Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

Pozytywny szok!

Jestem bardzo mile zaskoczona. Nie jestem w ciąży, natomiast i tak mam rozstępy na brzuchu, które ulegają ciągłemu powiększaniu i do tego głównie zaczęłam używać ten produkt. Co prawda za krótko go stosuję aby ocenić czy działa na rozstępy natomiast wiem, że działa idealnie na zmiany na skórze, otóż od roku miałam pod pachą brązową suchą plamę obok miseczki stanika. Wyglądało to obrzydliwie, jak jakiś grzyb, narośl. Przestraszyłam się, gdyż czytałam, iż może być to oznaka choroby- cukrzycy. Gdy smarowałam olejkiem brzuch przy okazji zaczęłam smarować tą plamę, szczerze mówiąc nie wierzyłam, że mi to pomoże, ale po kilku użyciach (posmarowałam tą zmianę około 4-5 razy i to nie codziennie tylko co dwa trzy dni) zmiana zaczęła się leczyć, jest o wiele bledsza! Podejrzewam, że jeszcze z kilka razy i zniknie całkowicie! Zasłużone 5 gwiazdek i oznaczam ten produkt jako hit, ponieważ nic mi nie pomagało a to tanie cacko dało radę. Miałam wybór między mega drogim bio oil a mamas babydream-cieszę się, że wybrałam to drugie. POLECAM!

Jest w porzadku , za ta cene warto sprobowac

Olejek stosuje od poczatku ciazy i generalnie jestem zadowolona.
Stosuje go niestety tylko na noc bo bardzo slabo sie wchlania i klei sie do ubrania a w nocy mi nie zalezy czy przyklei sie do koszulki czy nie :)
W ciagu dnia bym sie nie zdecydowala bo zwyczajnie zniszczylabym sobie ubranie.
Jest to tani, dobry kosmetyk i mega szybki -z pewnoscia szybciej sie posmarowac oliwka niz wmasowywac krem.
Nie mam na razie (!) rozstepow jednak wiem ze to jest spowodowane bardziej genetycznie -ktos ma sklonnosci , inny nie i zaden kosmetyk tego nie zmieni.
Jednak zawsze warto wpsomagac skore.
Moim zdaniem lepszym produktem i bardziej uniwersalnym jest Elancyl Prevencion i Mama Mio.

Cudo za grosze

Olejek trafił do mojej kosmetyczki już jakiś czas temu, jako olej do pielęgnacji włosów. Kupiłam go ładne pare miesięcy temu a jeszcze nie skończyłam całego opakowania.
Nakładam go przed każdym myciem włosów na około godzinę, lub na całą noc i działa rewelacyjnie. Włosy są po nim bardzo nawilżone, dociążone, nie puszą się, są miłe w dotyku i lśniące.

Skuszona dobrym składem odżywczych olejów postanowiłam użyć go również na skórę twarzy. Moja cera od dłuższego czasu potrzebowała dobrej bomby nawilżającej, ze względu na przesuszenie w okresie zimowym, i wykorzystanie tego olejku było strzałem w dziesiątkę. Od około 2 tygodni nakładam go na noc na oczyszczoną skórę twarzy i zauważyłam wielką poprawę w kondycji mojej cery. Brak już pojedynczych wyprysków, a skóra dzięki nawilżeniu jest promienna, nie ma suchych skórek i podkład lepiej się utrzymuje.

Zdecydowanie będę kupować ponownie.

Super wielofunkcyjny kosmetyk!MUST HAVE

Jest mega! Bez porownania z normalna oliwka babydream czy każdą inną. Szybko sie wchłania, skóra do wieczora jest miękka jakby...coś ją trzymało ale w dotyku nie czuć lepkosci, filmu itp. Zapach przyjemny ale mnie bardziej urzekla konsystencja, przypomina mi tą, jaką mają suche olejki.

Cudowna

Produkt kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na KWC. Oczywiście się nie zawiodłam. To kolejny kosmetyk do którego zakupu przekonały mnie opinie Wizażanek.
Tak jak każdy olejek w mojej kosmetyczce również ten używam na wiele sposobów.
Pierwszym ogromnym plusem produktu jest jego skład. Prosty, ale wystarczający. Olej sojowy, olej ze słodkich migdałów ( ten jest również moim hitem solo), olej słonecznikowy, olej jojoba, olej makadamia ( solo genialny na cellulit), witamina E oraz na samym końcu perfum.
Świetnie sie sprawdza w pielęgnacji włosów. Nakładam go przed myciem na różne sposoby: na sucho, mokro, na wodę aloesową, dodaję do domowych maseczek- za każdym razem sprawdza sie genialnie. Włosy są lśniące, mięsiste i wyglądają na zdrowe. Czasem również kropelkę olejku rozgrzewam w dłoniach i nakładam na same końcówki włosów.
W pielęgnacji ciała jest również genialny. Nakładam go na całe ciało, dzięki czemu skóra jest miękka i wygląda zdrowo. Świetnie łagodzi podrażnienia po depilacji.
Bardzo dobrze zmywa wodoodporny makijaż. Ale to olej, więc wiadomo, że idealnie sie do tego nadaje.

