Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Świetny nawilżacz ciążowego brzucha i biustu

Oliwkę zaczęłam stosować od 5 mca ciąży, więc stosuję od miesiąca - na razie rozstępów brak, więc ciężko ocenić, czego to zasługa. Wcześniej stosowałam Mustellę, ale przerzuciłam się na Babydream (lepszy skład i dużo lepsza cena!). Oliwka bardzo ładnie pachnie, świetnie nawilża skórę. Stosuję ją na noc, po kąpieli balsamem Babydream dla kobiet w ciąży. Czasem rano. Generalnie około raz dziennie. Jak to oliwka, pozostawia tłusty film na skórze, ale nie ma tragedii i szybko się wchłania, więc zanim zrobię makijaż czy nocną pielęgnację twarzy, można się już powoli ubierać w ubrania. Niestety opakowanie jest zupełnie nietrafione - oliwka rozlewa się na boki butelki. Ale za tą cenę nie będę się czepiać. Dla mnie ideał!

Cudowna pod każdym wzgledem

Nie ma lepszej oliwki. Dobry skład, niska cena, fantastyczne działanie, multifunkcyjny produkt, piękny zapach, przyjemność użytkowania. Jedyna wadą jest to, że w mniejszych rossmannach jest niedostępna, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiale biorąc pod uwagę popularność produktu. Nie będę oryginalna jest to mój hit.

Świetny produkt nie tylko dla kobiet w ciąży

Kupiłam jako produkt na rozstępy. Skusił mnie podobny skład do olejku Bio Oil ale dużo niższa cena. Nie oczekuje od tego typu produktów że zlikwidują rozstępy, to niemożliwe. Natomiast moja skóra na udach wymaga mocno odżywczego, wygładzającego produktu i ten olejek spisuje się świetnie. Jest gęsty i mocno treściwy w swojej konsystencji. Szczególnie lubię go zimą, po kąpieli lub do kąpieli. Wystarcza na dość długo nawet przy codziennym użyciu. Wygładza skóre, lekko rozjaśnia istniejące rozstępy. Nie wiem czy zapobiega powstawaniu nowych, ponieważ mi nowe nie wyszły (te co mam powstały w wieku dojrzewania). Używam go też ogólnie do pielęgnacji ciała, dobrze się sprawdza.

pierwsza depilacja bikini

Jedna z najlepszych

Używam jej naprzemiennie z oliwka Hipp. Skardła moje serce od razu. Pięknie pachnie, dzięki czemu używanie jej jest niezwykłą przyjemnością. Stosowałam ja na długo wcześniej zanim zaszłam w ciążę, mimo że produkt jest dedykowany dla kobiet w ciąży. Bardzo dobrze się wchłania, pozostawiając skórę delikatną , nawilżoną. Cena jest dodatkowym plusem. Ma dobry skład, nie zapycha. Polecam, warta przetestowania.

Hit!

Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z zakupem tego olejku, przecież tyle o nim czytałam, tak dużo osób go chwaliło, a ja chyba nadal nie dowierzałam, że to takie cudo. Podczas promocji -49% na pielęgnację włożyłam go jednak do koszyka, w tej cenie żal było choćby nie spróbować. I tak przepadłam i pokochałam go bezgranicznie. Obecnie mam już 2 opakowanie ta miłość się nie skończy.

OPAKOWANIE

Bardzo sympatyczne, o ładnej szacie graficznej i pięknej kolorystyce - biel i fiolet pięknie ze sobą współgrają. Wytłaczane motylki dodają uroku. Opakowanie mimo ślicznego i zachęcającego wyglądu, podobnie jak w wersji dla dzieci niebieskiej, jest małopraktyczne. Przy używaniu olejku łatwo je ubrudzić, wtedy całe jest tłuste i konieczne jest jego czyszczenie. Opakowanie z pompką byłoby idealne, ale i tak mu to wybaczam.

OLEJEK

Jest wspaniały, stosuję go na kilka sposobów i nie zawiódł mnie jeszcze. Ma piekny, taki jakby dziecięcy, pudrowy zapach, jest on intensywny, ale mi bardzo się podoba. Olejek mimo wielu zastosowań jest bardzo wydajny.

