Full`n`Soft (tusz pogrubiający)

Full`n`Soft (tusz pogrubiający)

Pogrubiający tusz do rzęs. Dzięki formule Soft Wax rzęsy utrzymują miękkość - nie są wysuszone ani kruche. Witamina E i Ceramidy R odżywiają, wzmacniają rzęsy i chronią je przed łamliwością. Dzięki unikalnemu systemowi Quick Dissolve System tusz można łatwo usunąć.
Rezultat: Pełne, miękkie rzęsy bez sklejania.
Występuje w trzech wersjach:
- zmywalny,
- wodoodporny,
- zmywalny z zakrzywioną szczoteczką.

Cena: ok. 20 zł / 8 ml

bez rewelacji

Miałam wrażenie, że tylko barwi rzęsy. Nie pogrubia jakoś spektakularnie - wręcz powiedziałabym, że daje naturalny efekt. Coś na dzień, do delikatnego makeup.
Trochę skleja i coś mi w tym tuszu nie pasuje... jakoś zapach mnie drażni. Nie potrafię wystylizować szczoteczką rzęs, tak jakbym chciała, pomimo wielu starań.
Wodoodporna - wydaje mi się lepsza. Lekko podkręca i wydaje się, że rzęsy są mniej odporne na to podkręcenie.

polecam !

Od kilku lat używam tuszu Maybelline Full\\\'n\\\'Soft (normalny, niewodoodporny) i uważam, że jest super. Nie skleja rzęs, łatwo się go nakłada i w moim przypadku wystarczą 2 ruchy szczoteczką. Używałam wielu tuszy, zarówno droższych firm jak i tańszych ale dopóki będą go produkować to będę go kupować. Załuję tylko, że nie jest on dostępny w sklepach/drogeriach. Już kilka lat temu go wycofali z polskich sklepów :( Pozostaje mi np. Allegro.

fatalny

Na szczęście kupiłam ten tusz w bardzo niskiej, promocyjnej cenie, bo okazał się fatalny (oceniam wersję niewodoodporną):
- nie pogrubia rzęs
- nie nadaje głębokiej czerni
- osypuje się w ciągu dnia
- skleja rzęsy
- tworzy grudki.
Producent obiecuje efekt większej objętości rzęs przy jednoczesnym zachowaniu ich miękkości, co również się tej maskarze nie udaje: rzęsy są dość sztywne i suche. Jedyny plus to szczoteczka, dość zgrabna i poręczna, łatwo dzięki niej dotrzeć do rzęsy w kącikach oka. Dobrze je rozczesuje, niestety klejący tusz niweczy ten efekt.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 (niedokończone)

Manicure - klasyczny

Taki sobie

Zakupiłam go w Pepco, za parę złotych, z ciekawości zachęcona pozytywnymi recenzjami. Tusz jak tusz... Maluje i to wszystko. Nie pogrubia za bardzo, czerń mało intensywna, nie wydłuża. Zdecydowanie przereklamowany. I daje "efekt misia pandy" po kilku h od nałożenia, czego po prostu nienawidzę. Lepiej zainwestować pieniądze w coś innego.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

dobry

Dobry tusz dosadnie pogrubia i eksponuje rzesy pozostawiajac je przy tym lekkie i nie obciazone ladny wyrazisty czarny kolor. Rzeczywiscie wodoodporna ;) przetestowana na wlasnych rzesach ;)

Używam tego produktu od:miesiac

A ja go lubię

Coraz bardziej składaniam się ku tezie, że Maybelline robi najlepsze tusze. Żadne clinique czy lancome się u mnie nie sprawdziły do końca. A kosztują wiadomo ile.

Co do tego okazu, to on jest bardzo naturalny. U mnie raczej pogrubienie nie występuje, aczkolwiek wydłużenie i ładne podkreślenie owszem. I co najważniejsze: zero grudek! Zero pajęczych nóżek, które są plagą moich rzęs. Bardzo trudno jest przesadzić z nakładaniem warstw, a o efekcie teatralnym to można zapomnieć. Tusz polecam wszystkim tym, które chcą podkreślić, a nie stworzyć :)

Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry, ale na dzień

Posiadam wersje zwykłą czarną Full
Soft jak i wodoodporną. Zwykła wersja jest bardzo delikatna, nadaje się do makijażu dziennego. Daje bardzo naturalny efekt, wydłuża i zagęszcza rzęsy, nie skleja i nie pogrubia *przynajmniej nie tak jak bym chciała.
A wersja wodoodporna jest także bardzo naturalna, ale ładnie się trzyma mimo łez!
Musze stwierdzić że po wytuszowaniu rzęs tym tuszem sa one nadal elastyczne i miękkie, nie jak innymi, po których sa sztywne.

