Krem nawilżający z wit. C do cery suchej i odwodnionej

Krem nawilżający z wit. C do cery suchej i odwodnionej

Codzienne nawilżanie to sekret młodej skóry, pragniesz by nadal była delikatna i miękka, czyli po prostu piękna. Regularna pielęgnacja preparatem z wit. C, dostarcza skórze tyle wilgoci ile potrzeba i pozwala osiągnąć efekty:
- Doskonale nawilżona skóra
- Promienna i elastyczna cera
- Skóra jaśniejąca blaskiem

Cena: ok. 6 zł

Supcio

Świetny kosmetyk za niewielkie pieniądze.Porównywalny do Nivea Soft.Szybko sie wchłania,sprawia wrażenie jakby woda się wchłonęła w skórę.Bardzo lekki.Polecam osobom około 20-25 i młodszych.

raczej nie ten....

krem zostawia tłusty film.

moja wysuszona skóra pozostała wysuszona a myślałam, że krem do cery odwodnionej nawilży ją ładnie w okresie przedwiośnia. niestety muszę poszukać innego specyfiku.

krem jest dość tani, ale bardzo mało wydajny.

plusem jest to, że nie wałkuje się pod makijażem :-)

----> nie polecam dziewczynom, które nie używają pudru --> buzia się po nim świeci

----> nie polecam osobom z wysuszoną skórą, gdyż krem wbrew nazwie nie pomaga skórze odwodnionej

dobry i tani

Bardzo przyjemny kremik i w dodatku taniutki :-) Bardzo ładnie nawilża cerę, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej powłoki. Delikatny i lekki... A do tego ma bardzo miły zapach. Ilość zużytych opakowań: 1 ale jutro kupię kolejne :-)