1. Dłonie i stopy

Moje dłonie i stopy są wyjątkowo kapryśnie, mają tendencję do przesuszeń cały rok, a szczególnie w okresie zimowym, kiedy ciężko je okiełznać. Lubię nakładać olejek na stopy na noc i wmasowywać a na koniec ubieram skarpetki i idę spać. Rano stopy są wyraźnie wygładzone, miękkie i nawilżone. Podobnie z dłońmi, smaruję je olejkiem podobnie jak kremem do rąk, szczególnie na noc - rano są w o wiele lepszej kondycji.

2. Ciało

Są dni kiedy odczuwam uczucie ściągnięcia skóry, potrzebuję dodatkowej porcji nawilżenia. Wtedy po kąpieli wmasowuję w skórę ten olejek - pomaga mi uzyskać równowagę, skórę jest nawilżona, miękka i gładka.

3. Włosy

To mój prawdziwy hit do olejowania włosów. Stosuję go na sucho, bo moje włosy nie znoszą olejowania na mokro, dodaję czasem do odżywek, ale najlepiej sprawdza się solo. Nakładam go na całą noc lub na kilka godzin. Świetnie zmiękcza włosy, dociąża, wygładza. Po jego użyciu zdecydowanie mniej się puszą. Są gładkie, zdyscyplinowane i pełne blasku.

PLUSY
+ wielozadaniowość
+ świetnie nawilża, wygładza zmiękcza
+ ma przyjemny zapach
+ tani
+ do kupienia w każdym Rossmannie

MINUSY
- opakowanie, ale mogę mu to wybaczyć

Dobry

Nie przepadam za oliwkami i olejkami do ciała i z reguły nie używam balsamow -jedynie po opalaniu lub w okresie zimy kiedy skórę potrafie miec na prawdę suchą. Kupiłam zważywszy na stan w jakim się obecnie znajduje, a wiadomo że jest dedykowany dla przyszłych mam :) Muszę przyznać, ze jest na prawdę przyjemnym kosmetykiem. Jedyne wady : zapach -dla mnie zbyt intensywny oraz dozownik-leje się po butelce, byłoby miło używać to np z pompki. Działanie -nawilża i pielegnuje. Niczego więcej nie oczekuję :)

Osobiście używam do włosów

Nie wiem jak spisuje się na skórze za to na włosach rewelacja. Kombinacja naturalnych i najlepszych oleji daje idealną maskę do olejowania dla suchych i zniszczonych włosów. Dzięki oliwce włosy są puszyste, delikatne i mają blask niczym u dziecka.

nie dla mnie

Używałam od początku ciąży do połowy 5 miesiąca. Skusił mnie fajny skład, niska cena i piękny zapach. Niestety nawilżenie jaki dawał z każdym tygodniem ciąży było dla mnie coraz mniej wystarczające. Już pod koniec 4 miesiąca zaczęła swędzieć mnie skóra a olejek nie przynosił ulgi. Nie mogę wypowiedzieć się w kwestii przeciwdziałania rozstępom, bo za krótko go używałam i najgorsze dopiero przede mną ;) Olejek słabo wchłaniał się w skórę, pozostawiał tłuste plamy na piżamie i bieliźnie. Po jego użyciu miałam poczucie, że skóra nie oddycha, jest tłusta i brudna, co w połączeniu ze swędzeniem dawało okropne uczucie i prowokowało chęć zmycia olejku z ciała. Opakowanie po użyciu było całe tłuste i szybko przestało wyglądać estetycznie. Zraziłam się do olejków i oliwek :( Teraz używam Musteli, nawilża zdecydowanie lepiej, zobaczymy jak ze skutecznością.

Przeciętny dla włosów i skóry

Nie używałam go zgodnie z jego przeznaczeniem. Smarowałam nim nogi i olejowałam włosy.

Na skórze nóg średnio się sprawdził, może i lekko ją odżywił, ale czasem piekło, więc takie kosmetyki omijam szerokie łukiem, przyczyną mógł być olejek zapachowy.

