Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Sama nie wiem

Czytając wszystkie recenzje mocno się zastanawiam czy oby na pewno kupiłam ten sam produkt. Cena, skład, dostępność - bomba!
No ale u mnie się średnio sprawdził. Teoretycznie powinno być inaczej, no ale co poradzę.
Na włosach robił mi siano, nawet jak emulgowałam go odżywką. Na ciele zostawiał nieprzyjemną warstwę, nawet jak stosowałam na wilgotną skórę. No i ten zapach - generalnie nie jestem wybredna, ale nie mogłam go znieść. Był mocny, pudrowy, duszący. Przemęczyłam się z nim kilka dobrych miesięcy, ostatecznie posłużył mi do zmywania resztek wosku do depilacji z nóg. Z radością wyrzuciłam puste opakowanie.
Naprawdę chciałam go polubić. Stawiam piwo temu, kto mi wytłumaczy dlaczego olejek się u mnie nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487826].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał !!!

Ta oliwka to mój ideał. Ma wiele zastosowań, ale ja głównie stosowałam ją według przeznaczenia, czyli zapobiegając rozstępom w ciąży. Smarowałam się regularnie, codziennie wieczorem od 4 miesiąca ciąży. Głównie stosowałam ją na brzuch, uda i pośladki i piersi, ale również i na inne części ciała, gdyż niesamowicie nawilża i wygładza moją skórę, lepiej niż niejeden balsam. Nie dość, że moje ciało było aksamitne i mega nawilżone, to przez całą ciążę nie zrobił mi się ani jeden rozstęp !!! mimo, że przytyłam w ciąży 12 kg !!! Po porodzie również smarowałam się profilaktycznie przez około 2 miesiące.
To cudo, nie oliwka :D
Co prawda nie oszczędzałam na ilości, więc mniej więcej buteleczka starczała mi na miesiąc, ale opłacała się ta inwestycja. Często w Rossmanie można znaleźć w promocji i i zapatrzyć się na zapas :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485261].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczula

Z kartą rossmann -Rossnę kupiłam olejek w promocji, miałam już sporo innych produktów na rozstępy i chciałam wypróbować olejek z tak dobrą oceną, pierwsze użycia rewelacja, zapach przyjemny, konsystencja olejowa ale nie wodnista taki gęsty olejek, dobrze się rozprowadza, skóra miękka nawilżona, ale po czasie na brzuchu pojawiły mi się czerwone Krostki! Nigdy czegoś takiego nie miałam, spróbuję wypróbować na włosy tak jak polecacie. ale na skórę raczej nie będę stosować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479331].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

Olejek rzadko bywa zły

Z olejkami jest tak, że stosunkowo łatwo je polubić – jeśli nie lubi ich skóra głowy, to polubi skóra ciała, a jeśli nie ono, to włosy. Gdyby nie sprawdzały się solo, to można wzbogacić nimi dowolny krem czy odżywkę.
Z tym olejkiem właśnie tak mam. Nie trafia w potrzeby mojej cery (mieszana - lekko się po nim przytyka w strefie T) ani włosów (wysokoporowate, niedostatecznie dociążone). Znakomicie za to naciera się nim ciało, tym bardziej, kiedy dodam do niego olejku eterycznego, który zamaskuje pudrowo-syntetyczny zapach charakterystyczny dla mamowo-dziecięcych kosmetyków. Wchłania się powoli, więc jest stworzony do masażu.
Wydajny i tani, a butelka wygodna.
Mnie nie powala, ale nie widzę też wad.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451582].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec

Olejek cudowny używam go po ciąży , ślicznie pachnie , mega nawilża suchą i zwiotczałą skórę ciała a przede wszystkim brzuszka pupy i łokci gdzie najczęściej zdarz mi się mieć je szorstkie.
Cena dobra bo 13.99 zł w Rosmanie a wydajność to już kosmos używam długo i jak na razie wciąż jest jej dużo wystarczy kilka kropel na dłonie by gładko i równomiernie rozprowadzić po ciele , wchłania się szybko nie pozostawiając tłustych plam na ubraniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443711].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość moich włosów!

