Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

oliwka / olejek

• Macadamia Ternifolia Seed Oil,
  • Tocopherol

Napisanych recenzji: 19

Must have!

To produkt, którego mam ochotę zrobić żelazny zapas, by nie załamać się jak producent zdecyduje coś w nim zmienić lub go wycofać! Mam suchą skórę (między innymi "zasługa" niedoczynności tarczycy), którą ciężko mi utrzymać w ryzach, co więcej - wiele produktów pielęgnacyjnych tylko pogarsza jej kondycję. Jeśli chodzi o ten olejek, nie wiem jak go opisać, by oddać w 100% jego świetne działanie.
Przede wszystkim za bardzo niskie pieniądze otrzymujemy produkt o rewelacyjnym, naturalnym składzie. Zapach jest raczej neutralny, określiłabym go jako orzechowy. Tym, co odróżnia go od innych olejków jest też to, że wchłania się bardzo szybko, do satynowego matu! Zazwyczaj nie znoszę uczucia, jakie dają tego typu produkty na skórze, tutaj jednak jest zupełnie inaczej.
Idąc dalej, najważniejsze - działanie. Doskonale łagodzi podrażnienia (między innymi po goleniu nóg, łącznie z drobnymi rankami), świetnie nawilża (na długi czas), wygładza skórę. Sprawdza się również po opalaniu.
Zdecydowanie poprawia kondycję skóry, widocznie ją ujędrnia, redukuje cellulit i podobne atrakcje :-) Używałam go również na gojący się tatuaż i w tej kwestii świetnie się sprawdził. Jest dość wydajny.
Jedynym minusem, jaki zauważyłam jest opakowanie z którego bardzo źle wylewa się olejek, chyba warto spróbować go przelać do innego, np. takiego z pompką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173273].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Nie dla włosów

Kupiłam go jakiś czas temu jako "must try" każdej początkującej włosomaniaczki. Niestety, na moich włosach (tak, używałam go do olejowania włosów) nie sprawdził się. Dałam mu szansę 3 razy, za każdym podejściem włosy były spuszone i elektryzowały się. Ostatecznie zużyłam olejek jako krem do rąk na noc, bo szkoda mi było wyrzucić ponad połowę butelki.

Plusy:
- Świetny skład
- Przyjemny zapach
- Dobre nawilżenie skóry

Minusy:
- Opakowanie! Nieraz wylało mi się za dużo..
- Na włosach powoduje puszenie i elektryzowanie się

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 302

To tortury dla skóry!

Olejek miał doskonałe recenzje i był chwalony na You Tubie. Jak się okazało dla mnie, a szczególnie dla moich ud był koszmarem i przekleństwem! Tak wysuszonej i piekącej skóry nigdy nie miałam. Poleciał do kosza

Konsystencja: zwykły olejek, który szybko się wchłania.

Działanie: próbowałam go na różne sposoby- na mokrą skórę, lekko osuszoną i suchą. W każdym przypadku skóra była wysuszona na wiór. Dosłownie pragnęła nawilżenia jak spragniony człowiek wody. Przez pierwsze 3 dni byłam zadowolona, ale teraz wiem, że to był złudny efekt, bo nawilżenie utrzymywało się po poprzednim kosmetyku. Myślałam, że może ma mało go aplikuję, ale czy nabierałam mniejszą czy dużą ilość efekt był ten sam. Może to dlatego, że nie jestem w ciąży? :] Nie sądzę, bo najbardziej pozytywne opinie słyszałam od osób bezdzietnych. Nikomu go nie polecę, za to on poleciał z hukiem do kosza.

Zapach: jest na plus, pachnie delikatnie, nie jest sztuczny, nie utrzymuje się długo.

Opakowanie: porządne, bo nic z niego nie wyciekało, klips nie pękł, otwór nie jest zbyt wielki.

Plusy:
- zapach

Minusy:
- wysusza skórę na wiór
- nie koi jej w żaden sposób
- wywołuje taką suchość, że aż boli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153016].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

Napisanych recenzji: 12

nie tylko dla kobiet w ciąży :)

W ciąży nie jestem, nie byłam, a jednak go używam :)

Stosuję go z lenistwa - nie zawsze mam czas, a bywa że i nie chce mi się wklepywać w ciało balsamów, a mam bardzo suchą skórę (często przesuszoną).
Stosuję tylko do ciała (mam wrażliwą cerę, do twarzy wolę sprawdzone kosmetyki).Używam na mokrą skórę zaraz po prysznicu i delikatnie osuszam ręcznikiem.

Natłuszcza lekko skórę, zmiękcza, łagodzi, nie zastąpi jednak dobrego balsamu czy kremu (w moim przypadku cetaphil lub krem nivea soft). Przy okazji natłuszcza też suche skórki przy paznokciach.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1143786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 36

Napisanych recenzji: 753

w porzadku

Olejek dobrze nawilza i odzywia skore. Jestem w 6 miesiacu ciazy i nie zauwazylam nowych rozstepow. Przyjemnie pachnie. Skóra nie ejst po nim na drugi dzien sciagnieta tak jak w przypadku niektorych balsamow na rozstepy. Mam nadizeje ze do konca ciazy bedzie sie spisywal tak dobrze. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 42

Nie oddam!

Uwielbiam! <3

Odkąd odkryłam ten olejek już nie kupuje żadnych balsamów do ciała, które są naładowane chemią!

Dla mnie olejek jest produktem wielofunkcyjnym:
używam do ciała, po goleniu nóg, do twarzy, do włosów.

