Beaute des Pieds, Gommage Pieds Neufs a la Pierre Ponce (Peeling do stóp z pumeksem)

Peeling złuszczający do suchych stóp. Usuwa martwe komórki naskórka oraz stwardnienia. Skóra jest wygładzona i miękka. Peeling zawiera drobinki pumeksu w 100% naturalnego oraz puder z pestek moreli.

Dla mnie idealny.

Bardzo ziarnisty,Stopy po zastosowaniu produktu są takie jakby się chodziło kilka godzin po plaży i stopy są naturalnie peelingowane przez piasek.Piękny ,lawendowy zapach plus substancje zmiękczające. Bardzo skuteczny:)

Peeling za słaby jak na moje potrzeby.

Peeling ten zakupiłam w pakiecie z kremem do stóp w bardzo okazyjnej cenie. Jednak nie jestem do końca zadowolona. Producent zachwala ,że usuwa wszelkie zgrubienia i pozostawia stopy miękkie. Czy ja wiem? Coś tam faktycznie podziałał, ale nie na tyle bym była zadowolona tak jak przy stosowaniu peelingów innych firm. Ogólnie za słabo. Dodatkowo regularna cena jest zbyt wygórowana w stosunku do pojemności.

Przynosi ulgę

Bardzo lubię ten peeling, chociaż nie nadaje się do trudnych przypadków.
+ super zapach
+ bardzo przyjemne uczucie świeżości po użyciu
+ dobra konsystencja
+ wydajność
- słabe tarcie
- pod koniec opakowania trzeba rozciąć tubkę, żeby zużyć cały

fakty i mity depilacja

Lawendowe tarcie.

Na wstępie zaznaczę, że nie mam problemów ze skórą na stopach. Moje pięty są w idealnym stanie, a jedyne niedoskonałości to zgrubienia pod dużymi palcami. Co 3-4 dni traktuję je tarką do stóp i zaraz po jej użyciu wykonuję peeling.
Ten produkt bardzo przypadł mi do gustu. Niedawno zaczęłam drugie opakowanie, używam go na zmianę z innymi peelingami.
Jest zamknięty w przyjemnej dla oka tubce. Ma gęstą konsystencję, co przekłada się na jego wydajność. Bardzo ładnie pachnie, relaksująco.
Zapewnia solidne tarcie, czyli to czego od niego oczekiwałam. Po jego użyciu stopy są miękkie i gładkie w dotyku. Razem z kremem nawilżającym z tej samej serii stanowią świetny duet.

Fajna alternatywa dla tradycyjnego pumeksu

Zalety:
- jest gęsty, ma bardzo dużo ścierających i wygładzających drobinek, które nie rozpuszczają się tylko dobrze złuszczają skórę
- jest wydajny
- dobrze odświeża naskórek
- wygładza skórę stóp
- ma przyjemny lekko lawendowy zapach

Lawenda z Prowansji.

Sprawdza się, ale bardziej do masażu stóp niż ich peelingu.

Plusy:
+ ładna szata graficzna
+ bardzo przyjemny, słodko lawendowy zapach
+ zapach długo się utrzymuje
+ zawiera w sobie olejki pielęgnujące
+ pomimo niewielkiej pojemności dość wydajny
+ przyjemnie masuje stopy

Neutralne:
- cena, bez promocji jest nie do przyjęcia

Minus:
- szkoda, że nie pomaga usunąć martwego naskórka.

bardzo fajny

Naprawdę sprawdził się na moich stopach ten peeling. Był świetnym uzupełnieniem kąpieli oraz pielęgnacji stóp.
Zalety:
+ jest gęsty, treściwy
+ bardzo ładnie pachnie
+ dobrze ściera, odczuwam tarcie na skórze
+ nawilża
+ widać efekt na stopach

