Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Super produkt

Używałam w ciąży- nie posiadam nawet 1 rozstępu myślę że naprawdę pomaga do tego świetnie nawilża, pięknie pachnie i jest mega wydajny . W ciąży zużyłam 2 nie całe opakowania przy regularnym stosowaniu a tą 2 butelkę właśnie kończę . Trzeba dłuższą chwilkę odczekać aż się wchłonie . No i cena jest niska:).
Stosowałam również na włosy ale niestety pozytywnych efektów nie zauważyłam , z moimi włosami nie robi raczej nic.
Do skóry ciała polecam jak najbardziej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564691].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet nawet

Używam go właściwie od niedawna - nakładam na włosy, codziennie nakładam na końcówki, a także dodaję niewielkie ilości do kąpieli. Ma dosyć przyjemny zapach, całkiem niezle sprawdza się w swojej roli. Nie oszołomił mnie, ale jest całkiem dobry, dlatego pewnie sięgnę po niego ponownie. Wydajny, wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564566].usefull || 0 }}% pomocna.

na 5+

Olejek uzywam od niedawna,ale juz po 1 razie odrazu sie w nim zakochalam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564416].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit mity

Wielofunkcyjny

Używam go do masek na włosy, peelingów, jako zwykły balsam, solo na włosy. Im dłużej go mam, tym więcej zastosowań dla niego znajduję! Dostępny w każdym Rossmanie, wydajny, dobry skład. Nic, tylko nakładać na siebie! Rewelka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555546].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo, cudeńko (:

MÓJ MUST HAVE!
Wspaniały produkt, ma wszechstronne zastosowanie. Jego zapasy uzupełniam z wielką gorliwością, jestem na etapie, na którym życie bez niego przypominałoby życie bez ręki ;)
- Moje średnioporowate, kręcone włosy go kochają! Dzięki niemu nieustannie są miękkie, sprężyste, lśniące. Stosuje go od dawna, nie pamiętam czym są łamiące się włosy. Jedna, duża łyżka oleju w całości pokrywa długość moich włosów, a sięgają bioder. Warto dodać, że wcześniej wiecznie się rozdwajały, były słabe, łamiące, a puch nieustannie mnie irytował.
- Nałożony w sytuacjach wyjątkowych na twarz, przynosi skórze ukojenie. Nawilża i chroni. Niestety, jako posiadaczka cery problematycznej, tłustawej i trądzikowej- muszę obchodzić się w nim ostrożnie. Mimo ogromu zalet, lubi prowokować wysyp ;(
- Świetny dodatek do kąpieli, po wyjściu wystarczy, że osuszę lekko skórę ręcznikiem- lekko wilgotną pozostawiam do wyschnięcia. Ciałko miękkie i nawilżone, a borykam się z przesuszeniem.
- Alternatywa dla balsamu, gdy ten nie wystarcza; nawilża, lekko natłuszcza. Nie pozostawia filmu. Jego zapach lubi wtopić się w ubrania, choć mi on nie przeszkadza- lubię go (:
- Wcieram w paznokcie, dłonie, stopy, skórki- koi wszystko :) POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541976].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielofunkcyjny

U mnie olejek znajduje zastosowanie w pielęgnacji włosów i skóry, a także jako dodatek do domowej roboty peelingów (np. kawowego).

+ delikatny, nienachalny zapach; kojarzy mi się z kosmetykami dla dzieci
+ krótki skład, nie zawiera żadnej chemii
+ cena i dostępność (każdy Rossmann)
+ dobrze nawilża moją przesuszoną skórę nóg
+ na włosach działa cuda! już po pierwszym olejowaniu włosy są mięciutkie i lejące się. przy regularnym stosowaniu wreszcie mogłam powiedzieć, że moje włosy nie są przesuszone.

- opakowanie, z którego produkt lubi się wylewać..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525326].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Czytając wszystkie recenzje mocno się zastanawiam czy oby na pewno kupiłam ten sam produkt. Cena, skład, dostępność - bomba!
No ale u mnie się średnio sprawdził. Teoretycznie powinno być inaczej, no ale co poradzę.
Na włosach robił mi siano, nawet jak emulgowałam go odżywką. Na ciele zostawiał nieprzyjemną warstwę, nawet jak stosowałam na wilgotną skórę. No i ten zapach - generalnie nie jestem wybredna, ale nie mogłam go znieść. Był mocny, pudrowy, duszący. Przemęczyłam się z nim kilka dobrych miesięcy, ostatecznie posłużył mi do zmywania resztek wosku do depilacji z nóg. Z radością wyrzuciłam puste opakowanie.
Naprawdę chciałam go polubić. Stawiam piwo temu, kto mi wytłumaczy dlaczego olejek się u mnie nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487826].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał !!!

Ta oliwka to mój ideał. Ma wiele zastosowań, ale ja głównie stosowałam ją według przeznaczenia, czyli zapobiegając rozstępom w ciąży. Smarowałam się regularnie, codziennie wieczorem od 4 miesiąca ciąży. Głównie stosowałam ją na brzuch, uda i pośladki i piersi, ale również i na inne części ciała, gdyż niesamowicie nawilża i wygładza moją skórę, lepiej niż niejeden balsam. Nie dość, że moje ciało było aksamitne i mega nawilżone, to przez całą ciążę nie zrobił mi się ani jeden rozstęp !!! mimo, że przytyłam w ciąży 12 kg !!! Po porodzie również smarowałam się profilaktycznie przez około 2 miesiące.
To cudo, nie oliwka :D
Co prawda nie oszczędzałam na ilości, więc mniej więcej buteleczka starczała mi na miesiąc, ale opłacała się ta inwestycja. Często w Rossmanie można znaleźć w promocji i i zapatrzyć się na zapas :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485261].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczula

Z kartą rossmann -Rossnę kupiłam olejek w promocji, miałam już sporo innych produktów na rozstępy i chciałam wypróbować olejek z tak dobrą oceną, pierwsze użycia rewelacja, zapach przyjemny, konsystencja olejowa ale nie wodnista taki gęsty olejek, dobrze się rozprowadza, skóra miękka nawilżona, ale po czasie na brzuchu pojawiły mi się czerwone Krostki! Nigdy czegoś takiego nie miałam, spróbuję wypróbować na włosy tak jak polecacie. ale na skórę raczej nie będę stosować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479331].usefull || 0 }}% pomocna.

Olejek rzadko bywa zły

Z olejkami jest tak, że stosunkowo łatwo je polubić – jeśli nie lubi ich skóra głowy, to polubi skóra ciała, a jeśli nie ono, to włosy. Gdyby nie sprawdzały się solo, to można wzbogacić nimi dowolny krem czy odżywkę.
Z tym olejkiem właśnie tak mam. Nie trafia w potrzeby mojej cery (mieszana - lekko się po nim przytyka w strefie T) ani włosów (wysokoporowate, niedostatecznie dociążone). Znakomicie za to naciera się nim ciało, tym bardziej, kiedy dodam do niego olejku eterycznego, który zamaskuje pudrowo-syntetyczny zapach charakterystyczny dla mamowo-dziecięcych kosmetyków. Wchłania się powoli, więc jest stworzony do masażu.
Wydajny i tani, a butelka wygodna.
Mnie nie powala, ale nie widzę też wad.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451582].usefull || 0 }}% pomocna.