Cienie do powiek

Cienie do powiek

Proponowane sa w wersji matowej i perłowej. Aksamitna i delikatna konsystencja umożliwia ich doskonałe rozprowadzenie. Dzięki zawartości wyciągu z zioła świetlika pielęgnują delikatną skórę powiek. Bogata gama kolorystyczna. Dostępne w zestawach jedno-, dwu- i trzykomorowych w opakowaniu z aplikatorem, wersje trzykomorowe z lusterkiem lub bez.

Kupiłam ten cien w zeszłym roku za 5 zl. i naprawde mis ie podoba. Mimo ze data ważności upłyneła on nadal jest świetny tyle ze krocej utrzymuje sie na powiekach. Nie kruszy sie.

Używam tego produktu od:z pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Gorąco polecam cienie firmy Nel. Dobrze się rozprowadzają, mają aksamitną konsystencję, nie osypują sie. Na rynek wchodzą nowe cienie tej firmy - diamentowe w 10 kolorach - zawierające dużą ilość perły diamentowej, wyciągu ze świetlika. Cienie diamentowe dają wspaniały efekt rozświtlający, ładnie mienia się na oku. Za taką cenę naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo wiele

Podoba mi się

Jakościowo jest lepszy od Ruby Rose. Ładne kolorki, porządne pudełeczko z aplikatorem. Na moich powiekach trzyma się długo i ne wałkuje. Może to z mojej strony "myślenie życzeniowe", ale naprawdę mam wrażenie, że minimalnie pielęgnuje, zdarzają się cienie, p których moja sucha skóra na powiekach wydaje mi się jeszcze bardziej przesuszana - ten, mimo pudrowej konsystencji nie powoduje takego uczucia. W zasadzie jedyne, co mogę temu kosmetykowi zarzucić to fakt, że na powiekach barwy są zbyt przytłumione, mogłyby być bardziej intensywne.

Make up no make up H&M

super rozświetlacz

kupiłam go bardzo dawno temu, gdy był jeszcze w innym opakowaniu. Mimo to jeszcze mi go sporo zostało, gdyż używam rzadko i raczej w małych ilościach. Mam jaśniutki srebrny kolorek. Jest super perłowy. Maluje nim głównie wewnętrzne kąciki oczu, żeby rozświetlić spojrzenie. Do tego jest znakomity. Łatwo się rozprowadza, nawet długo trzyma, ślicznie się mieni. Plus za aplikator w opakowaniu. Gdy malować nim całą powiekę, trochę się zbiera w załamaniach, jednak nie tworzy tam jednej wielkiej krechy. Naprawdę za taką cenę warto!!! :D

taki sobie

Używam białego jako podkład- fajny czysty kolor ale niestety po kilku godzinach gromadzi się, robią się paski na powiekach.Albo uzywam go zamiast korektora i pod brew(może być) Kupiłam też czarny- ale tylko dlatego że mało firm produkuje taki odcień.

może być

Mam złoty cień z tej firmy. Rzeczywiści słabo go widać na oku, nie można uzyskać intensywnej barwy. Trzyma się około 2h,później stopniowo ale równomiernie schodzi z powieki.

raczej nie..

używałam dawno,dawno temu gdy mama dawaała jeszcze kieszonkowe :)) kiepska jakość, osypuje się, twardy-źle się nakłada, miałam ciemny brązowy kolorek, który w końcu zużyżam jako przyciemniacz brwi...

jedne z pierwszych

To jedne z pierwszych moich cieni z czasów liceum, tylko ta firma miała wtedy barwę żółtą i pomarańczową, która chciałam koniecznie przetestować. Są to cienie do poćwiczenia "w którym kolorze mi najlepiej", ładne czyste kolory, ale konsystencja pudrowa, szybko schodzi z powieki, nie można uzyskać intensywnych barw. ALe wygodne, poręczne opakowania z aplikatorem.