.