Schwarzkopf Gliss Kur, Szampon nadający puszystość do włosów cienkich i delikatnych

Nadaje włosom puszystość i połysk. Zawiera Scan Repair Komplex rozpoznający osłabione miejsca - regeneruje je, nie obciążając włosów nadmierną pielęgnacją.

Cena: 7-8 zł / 250 ml

Łagodny

Delikatna formuła, pozwala na łagodne oczyszczenie włosów. Szampon bardzo dobrze się pieni, moim zdaniem przyjemnie pachnie. Zapach utrzymuje się dość długo, ale jest subtelny i ciepły.
Po umyciu, włosy tak bardzo chcą, szybko stać się puszyste ;), że w efekcie ciut plączą się podczas rozczesywania. Wspomniana puszystość- napewno nie jest to efekt na miarę KWC, ale jest zauważalny- włosy sa lekkie i miękkie.
Walorów regeneracyjnych, nie przypisuję zbyt znacznych, ale napewno włosom nie szkodzi, nie obciąża ich, to łagodny kosmetyk i w takiej skali też pielęgnuje.

Kiepski

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizazu, ale niestety zawiodłam się. Szampon ma bardzo rzadką, wręcz leistą konsystencję, intensywnie pachnie jabłkiem. Do moich włosów nie nadaje się. Po umyciu nie wyglądają dobrze,są sztywne , bez połysku i wcale nie jest ich więcej- jak to obiecywał producent. Na drugi dzień- szkoda gadać, głowa nadaje się do ponownego umycia ( chociaż nie mam tego po innych szamponach). Wracam do mojego sprawdzonego Clairola i Palmolive, a tego więcej nie kupię.

Jeden z lepszych

To naprawdę dobry produkt, nie tylko sprawia że włosy rzeczywiście wyglądają korzystniej szczególnie takie jak moje czyli cienkie i delikatne, ale mam wrażenie że je nawilża. Już podczas mycia daje się wyczuć, że coś z włosami robi, nie wiem co to dokładnie, myślę że po prostu je nawilża, są gładsze i mniej splątane. To świetny produkt a zapach przypomniał mi że już kiedyś dawno,dawno go używałam

Bardzo dobry kosmetyk

Używam tego kosmetyku od 3 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 1,5
Bardzo dobry szampon, moje cienkie włoski wyglądaja po nim naprawdę lepiej. Jest wydajny, ładnie pachnie. Super

Bardzo dobry+

Zużyłam już całe opakowanie i jestem naprawdę zadowolona. Warto dodać że używam go wraz z ekspresową odżywką w spreyu tej samej firmy. Spisują sie znakomicie. Włosy nie przetłuszczają się co zarzucam wielu szamponomy,są błyszczące, miękkie i puszyste (nie nastroszone). Bardzo mocno go polecam. To środek moich poszukiwań w szamponach ale na razie najlepszy. Szukamy dalej:)

świetny

Pięknie pachnie, jeszcze długo po wysuszeniu włosów. Po umyciu włosy wolniej się przetłuszczają (chociaż nie jest to wcale szampon do przetłuszczających). Wyglądają na grubsze (ale nie są pierzaste). Dobrze się układają i łatwo rozczesują. Kupiłam w promocji i kosztował mnie tylko 6,49 zł.