Producent sugeruje że jest to tusz pogrubiający, lecz ja się z tym nie zgodzę, bo pogrubia w najmniejszym stopniu!
Z tych ładnie pogrubiających i jednocześnie pogrubiających polecam Colosala - to jest mój nr 1 !!!
Używam tego produktu od:1 mies.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

moje rzęsy ale lepsze :)

Kupilam na Allegro za 9,90, i lepszego tuszu to chyba w zyciu nie mialam, a te za 80 zł moge teraz wyrzucic :/ takiej szczoteczki szukalam, nie skleja (nie wiem o czym pisza inni) leciutko podkreca, efekt naturalny ale ma w sobie to cos hehe.. Nie oplaca sie kupowac tych drogi bo tak jak i te tanie po takim samym czasie trzeba wyrzucic, a skoro tansze lepsze ? Na rowni z moim Dior Iconic. Osobiście polecam.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia codzinnie
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1

szukam dalej

Z uporem muła szukam tuszu, który da naprawdę naturalny efekt - delikatne wywinięcie, dokładne rozdzielenie, przyciemnienie rzęs bez pokrywania ich sztuczną grubą warstwą, bez sklejania, grudek i tym podobnych atrakcji. Jak na reklamach Latisse ;) W dodatku nie podrażni oczu i nie będzie sprawiał wrażenia jakby każda powieka ważyła pól kilo. Moje własne rzęsy są dość długie (szczególnie dolne) i sztywne, co powoduje, że w większości mascar wyglądam jakbym dała dyla prosto z cyrku.
Na zakup maybelline skusiły mnie opinie na wizazu i MUA, no i nazwa... która jest dość adekwatna do uzyskanego efektu, ale wciąż nie jest tym, o co mi chodzi. Tusz pokrywa rzęsy za bardzo widoczną i za grubą warstwą, potrafi je lekko skleić, w dotyku rzęsy faktycznie są miękkie, jednak na takie wcale nie wyglądają. I to po jednej warstwie. Czyli szukam dalej. Myślę jednak, że osobom które oczekują bardziej widocznego tuszu może on całkiem pasować.
Na plus trzeba mu zaliczyć łagodność, brak efektu ciężkiej powieki i łatwy demakijaż.

Mascara jest niedostępna na naszym rynku, ale wciąż produkowana w USA. Ebayowy zakup to wydatek ok 15zł i w tej kategorii cenowej należą się jej trzy gwiazdki.

Mam wersję brąz 303 niewodoodporny ze zwykłą szczoteczką.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ok 2 tyg.

lipa

Jeden z pierwszych moich tuszy. Niestety niezbyt udany zakup. Szybko zaczyna smierdziec. Suchy sa w sobie. Nie lubie takich konsystencji, wole kremowe. Suchy a do tego szybko wysycha. Panda 100%.

Używam tego produktu od:kiedys tam
Ilość zużytych opakowań:jedno

Był naprawdę ekstra!

Używałam go co prawda dawno temu ale był naprawdę świetny. Ładnie podkreślał oczy, dość mocno ale nie sklejał i nie odbijał się. Wyglądało to zarazem naturalnie i mocno- bez przesadyzmu :) Rzęsy były super miękkie, bez grudek, nie wypadały, łatwo się zmywał a i cena nie była wysoka.
Nie rozumiem czemu go już u nas nie ma :(
(na szczęście jest Allegro)

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

REWELACJA

Moj ulubiony tusz do rzes! mam dlugie, ale cienkie rzesy, uzywam go codziennie. kupilam go w usa, mam nadzieje, ze w Polsce tez sie go da znalezc. Mam czarny, niewodoodporny. Rewelacyjna szczoteczka- zadne gumowe nowosci, grzebyki nie moga sie z nia rownac.
na codzien po wytuszowaniu rzes, zbieram nadmiar tuszu albo palcami-rzesy miedzy palec wskazujacy a srodkowy, potem myje dlonie, albo czesze grzebykiem. na wieksze wyjscia tuszeuje kilka razy i nie zdejmuje nadmiaru z rzes.
Polecam!!!Używam tego produktu od:2 lat