Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Cena już od 12,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

serum
50 - 100ml, 100 – 250ml

Kuszący

Zalety:
- prześliczny zapach
-wydajny, wystarcza dosłownie mała ilosc
- nie pozostawia tłustej skóry
- szybko się wchłania
- przystępna cena, gdy się kupuje w promocji
-nawilża

Minusy:
- nie zauważyłam polepszenia się stanu moich piersi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354066].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje skórze pozytywnego kopa

Dekolt i biust po zakończeniu karmienia piersią lubią wyglądać różnie i czasem trzeba trochę go wspomóc, żeby odzyskał jako-taki wygląd. Krem Eveline jest całkiem niezłą opcją. Skład nie jest jakiś czczy, bo wysoko w składzie pojawiają się wyciągi z wąkrotki azjatyckiej i alg,do tego nawilżacze i olejki. I faktycznie, krem daje radę bardziej od zwykłego balsamu. Oczywiście żadnego powiększania spodziewać się nie można (tak to jest, kiedy producent podaje maksymalny wynik, który ktoś uzyskał i sam ,,zaobserwował”...), ale pomaga w ujędrnieniu, uelastycznieniu i skóra dość sprawnie wraca z nim do siebie. Widoczny efekt zmiany w jędrności skóry widziałam po ok. 3-4 miesięcznym stosowaniu.
Krem jest bardzo wydajny (czy może raczej opakowanie duże ;), można go wmasować, bo nie zastyga od razu, poza tym ma przyjemny, delikatny zapach. I nie chłodzi, jak wiele produktów tej firmy (całe szczęście ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349791].usefull || 0 }}% pomocna.

Unosi i wypełnia.

Serum ma postać balsamu o silikonowej strukturze. Ładnie pachnie. Świeżo, delikatnie kwiatowo. Jest bardzo wydajne. Tubka wystarczyła mi na kilka miesięcy używania. Przed aplikacją należy zadbać o to, aby skóra biustu była sucha. Musimy ją po kąpieli dobrze osuszyć, inaczej serum będzie się brzydko rolować. Kosmetyk tworzy na skórze niewidzialny biustonosz, który delikatnie unosi biust i ujędrnia skórę. Codzienny masaż wykonany za jego pomocą poprawia krążenie. Piersi są pełniejsze i wyglądają naprawdę ładnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348106].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Świetny kosmetyk

Zalety:
- konsystencja bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze
- ujędrnia i napina skórę
- ma przyjemny zapach, lekko odświeżający
- wydajny produkt
- sprawia że piersi wyglądają na "pełniejsze"
- nawilża i nadaje miękkość skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348026].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochane serum

To jest moje must have.
Serum nie dość, że przepięknie pachnie to ma także doskonałe działanie!
Szukałam ratunku dla moich piersiątek :) po szybkiej utracie wagi, które straciły trochę na swojej jędrności. Po tym serum zauważyłam, że skóra sie napięła, stała się sprężysta, delikatna i miękka. Biust także sie podniósł, stał się pełniejszy co mnie totalnie zawaliło z nóg.
Naprawdę gorąco polecam ten produkt dla wszystkich Pań które szukają ratunku za niską cenę.
Nie zamierzam z niego zrezygnować i zamienić na inny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325441].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

W kategorii kosmetyków do piersi jest to mój pierwszy więc wielkiego porównania nie mam, jednak używam go regularnie ponad rok i nie szukam jego zastępcy ;)
Plusy:
-nawilża
-ujędrnia
-ma śliczny zapach
-niska cena
Minusy:
-nie unosi piersi,ale na to nie liczyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Sprawdzał się w 100% po pierwszej ciąży, ładnie modelował biust i ujędrniał skórę. Po drugiej już nie jest tak skuteczny, choć nadal widzę, poprawę elastyczności skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234168].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie

+zapach
+konsystencja
+nawilżenie biustu
+szybko się wchłania
+cena odpowiednia do jakości

-nie unosi biustu, brak efektu push-up

Od tak, umilacz, nie jest to jednak produkt niezbędny, o ile dobrze nawilża delikatną skórę piersi, łatwo zastąpić go innym produktem, na przykład zwykłym balsamem. Cena, szczególnie na promocji, jest zachęcająca, zatem nie polecam, nie odradzam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179418].usefull || 0 }}% pomocna.

Pewnie będzie powrót

Mam mieszane uczucie do tego produktu. Bo niby coś tam robi, ale chyba bardziej nawilża niż spektakularnie podnosi czy ujędrnia. Nie znalazłam super ujędrniającego kremu generalnie do ciała- a wydaje mi się, że efekt mógłby być ten sam. Trochę zbyt intensywny zapach. No i ciężki, wydaje się, że zatyka. Jak na nic innego nie trafię, pewnie jeszcze wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080971].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskakujące!

właśnie skończyłam tubkę, którą kupiłam naprawdę dawno temu. zużyłam ją dla świętego spokoju i czystego sumienia, aby nie wyrzucać kosmetyku. przez to, że chciałam się go pozbyć, stosowałam regularnie przez kilka tygodni.

o ile nie mam żadnego problemu z jędrnością biustu, to po gorących prysznicach skóra zawsze staje się jakby mniej napięta niż zazwyczaj. odkąd używam tego balsamu/serum, problem zniknął. czary? :D pewnie treściwa formuła produktu za to odpowiada. jak dla mnie bomba!

teraz dostałam coś podobnego z Bielendy i chętnie porównam. jeśli się nie sprawdzi - wracam do Eveline. wolę działać prewencyjnie :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045926].usefull || 0 }}% pomocna.