Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

serum
50 - 100ml, 100 – 250ml

Jest dobry

Serum jest dobre. Nie mam problemów z biustem ,kupiłam go z ciekawości. Biust po stosowaniu robi się coraz bardziej jędrny i napięty. Dobrze nawilża. Zauważyłam że chyba lekko powiększa po dobrym i mocnym wsmarowaniu ale tylko na jakiś czas . Gdy na kilka dni go odsatwiam to widzę leciutką różnice ,że jednak on coś ,,daje''. Najbardziej lubię go za to że jak go użyje przed spaniem to mój partner nie może oderwać nosa i mowi czym tak ładnie pachne. Jak mu powiedziałam to czasem sam mi posmaruje tym serum ;)

Nie powiększa piersi ;) ale i tak bardzo dobry

Serum nie powiększa piersi - warte podkreślenia w czasach, gdy producenci mogą pisać na opakowaniach wszystko, nawet jeśli to nieprawda, po to, by produkt się sprzedał
Ale...
Nie jestem w stanie stwierdzić, czy to zasługa serum czy samego masażu piersi (jestem zbyt leniwa, by ot tak je masować a z kremem mam motywację ) - faktycznie, zauważalnie je podnosi i ujędrnia, nawilża i napina. Piersi wyglądają lepiej. Nie wiem, czy choć trochę sprawdzi się u kobiet po ciąży czy po dużej utracie wagi albo u kobiet z bardzo dużym biustem. U mnie działa swietnie

Na prawdę działa!

Serum na prawdę rewelacyjnie napina skórę biustu, dzięki czemu osiąga on imponujący efekt, dodam iż optycznie również piersi są pełniejsze.
Warto kupić ten produkt i stosować na dłużej

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Lubię :)

Lubię ten produkt. Jest jednym z najlepszych do biustu. Widać efekty. Gdy nie używam jakiś czas tego produktu, mój biust nie wygląda już najlepiej, a dzięki temu produktowi jest bardziej jędrny, kształtny czy mniej zwiotczały. Nie ma co się jednak spodziewać rewelacji, bo nie podniesie, a na pewno nie powiększy biustu ( tego akurat i tak nie chcę)

nie robi nic specjalnego

Serum delikatnie wygładza i napina skórę, ale poza tym nic więcej nie robi. Przyjemnie się go nakłada, ma ładny zapach i dobrze się wchłania. Jest bardzo wydajne, jedno opakowanie starczyło mi na rok użytkowania, a nakładałam go dwa razy dziennie. Nie wiem co jeszcze mogłabym o tym produkcie napisać, jest w porządku, ale z pewnością można się bez niego obyć, bo nic konkretnego nie robi.

PEŁNO PARABENÓW

Ten krem ma pełno potencjalnie rakotwórczych parabenów. U kobiet u których wykryto raka piersi, po wycięciu guza, stwierdzono obecność parabenów. Nie wyobrażam sobie dzień w dzień wmasowywać tego w piersi. Poza tym, kremy tego typu to zwykły chwyt marketingowy, tak samo udowodniono na badaniach USG, że kremy na cellulit wcale nie pomagają go zwalczać. No niestety, zadaniem kremów jest chwilowe wygładzenie i napięcie skóry. Nie jest to efekt ani trwały ani leczniczy i na pewno nie działa cudów. Po prysznicu wszystko schodzi.

Nie

No na pewno efektu push up to nie ma . Na początku stosowania miałam wrażenie jakby troszkę wygładzał skórę . Ale to chyba było tylko wrażenie. Niestety dostałam wysypki wokół biustu. Nie ujędrniał , nie modelował a do tego uczulił. Jestem na nie

Czy cokolwiek do biustu działa?

Hmm dla dużego biustu nie ma szans. Ale trudno ocenić mi ten kosmetyk jednoznacznie negatywnie, gdyż próbowałam wielu produktów, żaden się nie sprawdził. W przypadku takich kosmetyków wydaje mi się, że nie ma co liczyć na więcej niż na nawilżoną, gładką i lekko napiętą skórę - taki efekt oczywiście jest. Jeśli liczymy na podniesienie dużego biustu, wypełnienie - spotkamy się z rozczarowaniem.

Kuszący

Zalety:
- prześliczny zapach
-wydajny, wystarcza dosłownie mała ilosc
- nie pozostawia tłustej skóry
- szybko się wchłania
- przystępna cena, gdy się kupuje w promocji
-nawilża

Minusy:
- nie zauważyłam polepszenia się stanu moich piersi

Daje skórze pozytywnego kopa

Dekolt i biust po zakończeniu karmienia piersią lubią wyglądać różnie i czasem trzeba trochę go wspomóc, żeby odzyskał jako-taki wygląd. Krem Eveline jest całkiem niezłą opcją. Skład nie jest jakiś czczy, bo wysoko w składzie pojawiają się wyciągi z wąkrotki azjatyckiej i alg,do tego nawilżacze i olejki. I faktycznie, krem daje radę bardziej od zwykłego balsamu. Oczywiście żadnego powiększania spodziewać się nie można (tak to jest, kiedy producent podaje maksymalny wynik, który ktoś uzyskał i sam ,,zaobserwował”...), ale pomaga w ujędrnieniu, uelastycznieniu i skóra dość sprawnie wraca z nim do siebie. Widoczny efekt zmiany w jędrności skóry widziałam po ok. 3-4 miesięcznym stosowaniu.
Krem jest bardzo wydajny (czy może raczej opakowanie duże ;), można go wmasować, bo nie zastyga od razu, poza tym ma przyjemny, delikatny zapach. I nie chłodzi, jak wiele produktów tej firmy (całe szczęście ;)

Unosi i wypełnia.

Serum ma postać balsamu o silikonowej strukturze. Ładnie pachnie. Świeżo, delikatnie kwiatowo. Jest bardzo wydajne. Tubka wystarczyła mi na kilka miesięcy używania. Przed aplikacją należy zadbać o to, aby skóra biustu była sucha. Musimy ją po kąpieli dobrze osuszyć, inaczej serum będzie się brzydko rolować. Kosmetyk tworzy na skórze niewidzialny biustonosz, który delikatnie unosi biust i ujędrnia skórę. Codzienny masaż wykonany za jego pomocą poprawia krążenie. Piersi są pełniejsze i wyglądają naprawdę ładnie.

Świetny kosmetyk

Zalety:
- konsystencja bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze
- ujędrnia i napina skórę
- ma przyjemny zapach, lekko odświeżający
- wydajny produkt
- sprawia że piersi wyglądają na "pełniejsze"
- nawilża i nadaje miękkość skórze