Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów blond i rozjaśnionych

Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów blond i rozjaśnionych

Cena już od 5,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów blond i rozjaśnionych. Formuła dla włosów suchych, słabych i zniszczonych, wymagających wzmocnienia i regeneracji.
Zawiera jedwab i prowitaminę B5, które:
- wygładzają i rewitalizują włosy bez ich obciążania,
- ułatwia rozczesywanie i układanie oraz zapobiega elektryzowaniu się włosów,
- zapobiega przed wysoką temperaturą,
- nadaje zdrowy wygląd i miękkość.
Dodatkowo ekstrakty z lnu i miodu odbudowują uszkodzoną strukturę włosa zniszczonego zabiegami chemicznymi, nawilżają, nadają elastyczności, nadają włosom blond i rozjaśnionym głębię koloru oraz przywracają piękny połyk, ożywiając je i rozświetlając.

Nie jest tak źle ;)

Szczerze nie spodziewałam się cudów po odżywce o tak niskiej cenie i z najniższej półki odżywek.
po umyciu i spryskaniu ładnie wygładza i daje możliwość swobodnego rozczesania włosów, a po wysuszeniu włosy są puszyste i mięciutkie w dotyku :)
jednak nie dają efektów rozświetlenia czego nie oczekiwałam wiec zawiedziona nie jestem na pewno.
Polecam dla osób z problematycznym rozczesywaniem swoich włosków, a jeśli chce odżywić, że odżywić faktycznie włosy, niech lepiej sięgnie po maski do pielęgnacji z wyższej półeczki. Daje piąteczke ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371796].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorsza z mgiełek Marion

No ta mgiełka nie przypadła mi do gustu. Pachnie bardzo ładnie, ale jakość ma zwyczajną. Włosy średnio się po niej rozczesują. Jest wydajna. Średnio nawilża. No nic specjalnego. Wolę inne z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305031].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Lubię ten produkt. Po spryskaniu tą odżywką umytych dopiero co i splątanych włosów fajnie się rozczesują i następnego dnia są miłe w dotyku. Kupię ją na pewno ponownie.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028634].usefull || 0 }}% pomocna.

Remington

Fajna

Bardzo dobra, polska odżywka za niską cenę.
Kupiłam ją w DOZ 8 zł.
nawilża włosy, sprawia, że są miękkie, łatwe do rozczesania, lśniące, błyszczą i wyglądają na zdrowe. Dobra do zapezpieczania końcówek.
Ładny, troche cukierkowy zapach.Wydajna.
Z minusów - trochę obciąża włosy, ale to tylko jak przesadzę z ilością.
Dzięki niej włosy nie elektryzują się.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, jeszcze nie skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006843].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety nieeee

Szczerze mówiąc nie rozumiem tylu pozytywnych recenzji tej odżywki. Może po prostu moje włosy są bardziej kapryśne niż myślałam ;)
Właściwie niewiele mogę o niej powiedzieć - chyba jedynie tyle, że nie zrobiła na włosach żadnej szkody. Do pozytywów należy też to, że włosy dobrze się po niej rozczesują.
Jak dla mnie - znikome działanie. Oczekiwałam więcej, bo zasadniczo lubię produkty tej firmy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006628].usefull || 0 }}% pomocna.

badziew

Włosy może i są pełne blasku, ale co z tego, jeśli przez alkohol, który odżywka zawiera, są bardzo suche. Nie zauważyłam, żeby mój blond był ładniejszy, bardziej rozświetlony. Jedynym plusem jest zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach i wydajność. Ale w końcu jaka cena, taki produkt. Na opakowaniu pisze, że zapobiegają elektryzowaniu się włosów, a kiedy używałam tej odżywki codziennie moje włosy nagle zaczęły się elektryzować :o Nie polecam odżywek do włosów, ponieważ po umyciu głowy one również spływają z naszych włosów, a skoro je myję codziennie to nie ma to sensu. Zachęcam do używania masek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924908].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra odżywka

Odżywka ma wiele zalet. Ładnie pachnie, dobrze nawilża, jest tania i łatwo dostępna, w dodatku starcza na długo. Na pewno nie odżywia włosów, jednak ja ją stosuję głównie by odświeżyć loczki na drugi dzień. Pogłębienia blondu również nie zauważyłam, jednak mi to nie przeszkadza. Myślę, że warto spróbować, gdyż fajnie nawilża włosy i nadaje im nieco odświeżenia, stają się po niej miękkie i miłe w dotyku. Odjęłabym jednak trochę silikonów ze składu, zostawiając tylko te lżejsze, ale te cięższe są dalej w składzie, więc nie ma dramatu ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922657].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny!

wydajna, mój blond kolor pięknie wygląda, włosy są gładkie, mile w dotyku i wyglądają zdrowiej! rewelacja :)
kupię sobie ja jeszcze raz bo o dziwo sprawowala sie lepiej niż odzywka w sprayu z gliss kura.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912136].usefull || 0 }}% pomocna.

niekoniecznie :/

Oj , wszystko fajnie i super , mam blond włoski rozjaśnione, trafiłam na ta odzywke w Naturze , mysle idealna dla mnie do włosów blond , i do tego w spray - rewelka :D ,
po zakupie sprawdziłam opinie na wizazu , same pozytyw , wow trafny zakup bez wczesniejszego sprawdzania informacji na necie :D
mycie włosów i aplikacja odzywki , włosy po wysuszeniu srednie, dobra damy jej druga i kolejna szanse , no nijak nie podchodzi mi :/ włosy kiepsko sie rozczesują , sa sianowate , nie chca sie układac , zapach niezaciekawy
na plus - forma aplikacji

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883816].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona!

Kupiona przypadkiem, a okazała się ideałem.

Spełnia wszystkie obietnice producenta.

+ wygładza włosy
+ nie obciąża ich
+ nadaje im piękny połysk
+ włosy są elastyczne, gładkie i miękkie ale zdyscyplinowane
+ niezastąpiona w rozczesywaniu długich włosów
+ idealna na jesień/zimę gdy nosimy szale i czapki bo zapobiega elekryzowaniu się włosów
+ chroni przed wysoką temperaturą ale nie w stopniu fantastycznym
+ ładnie pachnie

- kapiąca pompka, leje się ze spryskiwacza przy wstrząśnięciu
- średnio wydajna, ale może dlatego, że namiętnie jej używam

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, kończę go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845032].usefull || 0 }}% pomocna.