Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Do używania nie tylko w ciąży

Używam jej od lat, nie będąc w ciąży.
Skład jest fantastyczny - to po prostu mieszanka wartościowych olejów z dodatkiem witaminy E i zapachu, bez żadnych dodatków.
Używałam jej głównie na włosy, są po niej ładne, sypkie, błyszczące i dociążone. Do tego ładnie pachną :)
Sporadycznie używana do ciała - rozstępy stały się mniej widoczne, pięknie nawilżyła mi skórę, a nowe rozstępy nie powstały.
Minus - niestety dośc długo się wchłania, ale ma co czego innego się spodziewać po mieszance olejów.
Wystarcza na bardzo długo. Jak na mieszankę wartościowych olejów kosztuje grosze, więc warto ją kupić. Choćby jako oliwkę :)

KWC

KWC w ciazy I Nie tylko.
Zaczne od skladu, rewelacja. Nie mamy tu nic zlego. Dzialanie? Super! Obecnie jestem w 8mc ciazy I Nie widze rozstepow, pieknie napina , nawilza I wygladza skore calego ciala. Jestem bardzo zadowolona, zapach rowniez na plus. Delikatny, subtelny. Dzieki zawartosci oleju jojoba, sojowego, migdalowego I macadamia uwielbiaja go Tez moje wlosy, wcieram na noc przed myciem. Po umyciu sa sypkie, gladkie, Lanie sie rozczesuja. Super produkt za male pieniazki, polecam Nie tylko ciezarnym:)

Nie tylko dla przyszłej mamy

Bardzo dobry olejek. Stosowałam go polowe ciąży, jednak rozstępy i tak się pojawiły. Widocznie taka moja uroda. Jednak olejek świetnie nawilża skore brzucha oraz piersi. Skóra jest gładka i miękka, idealnie nawilżona. Przepięknie pachnie. Używam go również po porodzie, ponieważ ma dobry skład i nie podrażnia mojej skory.

Cellulit mity

Świetny nawilżacz ciążowego brzucha i biustu

Oliwkę zaczęłam stosować od 5 mca ciąży, więc stosuję od miesiąca - na razie rozstępów brak, więc ciężko ocenić, czego to zasługa. Wcześniej stosowałam Mustellę, ale przerzuciłam się na Babydream (lepszy skład i dużo lepsza cena!). Oliwka bardzo ładnie pachnie, świetnie nawilża skórę. Stosuję ją na noc, po kąpieli balsamem Babydream dla kobiet w ciąży. Czasem rano. Generalnie około raz dziennie. Jak to oliwka, pozostawia tłusty film na skórze, ale nie ma tragedii i szybko się wchłania, więc zanim zrobię makijaż czy nocną pielęgnację twarzy, można się już powoli ubierać w ubrania. Niestety opakowanie jest zupełnie nietrafione - oliwka rozlewa się na boki butelki. Ale za tą cenę nie będę się czepiać. Dla mnie ideał!

Cudowna pod każdym wzgledem

Nie ma lepszej oliwki. Dobry skład, niska cena, fantastyczne działanie, multifunkcyjny produkt, piękny zapach, przyjemność użytkowania. Jedyna wadą jest to, że w mniejszych rossmannach jest niedostępna, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiale biorąc pod uwagę popularność produktu. Nie będę oryginalna jest to mój hit.

Świetny produkt nie tylko dla kobiet w ciąży

Kupiłam jako produkt na rozstępy. Skusił mnie podobny skład do olejku Bio Oil ale dużo niższa cena. Nie oczekuje od tego typu produktów że zlikwidują rozstępy, to niemożliwe. Natomiast moja skóra na udach wymaga mocno odżywczego, wygładzającego produktu i ten olejek spisuje się świetnie. Jest gęsty i mocno treściwy w swojej konsystencji. Szczególnie lubię go zimą, po kąpieli lub do kąpieli. Wystarcza na dość długo nawet przy codziennym użyciu. Wygładza skóre, lekko rozjaśnia istniejące rozstępy. Nie wiem czy zapobiega powstawaniu nowych, ponieważ mi nowe nie wyszły (te co mam powstały w wieku dojrzewania). Używam go też ogólnie do pielęgnacji ciała, dobrze się sprawdza.

Jedna z najlepszych

Używam jej naprzemiennie z oliwka Hipp. Skardła moje serce od razu. Pięknie pachnie, dzięki czemu używanie jej jest niezwykłą przyjemnością. Stosowałam ja na długo wcześniej zanim zaszłam w ciążę, mimo że produkt jest dedykowany dla kobiet w ciąży. Bardzo dobrze się wchłania, pozostawiając skórę delikatną , nawilżoną. Cena jest dodatkowym plusem. Ma dobry skład, nie zapycha. Polecam, warta przetestowania.

Hit!

Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z zakupem tego olejku, przecież tyle o nim czytałam, tak dużo osób go chwaliło, a ja chyba nadal nie dowierzałam, że to takie cudo. Podczas promocji -49% na pielęgnację włożyłam go jednak do koszyka, w tej cenie żal było choćby nie spróbować. I tak przepadłam i pokochałam go bezgranicznie. Obecnie mam już 2 opakowanie ta miłość się nie skończy.

