Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Niezastąpiona zimą

W okresie jesiennym i zimowym bardzo lubię tłuściejsze produkty do ciała głównie olejki i masła. Uwielbiam także oliwkę Babydream.
Produkt świetnie nawilża suchą skórę, łągodzi podrażnienia, ma świetny skład, jest tani, pachnie przyjemnie, skóra jest mięciutka, jest wydajny.
Latem używam ją raczej na suchsze partie ciała (łokcie, kolana) lub po goleniu nóg.
Nie oceniam jej pod kontem ciąży ani zapobiegania rozstępów (mam kilka od dawna) choć na pewno uelastycznia skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361461].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona.

Od kiedy przekonałam się do oliwek, olejków i olejów często po nie sięgam w swojej codziennej pielęgnacji. O ile za oliwką przeznaczoną dla dzieci nie bardzo przepadam, to tą dla mam wręcz uwielbiam.

+ zapach! pudrowy, przyjemny, długo utrzymujący się na ciele
+ dobry skład
+ konsystencja, jest rzadka, dobrze się rozsmarowuje
+ wielofunkcyjność :
- służy jako dodatek do kąpieli w wannie
- świetnie sprawdza się w pielęgnacji włosów
- doskonale nawilża i natłuszcza ciało po kąpieli
+ jest szybkim sposobem pielęgnacji skóry, wystarczy nałożyć odrobinę po kąpieli i nadmiar odcisnąć ręcznikiem
+ jest wydajna
+ przyjazna cena

Neutralne:
- skóra jest lekko tłusta, nie każdy lubi taki efekt

Minus:
- dziubek jest za krótki, oliwka rozlewa się po brzegach korka, zamiast bezpośrednio na dłoń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349006].usefull || 0 }}% pomocna.

Włosy

Mam problem z tym olejkiem. Kupiłam go z myślą olejowania włosów i wiązałam z nim spore nadzieje. Jednak inaczej to sobie wyobrażałam.
Po otwarciu poczułam bardzo przyjemny zapach, ale już samo wydobyciem oleju to katastrofa! Za każdym razem reszta olejku spływała po butelce i w rezultacie miałam brudny blat w łazience.
Samo olejowanie przebiegało tak jak przy każdym innym olejku. Ale nie zauważyłam praktycznie żadnych rezultatów. Użyłam go kilka razy i spodziewałam się choć minimalnej poprawy, a tu nic. Dam mu jeszcze szansę i będę go stosowała kolejny miesiąc, ale nie wiem co mam myśleć. Może po prostu jest nie dla mnie.
Plusy:
- zapach
- skład
- cena
Minusy:
- opakowanie
- rezultatów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348296].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Jest ok

U mnie niestety nie pomogl zapobiec rozstepom, jednak mysle, ze to wiksza wina genetyki+przybierania kilogramow. Sam olejek fajny, aczkolwiek troche za tłusty, długo pozostawala tłusta wasrtwa, biale bluzki niestety robily sie zolte. Plus, ze bardzo wydajny i ze zapach nie draznil mojego ciezarnego nosa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325906].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny olejek nie tylko dla mam :P

Wszechstronny olejek nie tylko dla mam. Sama nie miałam okazji sprawdzić działania na rozstępy, ale muszę powiedzieć że do olejowania i jako olejek nawilżający skórę do ciała sprawdza się świetnie.

Plusy:
+świetny skład!!!
+pięknie pielęgnuje zarówno włosy jak i ciało, czasem zmywam nim też makijaż,
+ładny delikatny zapach,
+multifunkcyjny produkt, a takie lubię najbardziej :)
+bardzo wydajny,
+nie wywołuje żadnych podrażnień,
+dostępny w każdym Rossmannie,
+cena ok. 8 zł w promocji, 10 zł w regularnej.

Minusy:
-opakowanie mogłoby być lepsze, moje obecne już zdążyło się rozwalić :D

Olejek nadaje się do wszystkiego :) Mam nadzieję, że formuła nie ulegnie zmianie, bo obecna bardzo mi odpowiada, za to nie obraziłabym się gdyby ulepszono opakowanie :P.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325296].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit w pielęgnacji włosów

Ja używam tego olejku do olejowania włosów. Nakładam go poniżej ucha aż do końcówek czasem na całą noc, czasem na godzinę, a efekty są naprawdę widoczne. Po zmyciu oleju włosy są nawilżone, dociążone, mniej się elektryzują, są tak miękkie, że nie mogę przestać ich dotykać! Widzę też efekty długofalowe- naprawdę polepszyła się kondycja moich włosów, szczególnie końcówek.

Próbowałam też klasycznej metody używania tego olejku, jako olejek do ciała i muszę powiedzieć, że ładnie nawilżał skórę, ale dla mnie męcząca jest sama jego formuła, zdecydowanie bardziej wolę balsamy, masła i emulsje do ciała.

