Zestaw fryzjerski do nakładania pasemek, Top Choice

Zestaw fryzjerski do nakładania pasemek, Top Choice

W zestawie znajduje się:

1. dwuwarstwowy czepek ? nadrukowane kółeczka ułatwiają odnalezienie otworów i wyciąganie pasemek włosów, podwójny daszek zapobiega spływaniu farby, wewnętrzna warstwa zapobiegająca spływaniu farby, zewnętrzna perforowana powłoka

2. szpatułka o zakończeniu w kształcie haczyka

3. pędzelek do nakładania farby

4. 2 gumowe rękawice

Cena: 9 zł

zestaw dobry do farbowania-ale czy do pasemek??

Podoba mi sie ten zestaw- posiada wszystko co powinna miec poczatkujaca fryzjerka-amatorka domowa:)
Jednakze zgodze sie z Wizazanką u góry,ze owa prastara metoda robienia balejazu tą metodą jest z gory skazana na porazke.
Jeszcze w liceum farbowałam sobie z kolezanka tym czepkiem- dobrze sie wyciagaja równe pasemka ale efekt koncowy jest mizerny- nie wiadomo skad wyciaga sie partie włosów i w efekcie mamy nierówną kupe przypadkowo zafarbowanych włosów.
Nie robie pasemek juz dawno ale zestawik słuzy mi po dzis dzien

+ czepek jest niesamowicie trwały i nie rozlatuje sie w przeciwienstwie do zwykłych foliiowych- słuzy mi juz pare lat do trzymania pod nim masek, oleji itd.

+ łopatka do mieszania farby
+ grzebyczek do nakładania farby
+ grzebyk ze szpikulcem+ szczoteczka do farbowania wlosów

przydatny;)

Używam tego produktu od: 6-7 lat

dla zdesperpwanych ;)

Dlaczego dla zdesperowanych? Bo trzeba naprawdę się uwziąć żeby robić pasemka na czepek domową motedą, parę godzin wyjętych z życia a z efektami różnie bywa. Jeśli jednak ktoś sie skusi to spokojnie mogę polecić ten czepek.
+ Jest niesamowicie trwaly (z oszczędności używalam go pare razy).
+ Nie targa sie (jak jednorazowe czepki, zgroza).
+/- Jest dwuwarstwowy. Farba nie przecieka (rozlane plamy tuż przy skórze!), ale można sobie zrobić dziure w glowie zanim sie to przebije.
+ Faktycznie, pędzelek - super! :D Zachowalam go sobie.
- Odstające szwy - ale nie jest to jakoś bardzo klopotliwe. Odstaja tak 1-1,5 cm po bokach.
- Od wyciagania można dostać szalu (nie boli, ale to prawdziwy trening cierpliwości).

Podsumowanie: I tak doradzam fryzjera.

Dobry

Robienie pasekem z użyciem tego zestawu jest dość proste, chociaż samo wyciąganie pasemek jest bolesne.
Jakość dobra, czepak się nie rwie, jest wygodny, trwały. Cena niska

ilość zużytych opakowań: 2

O botoksie mity

kiepski,ale da sie używać

Czepek, który w tym zestawie jest wg mnie najważniejszy jest właścwie bardzo kiepski - nie wiem po co te dwie warstwy :what: przecież gdy włoży się szydełko w dziurkę to trudno jest przedostać się przez te drugą warstę. Poza tym jest tak uszyty, że szwy po bokach są grube i w tym miejscu czepek odstaje od głowy, można sobie nierówno zafarbowac pasemka, a przecież nie o to chodzi, żeby miec od razu odrosty :( Z całego zestawu najlepszy jest pędzel - dość duży, sztywne włosy i opakowanie, można wszystko zamknąc w opakowaniu z zatrzaskiem.