Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp suchych i zniszczonych

Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp suchych i zniszczonych

Krem zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet najbardziej wysuszonym stopom.
Działa kojąco i przynosi natychmiastowa ulgę nawet najbardziej wysuszonym stopom.
Formuła z gliceryną, alantoiną i witaminami zapewnia długotrwałe nawilżenie, aż do 24 godzin (skuteczność potwierdzona klinicznie) i pomaga zapobiegać powstawaniu zrogowaceń. Bisabol działa kojąco i zapobiega podrażnieniom. Skóra jest zauważalnie miękka i elastyczna.

popękana, sucha, wrażliwa
kremy do stóp
na popękaną skórę, wygładzające, nawilżające
zapachowa
w tubce, wielorazowego użytku
bogate

Fajne krem do stóp

Krem z Neutrogena zakupiłam kiedyś podczas zwyczajnych zakupów spożywczych w supermarkecie. Zapłaciłam za niego około 17 złotych, a jego pojemność to 100ml więc całkiem sporo jak na krem do stóp, zazwyczaj pojemność wynosi 75 militrów.
Skutecznie nawilża suchą skórę stóp i ja regeneruje. Niweluje suche skórki i szorstkość. Zmiękcza nagniotki i twarde punkty na stopie, co jest super. Bardzo dobry krem do stóp, który mogę szczerze polecić.
Pozostawia film na skórze i lepiej używać go na noc, albo pod bawełniane skarpety.

Krem do stóp suchych i zniszczonych, Formuła Norweska, Neutrogena

Krem do stóp kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to tubka o pojemności 50 ml, zapłaciłam około 16 zł
Krem ma lekką nie tłustą konsystencję, nawilża i odżywia, skóra na stopach jest wygładzona i miękka.
Minus krem długo się wchłania ja krem stosuję doraźnie co 7-10 dni jako uzupełnienie pielęgnacji stóp.
Podsumowując krem jeden z lepszych i skutecznych jakie do tej pory używałam.Polecam!

Ulubiony

To chyba mój ulubiony krem do stóp - chociaż nie używałam ich zbyt wiele, bo bardzo irytuje mnie aplikacja i oczekiwanie na wchłonięcie produktu - tu tego nie ma! Pod tym względem krem neutrogena jest fenomenalny - ma super konsystencję, która prawie natychmiastowo się wchłania. Pozostawia przy tym ładnie nawilżoną skóre. Bardzo mi ten produkt odpowiada.
Przy regularnym stosowaniu daje bardzo ładne efekty - skóra jest gładka i miękka.

Całkiem dał radę

Kremy do stóp racze średnio działają i nie widzę nic szczególnego.
Natomiast zauważyła,że moje pięty w jakimś stopniu faktycznie zrobiły się miększe oraz były na tyle nawilżone,że podczas gorących dni się nie pociły.
Również podczas aplikacji stopy nie były na tyle lepkie i można było iść na boso po kilku sekundach nałożenia kremu dodatkowo nie wycierało się nogami w pościel.
Zapach jak na krem do stóp nie za ciekawy,ale całkiem do przejścia.
Cena ok 15 zł bardzo wydajny kosmetyk.

Mój ulubieniec od kilku tygodni :)

Jest to jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych, mimo, że skład kosmetyków mógłby być jednak odrobinę lepszy.
Tym razem w moje rączki trafił właśnie ten produkt do stóp. Używam wielu kosmetyków właśnie na tą część ciała, szczególnie latek, kiedy moje pięty narażone są na wysuszenie i skóra staje się zrogowaciała. Doskwiera mi także problem suchych stóp, dlatego nieustannie poszukuję perełek kosmetycznych, które pomagają mi zapanować nad moimi problemami :)

OPAKOWANIE: tuba o pojemności 50 ml, z bardzo wygodnym otwieraniem "na klik". To bardzo poręczne w kształcie opakowanie, które świetnie zmieści się w każdej kosmetyczce. W podróży rewelacja, zajmuje mega mało miejsca. Dodatkowo taka forma opakowania umożliwia precyzyjne aplikowanie pożądanej ilości produktu, co uważam za wielki atut. Niestety trudność może sprawiać kontrolowanie poziomu zużycia kremu, bo opakowanie nie pozwala na jego ocenienie...

KONSYSTENCJA I ZAPACH: gęsta, lekka konsystencja, ale treściwa o mlecznej barwie. Zapach lekko kremowy, wazelinowy, natomiast nie wyczuwam jakiegoś konkretnego zapachu. Nie jest on drażniący i zbyt intensywny, dlatego uważam, że nadaje się prawie dla każdego.

