Natural Selection, Mild Shampoo for frequent use (Łagodny szampon do częstego użycia)

Niezwykle delikatny szampon idealny do codziennego mycia włosów. Zawiera ekstrakt z jabłka, nadający włosom jedwabistą miękkość.

ten zapach...

Szampon bardzo ładnie pachnie jabłkami, a woń świeżych owoców utrzymuje się na włosach jeszcze długo po umyciu. Po jego użyciu włosy nie są może jedwabiście miękkie, ale odrobinę bardziej wysuszone. Jest wydajny i niedrogi. Łatwo się spłukuje, ma dobrą, choć leistą konsystencję. Włosy łatwiej się rozczesują, nie są splątane. Jest delikatny sądzę, że nie wywołuje reakcji alergicznych. Myślę, że jak za taką cenę pojemność jest odpowiednia. Plus za pomysłowe opakowanie, ale jedną gwiazdkę odejmę za to, że kiedy zużyjemy już część produktu, to ciężko wydobyć resztę.Ilość zużytych opakowań: żużyłam niecałe jedno opakowanie

jeden z najgorszych

Włosy po umyciu nie dają się rozczesać i są splątane jakby zostały umyte mydłem :-(. Bardzo się zawiodłam, chociaż zapach jest piękny to w mgnieniu oka się ulatnia. Uważam że jest o wiele za drogi jak na działanie i pojemność.Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

może być

Może być, ale żadną rewelacją nie jest.Średnio się pieni, łatwo spłukuje.Wydaje mi się, że lekko wysusza włosy.