Piszę tę recenzję, trzymając jeszcze na włoskach po nocnym olejowaniu ów cudowny specyfik. Używam go do głębszego odżywienia kosmyków, średnio dwa razy w tygodniu, aczkolwiek zdarza mi się „dopieścić” nim również ciało. :) Ostatnio poleciłam Babydreamka ciężarnej przyjaciółce, ponieważ sądzę, iż będzie potrafił zapobiec wystąpieniu rozstępów. Zastępuję nim czasem olej lniany, za którego kuchennym smrodkiem delikatnie mówiąc nie przepadam. Uwielbiam stosować wszelakie mieszanki typu olej z pestek winogron, moreli plus rekomendowany przez włosomaniaczki, BDFM. Idealnie nadaje się w sytuacjach awaryjnych − naniesiony tuż przed myciem zapobiega plątaniu się włosów. Tak więc Babydream Fur Mama stanowi dla mnie zarówno wybawienie, jak i podstawę w pielęgnacji moich rozjaśnionych wysokoporków. :)
Plusy produktu:
+ działanie! Ujarzmia, uelastycznia, dogłębnie pielęgnuje włosy! Jestem do tego stopnia zachwycona efektami, że nie rozstaję się z nim, tudzież systematycznie biegam do Rossmanna, aby uzupełnić zapasy.
+ skład! Większość oliwek dla dzieci, bądź dla mam, posiada w składzie parafinę. Ta z kolei wyrządza mym kosmykom po przejściach więcej krzywdy, niżeli pożytku, dlatego chwała producentom BDFM, iż nie oparli swojego wyrobu na jej bazie.
+ wydajność i cena wydaję za niego średnio 8 zł, więc dla mnie rewelacja! Dodatkowo starcza mi na trzy miesiące przy częstym, treściwym użytkowaniu. Zwykle bowiem całkiem sporo go wylewam.
+ Zapach. Oczarował mnie bez dwóch zdań. Uwielbiam słodkie, pudrowe, kojarzące się ze szczenięcymi latami wonie. Tak właśnie pachnie Babydreamek. Tym także podbił moje serce.
+ Nie mam skłonności do alergii, natomiast moja rodzicielka już tak. Większość drogeryjnych kosmetyków wywołuje u niej niemiłosierny świąd, a nie rzadko też zaczerwienienia oraz wysypki. Odważyła się jednak posmarować ciało po kąpieli tym że olejkiem i ku jej ogromnemu zaskoczeniu nie zaważyła żadnych skutków ubocznych.
Minusy produktu
– Jedyną wadą jest butelka. Dużo olejku rozlewa się podczas aplikacji, co tłuści opakowanie.
Moim zdaniem BDFM nie sposób się rozczarować, gdyż znajduje różnorodne zastosowanie. Polecam go z czystym sercem! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371016].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona zimą

W okresie jesiennym i zimowym bardzo lubię tłuściejsze produkty do ciała głównie olejki i masła. Uwielbiam także oliwkę Babydream.
Produkt świetnie nawilża suchą skórę, łągodzi podrażnienia, ma świetny skład, jest tani, pachnie przyjemnie, skóra jest mięciutka, jest wydajny.
Latem używam ją raczej na suchsze partie ciała (łokcie, kolana) lub po goleniu nóg.
Nie oceniam jej pod kontem ciąży ani zapobiegania rozstępów (mam kilka od dawna) choć na pewno uelastycznia skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361461].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona.

Od kiedy przekonałam się do oliwek, olejków i olejów często po nie sięgam w swojej codziennej pielęgnacji. O ile za oliwką przeznaczoną dla dzieci nie bardzo przepadam, to tą dla mam wręcz uwielbiam.

+ zapach! pudrowy, przyjemny, długo utrzymujący się na ciele
+ dobry skład
+ konsystencja, jest rzadka, dobrze się rozsmarowuje
+ wielofunkcyjność :
- służy jako dodatek do kąpieli w wannie
- świetnie sprawdza się w pielęgnacji włosów
- doskonale nawilża i natłuszcza ciało po kąpieli
+ jest szybkim sposobem pielęgnacji skóry, wystarczy nałożyć odrobinę po kąpieli i nadmiar odcisnąć ręcznikiem
+ jest wydajna
+ przyjazna cena

Neutralne:
- skóra jest lekko tłusta, nie każdy lubi taki efekt

Minus:
- dziubek jest za krótki, oliwka rozlewa się po brzegach korka, zamiast bezpośrednio na dłoń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349006].usefull || 0 }}% pomocna.

Włosy

Mam problem z tym olejkiem. Kupiłam go z myślą olejowania włosów i wiązałam z nim spore nadzieje. Jednak inaczej to sobie wyobrażałam.
Po otwarciu poczułam bardzo przyjemny zapach, ale już samo wydobyciem oleju to katastrofa! Za każdym razem reszta olejku spływała po butelce i w rezultacie miałam brudny blat w łazience.
Samo olejowanie przebiegało tak jak przy każdym innym olejku. Ale nie zauważyłam praktycznie żadnych rezultatów. Użyłam go kilka razy i spodziewałam się choć minimalnej poprawy, a tu nic. Dam mu jeszcze szansę i będę go stosowała kolejny miesiąc, ale nie wiem co mam myśleć. Może po prostu jest nie dla mnie.
Plusy:
- zapach
- skład
- cena
Minusy:
- opakowanie
- rezultatów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348296].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

U mnie niestety nie pomogl zapobiec rozstepom, jednak mysle, ze to wiksza wina genetyki+przybierania kilogramow. Sam olejek fajny, aczkolwiek troche za tłusty, długo pozostawala tłusta wasrtwa, biale bluzki niestety robily sie zolte. Plus, ze bardzo wydajny i ze zapach nie draznil mojego ciezarnego nosa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325906].usefull || 0 }}% pomocna.