Ziołowa odżywka do włosów

Ziołowa odżywka do włosów

Ziołowa odżywka do włosów to produkt naturalny, którego formuła oparta jest na sproszkowanych liściach krzewu chny, preparat zawiera w sobie własności regenerujące strukturę włosa, odżywiające oraz zwiększające ich połysk i puszystość. Nie barwi włosów. Szczególnie polecana dla włosów zniszczonych trwałą ondulacją, farbowaniem lub rozjaśnianiem oraz dla włosów osłabionych z powodu niedyspozycji ogólnej organizmu.
składniki: Lawsonia inermis L., Indigofera tinctoria

Cena: ok 3 zł / saszetka 25-30 g

Dobra henna na włosy

Trzeba mieć trochę cierpliwości ale się opłaca. Włosy ładnie się układają i są miękkie i kolor na włosach równy wychodzi. Nie mam zastrzeżeń tylko trochę czasu trzeba poświęcić na to całe farbowanie.

DRAMAT

Rany boskie, najgorsze co sie przydażyło moim włosom, to nie rozjasnianie, nie prostownica, a ta henna.

Kupiłam, by zrobic sobie dziki rudy, powiem krótko , nie będę kląć :P

- zamiast marchewkowego wyszedł mi bordowy
- włosy stały się jakby obsypane cementem, sztywne, niesamowicie matowe
- przez tydzien nie mogłam wypłukać tego jakby piasku z włosów
- NIE DA SIĘ sprać tego odcienia.... trzeba przefarbować na zupelnie inny kolor, lub rozjaśniać co baaardzo długo trwało, u mnie zeby pozbyc sie tej czerwieni musialam farbowac jakies 10 razy - okolo pol roku... masakra
-nieprzyjemny zapach
-kolor sraczki
-konsystencja wody z piaskiem
-nie mozna potem rozczesać włosów
-pojawił się łupież

+ plusem jest cena, ale co znaczy cena jak robi na glowie dziadostwo?

bardzo dobra

Produkt bardzo fajny. Minusem jest dość kłopotliwe sporządzanie mieszanki, ale można się przyzwyczaić i tak na prawdę po jakimś czasie nie stanowi to najmniejszego problemu.
Po dłuższym używaniu moje włosy nabrały blasku i zauważyłam poprawę ich kondycji.
Kolory można mieszać i otrzymywać nowe odcienie.

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

e tam

Więcej nie kupię. Moze same wymieszanie ziółek z gorącą wodą nie jest przeszkodą, ale już trzymanie niemile pachnącej i sraczkowatego koloru papki i zabrudzona łazienka już tak. Nie zauważyłam żadnego efektu - nawet minimalnego wygładzenia czy nawilżenia. Może trzeba używać dłużej, ale mi się odechciało. Jeśli odżywka jest skuteczna, to jakiś efekt widzę już po pierwszym razie. Włosy bardzo źle się rozczesywały. Jedyną zaletą jest fakt, że włosy dobrze się ułożyły, choć nie użyłam żadnej pianki lepiej i równomierniej się pokręciły.Za to 2 gwiazdki.