AA Intensive Therapy, Baza wygładzająca niedoskonałości skóry

AA Intensive Therapy, Baza wygładzająca niedoskonałości skóry

Unikalna baza sylikonowa działa wygładzająco, idealnie dopasowując się do mimiki twarzy. Ponadto zapewnia efekt matujący, zapobiegając nadmiernemu błyszczeniu się skóry. Kompleks nawilżający łagodzi podrażnienia i rumień twarzy, dając natychmiastowe, optyczne wygładzenie widocznych niedoskonałości skóry. Zawarte w preparacie elastomery zwiększają trwałość nałożonego makijażu i zapewniają prawidłowe nawilżenie skóry przez cały dzień.

Skład: Dimethicone and Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Artemia Extract, Xylitylpolyglucosides, Xylitan, Xylitol, Zea Mays Kernel Extract, Glycerin, Aqua, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Pentapeptide-4, Parfum.

Średnia

Mam wersję z pompką: http://www.ekobieca.pl/product-pol-5693-Oceanic-AA-Intensive-Therapy-baza-wygladzajaca-12h.html

Nie jest to jakiś przełomowy kosmetyk. Jeśli chodzi o wygładzanie niedoskonałości, to nie zauważyłam.

Jedyne jej działanie jakie zauważyłam to zwiększenie trwałości makijażu, a w tym celu właściwie ją zakupiłam więc jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Trzeba na nią sposobu...

Baza zastosowana zgodnie z zaleceniem na opakowaniu, w moim przypadku zupełnie się nie sprawdziła.
Ma tylko dwa plusy(+):
+ zapach - mi odpowiada zapach tej mazi
+ wydajność - wystarczy kropelka wielkości ziarnka gorczycy i starcza na całą twarz
Reszta to same minusy(-):
- po posmarowaniu nią buzi, ta wydaje się być jakby wymazana dużą ilością oleju, baza zupełnie się nie wchłania, nie wysycha
-zupełnie nie współgra z moim podkładem (ani z żadnym innym - dla próby pożyczyłam podkład od mamy i potem jeszcze od bratowej), podkład ślizga się i roluje oraz dosłownie spływa z twarzy!
- wcale nie przedłuża trwałości makijażu - u mnie, gdy spojrzałam w lustro po 15 min od nałożenia podkładu i pudru, miałam na buzi bardzo nieestetyczne plamy zrolowanego fluidu, pudru i bazy
- próbowałam zastosować z samym pudrem, ale tego też nie da się nałożyć bezpośrednio na bazę, na dodatek zapaćkałam swoje pędzle właśnie nadmiarem spływającej bazy
- na pewno nie łagodzi zaczerwienień oraz nie kryje niedoskonałości, nie matowi, nie nawilża.

Za to nałożona \'sposobem\' baza faktycznie przedłuża trwałość makijażu i da się jej używać \'jako-tako\'. Ten sposób to wymieszanie kropelki bazy z fluidem w zagłębieniu dłoni i dopiero nałożenie bezpośrednio na twarz tej mieszanki.
Wtedy to baza AA w upalny dzień i z drzemka popołudniu sprawiła, że makijaż miałam na buzi calutki dzień, aż do zmycia go wieczorem. I skóra nie świeciła się aż tak bardzo, jak to zwykle w takie dni mi się zdarzało.
Na pewno baza nie nawilża, nawet nałożona \'sposobem\' .
Uważam, że cena jest zupełnie nieadekwatna do jakości tego produktu.
Będę używała raz na jakiś czas, na specjalne okazje, żeby zużyć ten specyfik, ale NA PEWNO już nigdy więcej nie kupię i osobiście NIE POLECAM.

bardzo dobra baza

jestem bardzo zadowolona z użytkowania tego produktu,
baza wygładza skórę, wypełnia zmarszczki i niedoskonałości skóry, matuje, przedłuża trwałość makijażu, jest bardzo wydajna, fluid mogę nakładać bezpośrednio po nałożeniu bazy

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Manicure - marynarskie paski

ślizgawica

Jedyne plusy za:
-zapach
-wydajność

Natomiast co do reszty baza nie robi nic! Ani nie przedłuża trwałości makijażu (mój nawet się ważył!), ani nie matuje (po 6h świece się standardowo, równie dobrze sprawdzony podkład tyle wytrzyma bez bazy), cenowo również żadna atrakcja.
A najbardziej intrygujące jest to uczucie śliskości na twarzy, mam wrażenie, że źle ją rozprowadziłam. Używałam innych baz i AŻ takiego poślizgu na twarzy nie dawały. Mam wrażenie jakby sie nie wchłonęła tylko oblepiła mi twarz.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

skąd te zachwyty???

Sztuczna, silikonowa powłoka zatykająca pory. Makijaż nie trzyma się na tym w ogóle. Czuję się jak wymazana masłem. Jestem mocno rozczarowana. Wywalam do kosza, bo nie jestem w stanie męczyć się z tym badziewiem.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

nie dla mnie

Całe szczęście, że dostałam ten produkt w prezencie, gdyż z zakupu byłabym bardzo niepocieszona.

Fakt: ładnie się rozprowadza, bardzo ekonomiczny, skóra jest po nim gładka.. ale to by było na tyle z plusów tego produktu.
Do codziennej pielęgnacji stosuję krem nawilżający, a następnie krem delikatnie koloryzujący i trochę pudru, żeby zmatowić efekt końcowy.

Ta baza sprawiła, że moje pory z bliska wyglądały na pozatykane i nie mogłam rozprowadzić dokładnie kremu koloryzującego, przez co stowrzyły się nierówności w postaci kropek w porach.

