Forte 25+, Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy 1 stopnia

Forte 25+, Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy 1 stopnia

Krem dla kobiet w wieku 25-35 lat zapobiegający tworzeniu się pierwszych zmarszczek. Zawiera wit. C i E oraz fitopeptydy sojowe. Dla mnie rewelacja. Lekki, znakomicie się wchłania lekko napina skórę i delikatnie rozprasowuje drobne zmarszczki. W ogóle cała seria Forte 25+ jest godna polecenia.

polecam

Kremik jak dla mnie w sam raz na zimę. Kupiłam go 3 m-ce temu, jeszcze jak była ciepła późna jesień i trochę był za tłusty dla mnie. Teraz jak jest mrozik wchłania się doskonale i skóra nie jest tłusta. Dobrze nawilża i pielęgnuje. Ma wspaniałą lekką konsystencję. Taki koktail dla buzi. Polecam serdecznie.

na ****

Dobry do cery suchej. Nie pozostawia tłustego filmu, chociaż na początku trochę się lepi. Cera po nim jest ładniejsza, odprężona. Czy działa na zmarszki, bo ja wiem, nie pojawiają się i o to chodzi. Zapach kokosowy, delikatny.

Wspaniały!!!

Dla mnie cała ta seria +25 jest rewelacyjna, wypróbowałam wszystkie produkty z tej serii! Polecam! Używając tych produktów mam uczucie,że waściwie dbam o siebie. Zważywszy na to iż twarz przed trzydziestką wymaga już hm... niestety intensywniejszej pielęgnacji a na typowe kremy przeciwzmarszczkowe jeszcze za wcześniej. Daję 5 gwiazdek, bo naprawdę wart jest takiej oceny!!!

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

cudny zapach

Krem ładnie się wchłania, dobrze nawilża i ślicznie pachnie jak dobre perfumy i dlatego ciągle się oglądałam będąc nim wysmarowana i zdziwiona "a którz tak ładnie pachnie" a po chwili zastanowienia "to przeca ja". I to by było na tyle.

Dobry

Ja stosowałam go na dzień, a nie jak poprzednia recenzentka na noc.Zresztą producent na opakowaniu również podkreśla,ze jest to krem na "dzień dobry".Konsystencja bardzo przyjemna, krem dobrze się rozprowadza i bardzo dobrze wchłania.Nawet w największe upały, nie miałam wrażenia ,że poci mi się twarz.Ładnie pachnie, dobrze nawilża i odżywia.Faktycznie wygładza twarz,jakby niweluje drobne zmarszczki.

średniak

W katalogu było napisane, że dla pań ze skórą tłustą polecany jest raczej na noc. I bardzo dobrze, że tak piszą, bo po nałożeniu go wieczorem na twarz po prostu ociekałam tłuszczem. Oceniam na podstawie próbki, więc trudno mi było rano zauważyć jakieś działanie upiększające, może tak jest, jak się go dłużej używa. Ale 50 zł za to, żeby czuć te pokłady tłuszczu na twarzy - o nie. Dziewczyny z inną skóra na pewno będą miały inne wrażenie, dla nich krem pewnie okaże się dużo lepszy. Ja oceniam tylko według siebie. Ja tego kremu nie kupię. Miałam próbkę AretinyQ i rano lepiej skóra wyglądała niż po Forte 25+, a też to była próbka. Ale może dlatego, że Aretina jest dla dojrzałej cery i dla mnie był to "kopniak". Daję dwie **, ponieważ krem jest - jak w opisie - średni.