+ bardzo dobry i naturalny skład!
+ nie zapycha! stosuje do buzi i nie zauważyłam żadnych nowych niespodzianek , cera wygląda lepiej i promienniej
+ olejek jest wydajny
+ niska cena!
+ dostępność w każdym rossmanie
+ nawilża
+ nie uczula , nie wywołuje żadnego swędzenia
+ włosy są gładkie , błyszczące , wyglądają zdrowiej
+ duża pojemność
+ najpiękniejszy zapach na świecie! <3 *.*

olejek troche wylewa się z butelki, ale mnie to nie przeszkadza.

dla mnie ten olejek to cud świata i tyle ;)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104756].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 91

Mieszane uczucia, dobrze mieć pod ręką, ale balsamy wygrywają :)

+Dostępność
+Cena
+Wydajny
+Jak dla mnie- fajna konsystencja, ani rzadka ani gęsta
+Przepiękny zapach
+Natłuszcza, nawilża
+Skóra jest po nim gładka
+Nie uczula

Dobry produkt, natomiast przerzucę się na jakiś szybko wchłaniający się balsam :) Nie lubię poplamionych ubrań, olejki wolno się wchłaniają i lądują gdzie popadnie :( w lecie nie dość, że skóra szybciej się poci, to jeszcze olejek ją obciąża, poza tym pożądane jest szybkie wchłanianie produktu, w przeciwnym razie np. naoliwionymi rękami otrzeć możemy się o wszystko, a tłuste plamy ciężko wymyć : )

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095586].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 98

Napisanych recenzji: 390

Świetna jakość i wszechstronne zastosowanie

Kupiłam owy olejek dość dawno, skończyłam buteleczkę więc czas na opinię. Stosowałam go na wiele sposobów i w każdym sprawdził się znakomicie. Z początku chciałam go używać na rozstępy, ale na nie i tak nie ma sposobu.

Sprawdził się jako:

-olejek do całego ciała, używany po wyjścia z prysznica w niewielkiej ilości, cudownie nawilżał, wygładzał, uelastyczniał i ujędrniał skórę. Stosowany regularnie poprawił stan skóry, o przesuszeniu nie było mowy. Myślę, że poradziłby sobie ze świeżymi rozstępami (czerwonymi), niestety z moimi białymi to tylko pod laser :)

-nakładany na włosy przed myciem lub na same końcówki, ładnie je wygładzał i nawilżał, lepiej się układały. Taki mix olejków odżywia i odbudowuje je w naturalny sposób, trzeba tylko pamiętać o regularności i najlepiej trzymać na włosach przez całą noc

-jako \\\'\\\'kompres\\\'\\\' na suche skórki i całe paznokcie, nawilżył i sprawił, że skórki ładnie zmiękły i łatwiej było je usunąć

-czasem nałożyłam go na twarz zamiast kremu na noc, rano cera była bardzo nawilżona, promienna i gładka

Polecam ten olejek z całego serca, nie tylko kobietom w ciąży :) jest tani, wszechstronny, ładnie pachnie (takim dzidziusiem), wydajny, ma wygodne opakowanie i skład pełen cudowności. Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077701].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 107

Bardzo dobry olejek dla kobiet w ciąży

Plusy:
- dobrze natłuszcza i nawilża skórę
- przez ok. 1,5 miesiąca używania olejku nie pojawił się jak na razie żaden rozstęp na moim ciążowym brzuszku ani na żadnej innej części ciała
- ma bardzo przyjemny zapach
- przynosi ulgę suchej skórze.

Minusy:
- jest niesamowicie tłusty (no w końcu to olejek), co zaczęło mi trochę przeszkadzać; używałam go tylko wieczorem, bo nie chciałam rano tłuścić sobie nim ubrań, poza tym zawsze po jego nałożeniu trzeba odczekać dłuższą chwilę, żeby jako tako się wchłonął - ja okrywałam się szlafrokiem, ale nie miałam cierpliwości, żeby siedzieć 15 minut i czekać zanim się ubiorę
- daje wrażenie trochę klejącej się skóry, zwłaszcza jeśli nie wchłonie się zanim założymy ubranie - wtedy mam wrażenie, że wszystko się do mnie przykleiło
- bardzo leisty, spływa z dłoni, więc trzeba uważać, żeby nie potłuścić nim dywanów, posadzki itp.

Nie kupię raczej kolejnego opakowania, wolę wypróbować jeszcze inne kosmetyki dla kobiet w ciąży. Poza tym chyba olejki nie do końca mi odpowiadają ze względu na ich tłustość, chociaż jeśli chodzi o działanie, to nie można się do niczego chyba przyczepić.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067826].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Zawsze ze mną:)

Cóż tu dużo pisać? - REWELACYJNY kosmetyk, nie mam cienia zastrzeżeń.
Wymarzony skład, dobra wydajność, delikatny zapach i śmieszna cena. A co najważniejsze - działa cuda!
Używam tej oliwki do pielęgnacji ciała. Skóra jest po niej wygładzona, mięciutka, dobrze nawilżona, nawet jakby rozświetlona. Czuję różnicę (na minus), gdy na chwilę przerzucę się na coś innego i zawsze wracam do tej oliwki.
Dodam jeszcze, że mam wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę, niektóre oliwki (nawet te przeznaczone dla dzieci) mnie uczulały, ale tutaj "wszystko gra i buczy" :D Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067451].usefull || 0 }}% pomocna.