W dodatku przeprowadziłam eksperyment: pół twarzy posmarowałam tymi kosmetykami, których używam zawsze- bez bazy, a drugą połowę z jej dodatkiem i efekt po całym dniu mówił sam za siebie: lepiej wyglądała ta połowa bez niej!

Także zupełnie nie polecam, szkoda pieniędzy. Ta baza ma niby za zadanie również nawilżać, ale wątpię czy zastąpi dobry krem nawilżający- ona po prostu pozostaje na powieszchni skóry, wygładza, ale nie wchłania się.

Używam tego produktu od: od pół roku

genialna!

Bazę tą odkryłam zupełnie przypadkiem mianowicie podkradłam mamie z półki ;) Sama bym jej nie kupiła bo miałam niemiłe wspomnienia z bazą Dax i jakoś od tamtej pory trzymałam się od wszystkich tego rodzaju utrwalaczy makijażu z daleka.
Użyłam z ciekawości a tu sie okazało, że jest to moje największe odkrycie ostatnich miesięcy. Najpierw nakładam krem nawilżający + baza + korektor Artdeco+ podkład Revlona Colorstay i mam spokój z poprawkami praktycznie na cały dzień. Skóra jest idealnie wygładzona, nawilżona i co najdziwniejsze zmatowiona. Nie muszę już używać sypkiego pudru ani bibułek . Korektor i podkład nakłada się na niej świetnie, nie ma mowy o żadnych smugach czy efekcie maski. SZOK, długo szukałam kosmetyku który będzie tak działał, dlatego baza AA póki co jest moim numerem 1 :)

POLECAM! Naprawdę warto

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: przymierzam się do zakupu pierwszego opakowania

pół na pół / przekonałam się do niej

Używam tego kosmetyku od około miesiąca i nie wyrobiłam sobie jeszcze zdania o nim, choć jestem raczej na nie.Sama jestem tym faktem lekko zdziwiona, ale jakoś nie przekonałam się do tego kosmetyku, może gdy nadejdą większe chłody będzę bardziej zadowolona.

plusy:
+bardzo dobrze rozprowadza się po skórze
+niesamowicie wydajny - wystarczy niewielka kropla na całą twarz
+przedłuża trwałość makijażu

minusy:
- nie zauważyłam efektu zmniejszenia zaczerwienienia
- skóra, owszem jest wygładzona, ale dotykam tej bazy
- mam wrażenie, że jestem "tłusta" na twarzy
- zatyka mi pory,pojawiają się niedoskonałości
- zupełnie nie sprawsza się w troszeczkę cieplejsze dni

Im dłużej ją stosuję, tym bardziej mnie irytuje, ale zobaczymy.

No i jednak okazało się, że jest to bardzo fajny kosmetyk. Jednak zdecydowanie jest lepsza w stosowaniu teraz, tzn. w zimie, bo się sprawdza na mojej skórze. Już sobie nie wyobrażam nakładania makijażu bez niej. wszystkie minusy, które mi przeszkadzały w cieplejsze dni teraz zniknęły. Dlatego polecam w chłodniejsze dni.

rewelacja

+wygładza
\\n+świetnie nakłada się podkład
\\n+podkład dłuzej się trzyma
\\n+pojemność 50 mjest dosć droga ale weszła na rynek 30ml wersja z pompką wiec jest taniej i wygodniej
\\n+ładnie pachnie
\\n+bardzo wydajna
\\n+nie roluje się
\\n
\\nNie potrafię się pomalować bez jej użycia

;)

Kosmetyk zamknięty jest w estetycznym słoiczku o pojemności 50 ml. To ogromna ilość, bo preparat jest bardzo, bardzo wydajny! Już odrobinka wystarczy do pokrycia całej twarzy. Ma on konsystencję aksamitnego, przezroczystego żelu. Pięknie wygładza skórę, zwłaszcza, jeśli nałoży się na niego fluid, ale nie jest to konieczne. Koi, utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i łagodzi podrażnienia. Delikatnie matuje, ale ten efekt nie utrzymuje się niestety zbyt długo. Za to znacznie przedłuża trwałość makijażu. By twarz była gładka i promienna wystarczy co parę godzin przyprószyć ją sypkim pudrem.

Ładnie pachnie.

To zdecydowanie najlepszy tego typu preparat stworzony przez polską firmę. Gorąco polecam!

b. dobra

plusy:
-b.dobra dla skóry wrażliwej
-bardzo dobrze wygładza, wręcz idealnie
-jest mega wydajna
-lekko matuje
-bardzo dobrze "trzyma" się skóry
-mogłaby bardziej nawilżać

minusy:
-konsystencja zbyt lejąca się
-zapach zbyt intensywny
-cena
-zbyt słabo łagodzi podrażnienia

edit: znakomicie nadaje się do masażu zmęczonej twarzy, dodatkowo można ją kupić w zestawie z maską za 59 zl za 2 sztuki :)
Używam tego produktu od:juz nie

Dobry kosmetyk, ale..

Baza jest lekka i nie tworzy efektu maski co jest dużym +. Makijaż trzyma sie dłużej, jednak nie można mowić o spektakularnym efekcie. Dla mnie bardzo duzym utrudnieniem jest opakowanie - baza jest lejąca i całe opakowanie jest tłuste, cięzko się z nim obslużyc - lepsza byłaby pompka. Za tą cenę działa dobrze, ale dyskomfort w użyciu skreśla ją.