Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Cena już od 12,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

serum
50 - 100ml, 100 – 250ml

Napisanych recenzji: 7

Dobry

Sprawdzał się w 100% po pierwszej ciąży, ładnie modelował biust i ujędrniał skórę. Po drugiej już nie jest tak skuteczny, choć nadal widzę, poprawę elastyczności skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234168].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Takie sobie

+zapach
+konsystencja
+nawilżenie biustu
+szybko się wchłania
+cena odpowiednia do jakości

-nie unosi biustu, brak efektu push-up

Od tak, umilacz, nie jest to jednak produkt niezbędny, o ile dobrze nawilża delikatną skórę piersi, łatwo zastąpić go innym produktem, na przykład zwykłym balsamem. Cena, szczególnie na promocji, jest zachęcająca, zatem nie polecam, nie odradzam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179418].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 75

Pewnie będzie powrót

Mam mieszane uczucie do tego produktu. Bo niby coś tam robi, ale chyba bardziej nawilża niż spektakularnie podnosi czy ujędrnia. Nie znalazłam super ujędrniającego kremu generalnie do ciała- a wydaje mi się, że efekt mógłby być ten sam. Trochę zbyt intensywny zapach. No i ciężki, wydaje się, że zatyka. Jak na nic innego nie trafię, pewnie jeszcze wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080971].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja metody

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 14

zaskakujące!

właśnie skończyłam tubkę, którą kupiłam naprawdę dawno temu. zużyłam ją dla świętego spokoju i czystego sumienia, aby nie wyrzucać kosmetyku. przez to, że chciałam się go pozbyć, stosowałam regularnie przez kilka tygodni.

o ile nie mam żadnego problemu z jędrnością biustu, to po gorących prysznicach skóra zawsze staje się jakby mniej napięta niż zazwyczaj. odkąd używam tego balsamu/serum, problem zniknął. czary? :D pewnie treściwa formuła produktu za to odpowiada. jak dla mnie bomba!

teraz dostałam coś podobnego z Bielendy i chętnie porównam. jeśli się nie sprawdzi - wracam do Eveline. wolę działać prewencyjnie :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045926].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 25

Dobrze nawilża i ujędrnia

Serum ma bardzo ładny zapach i fajną, gęstą konsystencję. Szybko się wchłania i starcza na długo.
Oczywiście nie unosi biustu ani nie daje efektu push-up, ale bardzo dobrze nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę piersi i dekoltu. Dobry produkt za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045906].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

nie spodziewałam się tego po kremie

Po diecie miałam problemy, ponieważ mój do tej pory jędrny biust wydawał się smutno zwisać. Zainwestowałam w powyższy krem i przyznam się szczerze, że nie spodziewałam się takich efektów. Biust wyraźnie się podniósł i stał się jędrniejszy. Stosowałam krem rano i wieczorem codziennie aż do momentu, kiedy skóra była juz tak \'naciągnięta\', że bolały mnie sutki przy dotyku. U mnie produkt sprawdził się doskonale, przy czym od razu zaznaczę, że moje problemy z biustem nie były wagi ciężkiej, a było to jedynie lekko problematyczne. Prawdopodobnie na biust wiekszy niż mój - czyli miseczka D lub E, nie będzie tak skuteczny.
Produkt ładnie pachnie, nie klei się, szybko się wchłania, nawet na długo wystarcza. Trzba tylko uważać, bo czasami sutki są bardziej wrażliwe, a nawet nieco bolesne. U mnie produkt sprawdził się znakomicie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038479].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

Pachnący gadżet

Nie mam problemów ze skórą na biuście, krem zakupiłam bardziej z ciekawości.
Bardzo ładnie pachnie, ujędrnia i wygładza skórę, szybko się wchłania. Biustu oczywiście nie powiększa ani nie podnosi no ale chyba nikt nie wierzy że krem to potrafi.
Taki umilacz choć nie jest niezbędny bo wystarczy mi dobry balsam.
Może jeszcze kiedyś go zakupię.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034208].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Dla mojej skóry - nie.

Miał być taki świetny, ale wg mnie nic oprócz przyzwoitego nawilżenia na moim rozmiarze DD nie zrobił. Oczywiście stosowałam masaż. Nic. Chyba nawet zapchał mi skórę, bo jakieś krostki się pojawiły... Także na pupie, gdzie próbowałam wykończyć preparat - teraz się męczę, by to naprawić...
Wydajny jak mało co, ale dla tych, którym łatwo zapchać się kremami i balsamami oraz biuściastym nie polecam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 74

może być

Nie oczekiwałam, że to serum spektakularnie poprawi wygląd mojego biustu, więc się nie zawiodłam.
Bezpośrednio po użyciu skóra jest lekko ujędrniona i nawilżona. Jednak w dłuższej perspektywie nie zauważyłam trwałych rezultatów. Równie dobrze można stosować pierwszy lepszy balsam, a wyjdzie na to samo.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015749].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Świetny produkt za rozsądną cenę, na pewno nie raz do niego wrócę.

Kupując ten produkt miałam sceptyczne nastawienie - potrzebowałam po prostu czegoś, co nawilży mi skórę w okolicach piersi. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, skóra stała się przyjemnie napięta, a sam zapach serum jest dla mnie rewelacyjny. Wygląd moich piersi po dwóch tygodniach codziennej pielęgnacji znacząco się poprawił, poza tym to doskonały sposób na ich badanie. To, co bardzo mi się podoba, to brak konieczności stosowania dużej porcji serum, dzięki czemu jest bardzo wydajne. Obecnie stosuję co parę dni:

+napina i ujędrnia
+przyjemny zapach
+niewygórowana cena
+wygodne i wydajne opakowanie
+przy regularnym stosowaniu, połączonym z masażem,
moje piersi stały się bardziej jędrne i kształtne
+efekt odczułam już przy pierwszym użyciu

- działanie jest dość krótkotrwałe (po kontakcie z wodą efekt napiętej skóry znika)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2.5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009991].usefull || 0 }}% pomocna.