OPAKOWANIE

Bardzo sympatyczne, o ładnej szacie graficznej i pięknej kolorystyce - biel i fiolet pięknie ze sobą współgrają. Wytłaczane motylki dodają uroku. Opakowanie mimo ślicznego i zachęcającego wyglądu, podobnie jak w wersji dla dzieci niebieskiej, jest małopraktyczne. Przy używaniu olejku łatwo je ubrudzić, wtedy całe jest tłuste i konieczne jest jego czyszczenie. Opakowanie z pompką byłoby idealne, ale i tak mu to wybaczam.

OLEJEK

Jest wspaniały, stosuję go na kilka sposobów i nie zawiódł mnie jeszcze. Ma piekny, taki jakby dziecięcy, pudrowy zapach, jest on intensywny, ale mi bardzo się podoba. Olejek mimo wielu zastosowań jest bardzo wydajny.

1. Dłonie i stopy

Moje dłonie i stopy są wyjątkowo kapryśnie, mają tendencję do przesuszeń cały rok, a szczególnie w okresie zimowym, kiedy ciężko je okiełznać. Lubię nakładać olejek na stopy na noc i wmasowywać a na koniec ubieram skarpetki i idę spać. Rano stopy są wyraźnie wygładzone, miękkie i nawilżone. Podobnie z dłońmi, smaruję je olejkiem podobnie jak kremem do rąk, szczególnie na noc - rano są w o wiele lepszej kondycji.

2. Ciało

Są dni kiedy odczuwam uczucie ściągnięcia skóry, potrzebuję dodatkowej porcji nawilżenia. Wtedy po kąpieli wmasowuję w skórę ten olejek - pomaga mi uzyskać równowagę, skórę jest nawilżona, miękka i gładka.

3. Włosy

To mój prawdziwy hit do olejowania włosów. Stosuję go na sucho, bo moje włosy nie znoszą olejowania na mokro, dodaję czasem do odżywek, ale najlepiej sprawdza się solo. Nakładam go na całą noc lub na kilka godzin. Świetnie zmiękcza włosy, dociąża, wygładza. Po jego użyciu zdecydowanie mniej się puszą. Są gładkie, zdyscyplinowane i pełne blasku.

PLUSY
+ wielozadaniowość
+ świetnie nawilża, wygładza zmiękcza
+ ma przyjemny zapach
+ tani
+ do kupienia w każdym Rossmannie

MINUSY
- opakowanie, ale mogę mu to wybaczyć

Dobry

Nie przepadam za oliwkami i olejkami do ciała i z reguły nie używam balsamow -jedynie po opalaniu lub w okresie zimy kiedy skórę potrafie miec na prawdę suchą. Kupiłam zważywszy na stan w jakim się obecnie znajduje, a wiadomo że jest dedykowany dla przyszłych mam :) Muszę przyznać, ze jest na prawdę przyjemnym kosmetykiem. Jedyne wady : zapach -dla mnie zbyt intensywny oraz dozownik-leje się po butelce, byłoby miło używać to np z pompki. Działanie -nawilża i pielegnuje. Niczego więcej nie oczekuję :)

Osobiście używam do włosów

Nie wiem jak spisuje się na skórze za to na włosach rewelacja. Kombinacja naturalnych i najlepszych oleji daje idealną maskę do olejowania dla suchych i zniszczonych włosów. Dzięki oliwce włosy są puszyste, delikatne i mają blask niczym u dziecka.

nie dla mnie

Używałam od początku ciąży do połowy 5 miesiąca. Skusił mnie fajny skład, niska cena i piękny zapach. Niestety nawilżenie jaki dawał z każdym tygodniem ciąży było dla mnie coraz mniej wystarczające. Już pod koniec 4 miesiąca zaczęła swędzieć mnie skóra a olejek nie przynosił ulgi. Nie mogę wypowiedzieć się w kwestii przeciwdziałania rozstępom, bo za krótko go używałam i najgorsze dopiero przede mną ;) Olejek słabo wchłaniał się w skórę, pozostawiał tłuste plamy na piżamie i bieliźnie. Po jego użyciu miałam poczucie, że skóra nie oddycha, jest tłusta i brudna, co w połączeniu ze swędzeniem dawało okropne uczucie i prowokowało chęć zmycia olejku z ciała. Opakowanie po użyciu było całe tłuste i szybko przestało wyglądać estetycznie. Zraziłam się do olejków i oliwek :( Teraz używam Musteli, nawilża zdecydowanie lepiej, zobaczymy jak ze skutecznością.

Przeciętny dla włosów i skóry

Nie używałam go zgodnie z jego przeznaczeniem. Smarowałam nim nogi i olejowałam włosy.

Na skórze nóg średnio się sprawdził, może i lekko ją odżywił, ale czasem piekło, więc takie kosmetyki omijam szerokie łukiem, przyczyną mógł być olejek zapachowy.

Włosy - pomimo fajnej kombinacji olejów nie przysłużył się zbytnio włosom, olejowałam na kilka sposóbów. Na noc na suche końce, na wilgotne włosy, z odżywką w formie kompresu. Były może odrobinę bardziej miękkie i błyszczące, ale to tyle.

Ma bardzo ładny zapach, ale niektórym może przeszkadzać lub w końcu uczulić.