Plusy:
+ świetnie sprawdza się przy olejowaniu włosów
+ dobrze nawilża skórę
+ świetny skład
+ przyjemny zapach- charakterystyczny dla produktów dla dzieci
+ niska cena
+ dostępność w każdym Rossmannie

Minusy:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319436].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa, a to najważniejsze

Polecam, kończę dziewiąty miesiąc ciąży i ani jednego rozstępu. Tego olejku używam od początku ciąży, potem naprzemiennie z balsamem z tej samej serii (zrobiło się chłodniej i nie miałam czasu czekać z ubraniem się aż olejek się wchłonie). Olejek ma miłą konsystencję, jest w miarę wydajny, ale wolno się wchłania, zapach taki sobie, cena przystępna, dostępny w każdym rossmannie. Z opakowania strasznie cieknie, ale z olejkami już tak bywa. Najważniejsze jest działanie a na mnie zdecydowanie zadziałał więc polecam. Niektórzy stosują, go również po ciąży, ja raczej nie mam zamiaru, pragnę już wrócić do moich ulubionych olejków i balsamów, bo gdyby nie ciąża to tego raczej bym długo nie używała. Swoje zadanie spełnił i jest zdecydowanie przyjemniejszy w użyciu niż wersja w balsamie, przede wszystkim jeśli chodzi o zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314276].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy olejek do ciała

Od początku ciąży, zaczęłam stosować olejki do pielęgnacji ciała, żeby zapobiec powstawaniu rozstępów. Testuje wszystkie możliwe po kolei, jednak ten jest najlepszy ze wszystkich, które do tej pory przetestowałam.

+cena
+dostępność
+przyjemny zapach
+cudownie nawilża skórę
+zapobiega rozstępom (7 miesiąc i ani jednego rozstępu:))

-opakowanie (często wylewa się za dużo)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294096].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Co prawda nigdy nie byłam w ciąży, więc nie jestem mamą, ale olejek użwałam, używam i będę używać. Nie mogę natomiast potwierdzić lub zaprzeczyć, czy przeciwdziała rozstępom, ale patrząc na jego skład, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to robi. :)

PLUSY:
+ bardzo dobry olejkowy skład, idealnie nadający się do nawilżania ciała
+ przyjemny zapach, dla mnie z kategorii pudrowo-relaksujących
+ cudownie nawilża, pozostawia skórę miękka i rozświetloną
+ ze względu na mocne właściwości natłuszczające i nawilżające świetnie sprawdza się po mocnycy peelingach w celu pozbycia się i utrzymania w ryzach rogowacenia okołomieszkowego
+ łagodzi skórę po depilacji, zapobiega jej podrażnieniu
+ szczególnie przyjemnie używa mi się go w okresie jesienno-zimowym, gdy skóra jest zazwyczaj przesuszona, daje wtedy otulające uczucie, które dodatkowo wspomaga zapach olejku
+ jest bardzo tani i łatwo dostępny w Rossmannach

MINUSY:
- trzeba nauczyć się współpracować z butelką, lepiej szybko przechylić ją całkowicie do góry dnem i lekko ścisnąć niż starać się wylać olejek bokiem
- ten olej sojowy w podstawie składu jest nieco kontrowersyjny, szczególnie że produkt przeznaczony jest dla kobiet w ciąży, więc profilaktycznie nie używam jedej butelki za drugą, ale przeplatam go z olejkiem dla dzieci, który oleju sojowego w składzie nie posiada

Odkąd użyłam go pierwszy raz, nie wyobrażam sobie pielęgnacji ciała bez niego lub olejku Babydream dla dzieci. Dają one uczucie i efekt, którego nie zapewni żaden balsam i z pewnością wielokrotnie będę do niego (do nich) wracać. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268501].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have!

To produkt, którego mam ochotę zrobić żelazny zapas, by nie załamać się jak producent zdecyduje coś w nim zmienić lub go wycofać! Mam suchą skórę (między innymi "zasługa" niedoczynności tarczycy), którą ciężko mi utrzymać w ryzach, co więcej - wiele produktów pielęgnacyjnych tylko pogarsza jej kondycję. Jeśli chodzi o ten olejek, nie wiem jak go opisać, by oddać w 100% jego świetne działanie.
Przede wszystkim za bardzo niskie pieniądze otrzymujemy produkt o rewelacyjnym, naturalnym składzie. Zapach jest raczej neutralny, określiłabym go jako orzechowy. Tym, co odróżnia go od innych olejków jest też to, że wchłania się bardzo szybko, do satynowego matu! Zazwyczaj nie znoszę uczucia, jakie dają tego typu produkty na skórze, tutaj jednak jest zupełnie inaczej.
Idąc dalej, najważniejsze - działanie. Doskonale łagodzi podrażnienia (między innymi po goleniu nóg, łącznie z drobnymi rankami), świetnie nawilża (na długi czas), wygładza skórę. Sprawdza się również po opalaniu.
Zdecydowanie poprawia kondycję skóry, widocznie ją ujędrnia, redukuje cellulit i podobne atrakcje :-) Używałam go również na gojący się tatuaż i w tej kwestii świetnie się sprawdził. Jest dość wydajny.
Jedynym minusem, jaki zauważyłam jest opakowanie z którego bardzo źle wylewa się olejek, chyba warto spróbować go przelać do innego, np. takiego z pompką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173273].usefull || 0 }}% pomocna.