DZIAŁANIE: Krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko zapewnia ulgę suchej skórze. Dość szybko się wchłania, podczas wmasowywania kremu w stopy, skóra staje się nawilżona, miękka, wyraźnie czuć ulgę i regenerację. Pozostawia tłusty film na skórze, ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Codziennie przed snem smaruję tym kremem stopy i po około tygodniu zauważyłam, jak poprawiła się kondycja skóry na moich stopach. Nieprzyjemne uczucie wysuszenia zniknęło, a stopy stały się miękkie, gładkie, nawilżone, a skóra zregenerowana. Lubię po mieszkaniu chodzić na boso, dlatego często moje stopy - szczególnie pięty + pozostawiają wiele do życzenia.... Kiedyś używałam tarek, natomiast od pewnego czasu zamieniłam je na kremy intensywnie nawilżające i zapobiegające zrogowaciałej skórze. Dzięki temu kremowi zapomniałam już co to tarka do stóp o brzydkie, popękane pięty :)
Jest to bardzo wydajny krem, który używam codziennie od blisko miesiąca i i jeszcze trochę mi posłuży. Nie powoduje żadnego uczulenia, podrażnienia itd.
Generalnie bardzo polubiłam ten krem, zapewnia mi on odpowiednie działanie za stosunkowo niską cenę. Jest to produkt godny uwagi, szczególnie dla osób z podobnymi problemami co ja :)

Do stóp i do rąk

Neutrogena jest bardzo dobrą marką, jeśli chodzi o produkty nawilżające do nóg i stóp. Ja tego produktu używam bardziej do rąk niż do stóp i bardzo dobrze mi się sprawdza. Mi udało się go zakupić po okazyjnej cenie w jednym z supermarketów za jedyne 3 zł, dlatego wzięłam kilka sztuk dla siebie , mamy i teściowej.

Produkt nie ma konkretnego zapachu, jest taki glicerynowy, wazelinowy. Taka sama jest również konsystencja - gęsta, bezbarwna i wazelinowa.

DZIAŁANIE: produkt jest bardzo wydajny, bardzo podobny swoją konsystencją i działaniem do standardowej wersji kremu do rąk z tej samej marki - tylko, że droższy - bo do stóp. Ten jest może troszkę rzadszy, ale jak dla mnie oba produkty można używać zamiennie z takim samych efektem.
Produkt jest dość gęsty, dlatego nieco gorzej się rozprowadza. Jenak skóra po jego użyciu jest dobrze nawilżona przez długi okres czasu, miękka i gładka w dotyku. Krem bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Daje radę zarówno przy suchych stopach, jak i dłoniach. Godny polecenia.

Ratuje moje stopy z opresji

Krem Neutrogeny jest moim ulubionym kremem do stóp - ratował je już nawet wtedy, kiedy były w naprawdę opłakanym stanie. Użyty na noc ma chyba jakieś magiczne moce, bo rano moje stopy z popękanych zmieniają się w najgładsze stópki na świecie :D Zdecydowanie godny polecenia, trochę długo się wchłania ale dla takiego efektu - warto.

Godny polecenia

Produkt tego typu uzywam przewaznie tylko latem, gdy mam wiekszy problem z suchymi stopami i ten krem sprawdza sie idealnie w tym okresie :) sprawia ze stopy staja sie mięciutkie i gladziutkie efekt juz po pierwszym uzyciu :)
wart uwagi POLECAM

Krem do stóp suchych i zniszczonych Neutrogena

Krem kupiłam na promocji i jestem zadowlona,jedyna minus to to że dość długo się wchłania. Poza tym krem bardzo dobrze nawilża,regeneruję suchą skórę stóp. Zalecam używać na noc łącznie z bawełnianymi skarpetkami.

Efekt zadowalający

Krem zamknięty został w miękkiej tubce z otwarciem na zatrzask, bardzo wygodna forma aplikacji. Ma gęstą i tłustą konsystencję, która niestety bardzo mozolnie się wchłania, dla mnie to duża wada zwłaszcza przy kosmetykach do pielęgnacji stóp. Rzadko jednak się zdarza produkt tego typu, który nie miałby tej wady. Zapach ma przyjemny.
Krem najlepiej jest aplikować na noc, a przy mocno wysuszonej skórze pięt nałożyć większą warstwę kremu i założyć skarpetki (ja używam takich przeznaczonych specjalnie do tego typu pielęgnacji). Rano skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona, zrogowacenia znikają i efekt jest dla mnie zadowalający. Regularne stosowanie pomaga utrzymać ten stan na dłużej.
Krem ma niską cenę i jest dostępny w większości sklepach drogeryjnych i supermarketach. Często możemy go kupić w promocji.

Hit!

Nigdy nie może zabraknąć go w mojej kosmetyczce! Bardzo pomaga moim suchym i skłonnym do rogowaceń stopom. Nie trzeba go używać codziennie, by zauważyć różnicę.
Ja stosuję go na noc. Nakładam dość grubą warstwę w przesuszone miejsca, szczególnie na pięty i zakładam bawełniane skarpetki. Rano moje stopy są delikatne jak u niemowlaka. Nie trzeba więcej nic robić. Skóra staje się miękka i delikatna jeszcze przez najbliższych kilka dni. Czynność powtarzam, gdy znowu czuję, że robi się przesuszona i pojawiają się rogowacenia.

polecam ten kremik

Posiadam stopy skłonne do zrgowaceń ten krem bardzo pomaga mi tego uniknąć.
Stopy po tym kremie są gładkie nawilżone odżywione dodatkowo ładnie odświeżone.