Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

nie dla mnie

Używałam od początku ciąży do połowy 5 miesiąca. Skusił mnie fajny skład, niska cena i piękny zapach. Niestety nawilżenie jaki dawał z każdym tygodniem ciąży było dla mnie coraz mniej wystarczające. Już pod koniec 4 miesiąca zaczęła swędzieć mnie skóra a olejek nie przynosił ulgi. Nie mogę wypowiedzieć się w kwestii przeciwdziałania rozstępom, bo za krótko go używałam i najgorsze dopiero przede mną ;) Olejek słabo wchłaniał się w skórę, pozostawiał tłuste plamy na piżamie i bieliźnie. Po jego użyciu miałam poczucie, że skóra nie oddycha, jest tłusta i brudna, co w połączeniu ze swędzeniem dawało okropne uczucie i prowokowało chęć zmycia olejku z ciała. Opakowanie po użyciu było całe tłuste i szybko przestało wyglądać estetycznie. Zraziłam się do olejków i oliwek :( Teraz używam Musteli, nawilża zdecydowanie lepiej, zobaczymy jak ze skutecznością.

Przeciętny dla włosów i skóry

Nie używałam go zgodnie z jego przeznaczeniem. Smarowałam nim nogi i olejowałam włosy.

Na skórze nóg średnio się sprawdził, może i lekko ją odżywił, ale czasem piekło, więc takie kosmetyki omijam szerokie łukiem, przyczyną mógł być olejek zapachowy.

Włosy - pomimo fajnej kombinacji olejów nie przysłużył się zbytnio włosom, olejowałam na kilka sposóbów. Na noc na suche końce, na wilgotne włosy, z odżywką w formie kompresu. Były może odrobinę bardziej miękkie i błyszczące, ale to tyle.

Ma bardzo ładny zapach, ale niektórym może przeszkadzać lub w końcu uczulić.

Kolejne opakowanie :)

Olejek stosuję jako bazę do olejowania, to znaczy dodaję do niego inne olejki. Bardzo lubię go w tej opcji, ale nie tylko. Przede wszystkim ma piękny zapach :) Na włosy wpływa dobrze, wygładza, dodaje blasku. Oczywiście przy dłuższym stosowaniu można zauważyć coraz lepsze efekty.
Stosowałam go też do ciała, np. na skórę po goleniu, żeby uniknąć podrażnień. W tej wersji także dobrze się spisuje, nie zostawia tłustej powłoki, ale wchłania się i skóra jest po nim idealnie gładka.
Plus za taką ilość w opakowaniu i za cenę :) Opakowanie faktycznie nieco problematyczne, bo olejek zostaje wszędzie, chociaż już się przyzwyczaiłam i nie zwracam na to uwagi.
Bardzo polecam ten olejek, bo jest wielofunkcyjny i zawsze dobrze się spisuje.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Teoretycznie jeszcze nie dla mnie :)

Produkt przeznaczony dla młodych mam i kobiet w ciąży, to zawsze kosmetyk, który jest bezpieczny :) Uwielbiam takie uniwersalne produkty.
Tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić bo produkt swoim działaniem, składem i ceną, przebija wszystko.

Zalety:
+fenomenalny skład, ciężko byłoby kupić te olejki solo za podobną cenę
+produkt dla kobiet w ciąży - bezpieczny bez zbędnej chemii, czy ulepszaczy, które w kosmetykach do pielęgnacji są nie potrzebne
+idealny zarówno do włosów, jak i do skóry czy do demakijażu.
+bardzo dobra wydajność
+genialny stosunek jakości do ceny

Wady
----

Dla mnie absolutnie niezbędny produkt, który zawsze musi być na półce w łazience.

