Perfect Blonde Creme (Farba do pasemek)

Perfect Blonde Creme (Farba do pasemek)

Zestaw do wykonania precyzyjnych pasemek + odżywka ochronna z nutri-ceramidami

Wyjątkowa formuła gwarantuje efekt świetlistych, idealnie wkomponowanych w kolor Twoich włosów pasemek. Wyjątkowa odżywka z nutri-ceramidami sprawi, że włosy staną się wyjątkowo lśniące, miękkie w dotyku i łatwo się rozczesują, nawet po dekoloryzacji.

Cena: 34 zł

świetna farba !!!!!

Jak dla mnie baaardzo dobra farba. Efekt jak z salonu. Mam ciemny blond swoj kolor a pasemka wyszly mi nie zółte czy rude tylko czysty jaśniutki blond. Nie pali i nie niszczy tak wlosów jak rozjaśniacze. Wsapnialy efekt za nieduże pieniążki. POLECAM !!!! Dla jasnego efektu użyłam najjaśniejszą maximum

Używam tego produktu od:miesiąca

alinab

Właściwie nie wiem jak ocenić tę farbę. Kupiłam ją głownie ze względu na czepek, słyszałam, że jest bardzo dobry właśnie w tej farbie. Kupiłam zafoliowane opakowanie, a po otworzeniu w domu okazało się, że czepka ni widu ni słychu, ktoś gwizdnął i zafoliował :what: Musiałam kupić czepek osobno :(Pasemka wyszły w miarę ok, poprzednio miałam bardziej platynowy odcień (używałam Schwarzkopfa), ale tez nie wyszły żółte jak kurczak. Szczoteczka wygodna, taka jak w Feria Color, szydełko metalowe, gumowe rękawiczki bez zarzutu. rozczarowałam się odżywką. Zawsze byłam pełna podziwu, że odżywki w opakowaniach farb sa tak genialne. Ta jest w małym zakręcanym opakowaniu, wystarczyła na 3 mycia, jest to szampon z odżywką (o tym producent nie wspomniał, wiec wcześniej umyłam samym szamponem)Dla mnie podstawą zestawu do samodzielnego wykonania pasemek jest czepek, którego zabrakło. Może jeszcze kiedyś kupię tę farbę, już z czepkiem to zwiększę ilość gwiazdek. Na razie stawiam 3, bo ten efekt, który mam na głowie, mogłam uzyskac dowolną farbą.