AA, Therapy Trądzik, Żel do mycia ciała

AA, Therapy Trądzik, Żel do mycia ciała

Hypoalergiczny żel do mycia ciała o działaniu antybakteryjnym, seboregulujacym, keratolitycznym (złuszczającym). Systematyczne stosowanie żelu gwarantuje wyraźną poprawę stanu skory, poprzez jej wygładzenie i nawilżenie, a także łagodzenie zmian trądzikowych na plecach, ramionach, klatce piersiowej. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu potu spowodowanego nadmierna potliwością w okresie dojrzewania.

Składniki aktywne: witamina B, kwas azelainowy, alantoina, cynk, gliceryna

Bardzo dobry żel na plecy i dekolt

Ponieważ nie znalazłam lepszego kosmetyku w tej kategorii, i ponieważ działa, zostaje moim KWC.

Zalety:
- co by nie mówić, po prostu działa. Regularnie stosowany faktycznie zmniejsza i redukuje trądzik na plecach, dekolcie i ramionach. Przy czym zaznaczam, że nie myję się tylko nim: najpierw całe ciało zwykłym żelem pod prysznic (jakimkolwiek), potem na koniec plecy i dekolt tym
- tani
- nawet lubię jego słony zapach
- polska firma
- nie podrażnia i nie przesusza mi skóry, a mam jednocześnie tłustą i wrażliwą
- lejąca konsystencja, świetnie się pieni, jest bardzo wydajny (opakowanie starcza mi na ponad 3 m-ce, a używam go 2 razy dziennie lub częściej)

Wady:
- właściwie brak wad, jest ok.

nieprzydatny

dobry jako żel do ciała i twarzy, pomaga ograniczyć ilość koniecznych kosmetyków
pieni się bardzo dobrze, nie przesusza skóry, na twarzy dobrze zmywa makijaż
nie ogranicza nowych krostek, nie wpływa w ogóle na stan skóry, żadnego ograniczenia sebum, złuszczania czy nawilżenia - to po prostu zwykły bezzapachowy żel
dobry jest w nim tylko brak zapachu, dzięki czemu można go zuzyć na inne sposoby - do mieszania z olejkami eterycznymi czy peelingu kawowego

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Warto spróbować

Warto wypróbować przy cyklicznie powracających krostkach i sebum na plecach. Zawsze to lepsze niż zwykłe żele pod prysznic. Choć zapach nie zachwyca nie jest też uciążliwy. Dobrze się pieni jest wydajny bo odpowiednio gęsty. Mam wrażenie że pozytywnie wpływa na stan skóry. Do twarzy nie stosuję lecz tak jak wskazuje producent. Ogólnie nie zawiodłam się tym produktem - jest ok.

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry jest

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu ponieważ jest bardzo delikatny aczkolwiek skuteczny, nie ma w składzie konserwantów ani dodatków zapachowych. Wygładził mi skórę i spowodował, że krosty z twarzy, dekoltu i pleców zniknęły, ale nie miałam bardzo poważnych zmian trądzikowych. Nie działa jak za dotknięciem róźdżki, na efekt trzeba poczekać co najmniej tydzień.
Jest wydajny, dobrze się pieni. Dla mnie dużym plusem jest to, że nie muszę kupować osobno żelu do twarzy i żelu pod prysznic, mam dwa w jednym.

Bardzo lubię ten kosmetyk, serio.

Używam tego produktu od:pół roku