Nie tylko dla mam

Ten produkt stał się moim must have do pielęgnacji... włosów! Czytając opinie innych użytkowniczek dowiadujemy się, że olejek nie jest przeznaczony tylko dla mam, ale ma całe spektrum zastosowań.
Moim włosom bardzo przypadła mieszanka różnych olei, która radzi sobie z nimi w 100%. Wystarczy, że użyje go na 2-3godz przed myciem, a działa lepiej niż niejedna maska. Efekt zauważyłam bardzo szybko, chyba nawet wystarczyło pierwsze użycie.
To co zauważyłam to, ze włosy:
- stały się miękkie
- mniej się puszą, ale zachowują ładną objętość
- są bardziej sypkie
- są bardziej błyszczące
Przy dłuższym stosowaniu przynajmniej raz w tyg, włosy są bardziej odżywione i wyglądają zdecydowanie lepiej. Moim problemem są zniszczone rozjaśnianiem włosy, a nawet z nimi już nie mam takiego dużego problemu. Olejek zdecydowanie pozbył się efektu siana na głowie.
Ogólnie nie miałam nigdy dużego problemu z rozdwajającymi się końcami, ale teraz znalezienie chociażby jednego takiego włosa graniczy z cudem.
Uważam produkt za wydajny. Na włosy do mniej więcej biustu, myślę, że wystarczy spokojnie na 3 miesiące.
Cena jest nieduża jak za tak wszechstronny produkt.
Mam tylko problem z opakowaniem, które na pozór jest w porządku, ale bardzo łatwo oblepia się olejkiem, nawet pomimo zamknięcia.
Czuć, że jest to produkt tłusty, ale szybko się ulatnia i nie pozostaje po zmyciu.
Zdecydowanie polecam.

Zakochana

W końcu udało mi się trafić na dobry olejek do ciała.Kupiłam go głównie z myślą o ciąży i walce z rozstępami, jednak w trakcie stosowania pokrywałam nim co raz większą partie ciała aż do momentu kiedy zastąpił on mój dotychczasowy balsam i teraz używam tylko jego. Rozstępów jak nie było tak i nie ma, a ciało stało się nawilżone i pachnące jak małe dziecko. Olejku używam również podczas wykonywania masażu :) Jest to mój nr 1

Używałam go na brzuch i nogi. Byłam zadowolona i może kiedyś do niego wrócę.
Cena przystępna. Lubię produkty babydream. Był wydajny i nie zapychał skóry.

Kapitalny!

Olejku używam regularnie (raczej) od chwili, w której dowiedziałam się, że zostanę mamą, czyli od drugiego miesiąca i od tamtej pory, w miarę możliwości, stosuję go 2 razy dziennie. Choć na opakowaniu napisano, że najlepiej 2-3 razy dziennie - ale komu by się chciało i kto by miał na to czas? :) 2 razy dziennie wystarczy - jestem przy końcu 3 trymestru i dopiero w tamtym tygodniu zauważyłam pierwsze, pojedyncze fioletowo-różowe kreski na brzuchu, a brzuszek zawsze miałam naprawdę spory!
Jego zakup to obowiązek!

Rewelacja

Używam od 4mc ciąży po 2 razy dziennie. Jestem w 9mc i nie mam żadnych rozstępów, skóra nawilżona i jędrna:) Fakt faktem mam dość mały ciążowy brzuszek ale z olejku jestem z bardzo zadowolona. Zamierzam używać go również po ciąży. Polecam.

Dobry i wszechstronny

Używałam do włosów, do zmywania makijażu, do ciała i we wszystkich tych rzeczach sprawdzał się naprawdę świetnie!
Olejowałam nim włosy, dzięki czemu zyskiwały ładny blask i stawały się bardziej sypkie. Jeżeli chodzi o zmywanie makijażu to oczywiście najpierw myłam olejkiem, a później zmywałam jakimś żelem. Absolutnie nie zapychał mojej cery, a wręcz stawał się bardziej miękka. Myślę, że fajnie się sprawdzi na cerach suchych, chociaż moja należy raczej do tłustych.
Jedyne do czego można się przyczepić to opakowanie, bo mi zawsze się rozlewa po bokach i później już do końca jego żywotu opakowanie jest całe upaćkane.

Super olejek :)

Używam tego produktu głównie do olejowania włosów i demakijażu i spraawdza się świetnie. Ma dobry skład, praktycznie same oleje. Nie podrażnia, nie zapycha. Idealny do demakijażu oczu.

Super produkt

Używałam w ciąży- nie posiadam nawet 1 rozstępu myślę że naprawdę pomaga do tego świetnie nawilża, pięknie pachnie i jest mega wydajny . W ciąży zużyłam 2 nie całe opakowania przy regularnym stosowaniu a tą 2 butelkę właśnie kończę . Trzeba dłuższą chwilkę odczekać aż się wchłonie . No i cena jest niska:).
Stosowałam również na włosy ale niestety pozytywnych efektów nie zauważyłam , z moimi włosami nie robi raczej nic.
Do skóry ciała polecam jak najbardziej :)