Rewelacja

Stosowałam go w ciąży i zamierzam pozostać przy nim tak długo jak długo będzie dostępny.
Jeśli chodzi o właściwe przeznaczenie, tzn. zapobieganie rozstępom podczas ciąży, to spełnił swoje zadanie w 100%. Przy bardzo dużej skłonności do rozstępów i pokaźnym brzuszku uniknęłam jakichkolwiek śladów na skórze. Smarowałam się nim od trzeciego miesiąca, dwa razy dziennie. W III trymestrze włączyłam do mojej pielęgnacji dodatkowo inny produkt, który stosowałam na noc.
Olejek Babydream stanowił u mnie jednak podstawę zabiegów w walce o piękny brzuch i udało się.
Okazał się też świetny do włosów. Zmniejszył skłonność do ich przetłuszczania się. Znacznie poprawił ich wygląd od pierwszego zastosowania.
Włosy są teraz miękkie i błyszczące. Dodatkowa odżywka po myciu jest już niepotrzebna.
Zdecydowanie jest to kosmetyk uniwersalny za małe pieniądze. Jego niewątpliwym atutem jest świetny skład.

od stóp do gółw

olejek o działaniu kompleksowym.
Kupiłam do olejowania włosów, jednak znalazł jeszcze kilka innych sposobów użycia. Czasami dolewam go do wanny - aby naolejowac skórę podczas kąpieli, czasami wcieram go bezpośrednio na skórę,
Bardzo dobra mieszanka olejów która sprawdzi się nawet na wrażliwej i delikatnej skórze. Must have w mojej łazience.

Przyjemny, uniwersalny olejek

Nowa wersja cudem oszczędzona przez Rossmann, bo pozostałe kosmetyki z linii Babydream zostały tak zmienione pod względem składu, że musiałam się z nimi pożegnać. W przypadku tego olejku, zmieniona została nazwa, opakowanie, jeden składnik. Reszta bez zmian (chyba, że w proporcjach), ale na pewno nie dodali zbędnych składników, jak w innych produktach serii. Po olejek nadal bezpiecznie można sięgać.
Olejek stosuję nieco inaczej niż zaleca producent, bo nakładam go na włosy – do olejowania. Świetnie się sprawdza bo zawiera w sobie mix różnych olejków, które dobrze działają na włosy. Nawilżają, zmiękczają, regenerują, poprawiają kondycję. Ten olejek był pierwszym z którym rozpoczynałam przygodę z olejowaniem. Teraz wracam do niego raczej okazyjnie, ale warto. Nie ma zbędnych konserwantów – tutaj zastosowana została witamina E. Zapach na samym końcu składu. Jest on przyjemny dla nosa, łagodny, taki „dziecięcy”. Olejek dość gęsty, ale łatwo wpija się we włosy i łatwo zmywa delikatnymi szamponami bez detergentów. Sprawdzał się na moich włosach zarówno kiedy były wysokoporowate, jak i teraz kiedy są niskoporowate.

Wielozadaniowy

Kupiłam go by robić nim demakijaż, jest gęsty jak na olejek wiec sprawdzal sie super do tego byl meeeeega wydajny. Podkreslam ze mam skore mieszana z tradzikiem. Po jakims czasie zaczela go podbierac moja mama do smarowania ciala wiec go jej oddalam :p Zdarzlo sie tez ze olejowalam nim moje wlosy-krecone, srednioporowate

Podsumowujac

Najlepszy do olejowania włosów

Jakiś czas temu zaczęłam olejować włosy. Najpierw używałam mieszanki olejków, które kupiłam pojedynczo, ale gdy skończyły mi się to zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego olejku postanowiłam spróbować. Olejek ma świetny skład, przystępną cenę, sporą pojemność i bez problemu można go kupić w każdym Rossmannie. Jestem zachwycona tym jak działa na włosy. Już od pierwszego użycia są miękkie i widzę, że wyglądają lepiej. Używam raz, dwa razy w tygodniu i za każdym razem jestem zachwycona. Olejek ładnie pachnie, bez problemu mogę nałożyć go na włosy, nie mam też problemu z jego zmyciem używając dowolnego szamponu. Nie używałam olejku na ciało - używam innych produktów do ciała a ten zakupiłam wyłącznie z myślą o olejowaniu włosów. Jest to tani sposób na olejowanie (na pewno tańszy niż kupowanie pojedynczych olejków). Na pewno będę nadal używać.

Do używania nie tylko w ciąży

Używam jej od lat, nie będąc w ciąży.
Skład jest fantastyczny - to po prostu mieszanka wartościowych olejów z dodatkiem witaminy E i zapachu, bez żadnych dodatków.
Używałam jej głównie na włosy, są po niej ładne, sypkie, błyszczące i dociążone. Do tego ładnie pachną :)
Sporadycznie używana do ciała - rozstępy stały się mniej widoczne, pięknie nawilżyła mi skórę, a nowe rozstępy nie powstały.
Minus - niestety dośc długo się wchłania, ale ma co czego innego się spodziewać po mieszance olejów.
Wystarcza na bardzo długo. Jak na mieszankę wartościowych olejów kosztuje grosze, więc warto ją kupić. Choćby jako oliwkę :)

KWC

KWC w ciazy I Nie tylko.
Zaczne od skladu, rewelacja. Nie mamy tu nic zlego. Dzialanie? Super! Obecnie jestem w 8mc ciazy I Nie widze rozstepow, pieknie napina , nawilza I wygladza skore calego ciala. Jestem bardzo zadowolona, zapach rowniez na plus. Delikatny, subtelny. Dzieki zawartosci oleju jojoba, sojowego, migdalowego I macadamia uwielbiaja go Tez moje wlosy, wcieram na noc przed myciem. Po umyciu sa sypkie, gladkie, Lanie sie rozczesuja. Super produkt za male pieniazki, polecam Nie tylko ciezarnym:)