Włosy - pomimo fajnej kombinacji olejów nie przysłużył się zbytnio włosom, olejowałam na kilka sposóbów. Na noc na suche końce, na wilgotne włosy, z odżywką w formie kompresu. Były może odrobinę bardziej miękkie i błyszczące, ale to tyle.

Ma bardzo ładny zapach, ale niektórym może przeszkadzać lub w końcu uczulić.

Kolejne opakowanie :)

Olejek stosuję jako bazę do olejowania, to znaczy dodaję do niego inne olejki. Bardzo lubię go w tej opcji, ale nie tylko. Przede wszystkim ma piękny zapach :) Na włosy wpływa dobrze, wygładza, dodaje blasku. Oczywiście przy dłuższym stosowaniu można zauważyć coraz lepsze efekty.
Stosowałam go też do ciała, np. na skórę po goleniu, żeby uniknąć podrażnień. W tej wersji także dobrze się spisuje, nie zostawia tłustej powłoki, ale wchłania się i skóra jest po nim idealnie gładka.
Plus za taką ilość w opakowaniu i za cenę :) Opakowanie faktycznie nieco problematyczne, bo olejek zostaje wszędzie, chociaż już się przyzwyczaiłam i nie zwracam na to uwagi.
Bardzo polecam ten olejek, bo jest wielofunkcyjny i zawsze dobrze się spisuje.

Teoretycznie jeszcze nie dla mnie :)

Produkt przeznaczony dla młodych mam i kobiet w ciąży, to zawsze kosmetyk, który jest bezpieczny :) Uwielbiam takie uniwersalne produkty.
Tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić bo produkt swoim działaniem, składem i ceną, przebija wszystko.

Zalety:
+fenomenalny skład, ciężko byłoby kupić te olejki solo za podobną cenę
+produkt dla kobiet w ciąży - bezpieczny bez zbędnej chemii, czy ulepszaczy, które w kosmetykach do pielęgnacji są nie potrzebne
+idealny zarówno do włosów, jak i do skóry czy do demakijażu.
+bardzo dobra wydajność
+genialny stosunek jakości do ceny

Wady
----

Dla mnie absolutnie niezbędny produkt, który zawsze musi być na półce w łazience.

Nie tylko dla mam

Ten produkt stał się moim must have do pielęgnacji... włosów! Czytając opinie innych użytkowniczek dowiadujemy się, że olejek nie jest przeznaczony tylko dla mam, ale ma całe spektrum zastosowań.
Moim włosom bardzo przypadła mieszanka różnych olei, która radzi sobie z nimi w 100%. Wystarczy, że użyje go na 2-3godz przed myciem, a działa lepiej niż niejedna maska. Efekt zauważyłam bardzo szybko, chyba nawet wystarczyło pierwsze użycie.
To co zauważyłam to, ze włosy:
- stały się miękkie
- mniej się puszą, ale zachowują ładną objętość
- są bardziej sypkie
- są bardziej błyszczące
Przy dłuższym stosowaniu przynajmniej raz w tyg, włosy są bardziej odżywione i wyglądają zdecydowanie lepiej. Moim problemem są zniszczone rozjaśnianiem włosy, a nawet z nimi już nie mam takiego dużego problemu. Olejek zdecydowanie pozbył się efektu siana na głowie.
Ogólnie nie miałam nigdy dużego problemu z rozdwajającymi się końcami, ale teraz znalezienie chociażby jednego takiego włosa graniczy z cudem.
Uważam produkt za wydajny. Na włosy do mniej więcej biustu, myślę, że wystarczy spokojnie na 3 miesiące.
Cena jest nieduża jak za tak wszechstronny produkt.
Mam tylko problem z opakowaniem, które na pozór jest w porządku, ale bardzo łatwo oblepia się olejkiem, nawet pomimo zamknięcia.
Czuć, że jest to produkt tłusty, ale szybko się ulatnia i nie pozostaje po zmyciu.
Zdecydowanie polecam.