Wady:
- mógłby być troszkę tańszy

dobry

Przede wszystkim grube drobinki, ktore podrazniaja moje rece w trakcie masazu stop. Ale znalazlam na to sposob. Zakladam silikonowe rekawiczki. Czy wysusza nie wiem. Zawsze jest przygotowaniem pod krem do stop z tej samej serii. Ladny lawendowy, swiezy zapach. Stopy sa gladsze i wizualnie ladniejsze, a po to go uzywam. Wiec moge mowic o sukcesie. Mam juz drugie opakowanie, pierwsze starczylo na ok. 2-3 miesiace. Jak ma sie stopy w gorszym stanie trzeba uzywac go czesciej, jak stan sie poprawi, to od czasu do czasu dla podtrzymania efektu.. Po uzyciu smaruje gruuba warstwa kremu do stop i wkladam bawelniane skarpetki. I ide spac. Przygotowania jak na wojne, ale to wygrana bitwa. Raczej polecam produkt. Cena wysoka, warto polowac na promocje YR.

Bardzo dobry

Peeling ma w sobie mocne, grube granulki i nie rozpuszczaja się w kontakcie z woda. Ładnie lawendowo pachnie. Opakownie miekkie więc można do końca wydusic peeling. Cena ok 19zl (jak dobrze pamietam) jak na taka małą tubke to opłaca sie na promocji zakupic.

Nieciekawy

Zawiodłam się na tym peelingu bo nie robi nic oprocz brudzenia łazienki. Naprawdę nie zauważyłam żeby stopy były choc odrobinę gładsze... zapach jest też niezbyt ładny, taki dziwny.

Jedyny plus to ładne, poręczne, małe zgrabne opakowanie :))

Używam tego produktu od: 3 miesiące - nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Dobry, naprawdę warto kupić

Kosmetyk kupiłam w salonie firmowym chyba za ok. 12-13zł? Już nie pamiętam dokładnie.
Zacznę może od tego, że nie wydaje mi się, żeby jakiś peeling poradził sobie ze stwardnieniami na stopach. Nawet moja tarka radzi sobie średnio. Nie chodzi mi tutaj o jakieś delikatne skórki, bo z tym oczywiście bardzo dobrze sobie radzi, tylko naprawdę twarde zgrubienia. Mam na myśli lato, bo zimą jakoś łatwiej jest zadbać o te stopy. Ktoś może powiedzieć ,ze mam słabą tarkę, lub nie trafiłam na dobry peeling. Cóż, każdy ma swoje zdanie.
Co do kosmetyku: jest to faktycznie mocny peeling do stóp. Gęsta konsystencja, drobinek jest dużo, są ostre i nie roztapiają się pod wpływem wody. Stopy są gładkie, skóra przyjemna w dotyku. Ja oczywiście i tak wspomagam się zawsze tarką, co nie zmienia faktu, że jest to najmocniejszy peeling, jakiego używałam.
Mogłabym przyczepić się do zapachu - chemiczna lawenda, lawendowy proszek do prania, niezbyt przyjemny. Krem do stóp z tej linii pachnie podobnie.

Warto kupić ten peeling, jest to naprawdę solidny kosmetyk.

Używam tego produktu od: sierpień 2014

bdb i ten zapach :)

Skoro peeling ma tak dobre recenzje to nie odmówiłam sobie przyjemności przetestowania :)

Peeling jest dobry ale bez problemu może być zastąpiony każdym mocnym peelingiem do ciała, najlepiej solnym. To taka informacja dla osób, które nie lubią mieć dużo kosmetyków :)

Ten peeling wyróżnia zapach, piękna lawenda, wspaniale odświeżająca. Ja chętnie do niego wrócę ale jeśli nie macie ochoty wydawać pieniędzy na takie maleństwo to możecie sobie darować, nie jest to produkt niezastąpiony.

W skrócie:
- drobinek jest dużo, są grube, mocne, nie rozpuszczają się przy kontakcie z wodą, można wykonać długi masaż

-wspaniały, relaksujący zapach prawdziwej lawendy

-dobrze wygładza, zmiękcza skórę, przygotowuje do nawilżenia, obecnie już nie używam tarki ale zaznaczam, że nie ma dużych problemów ze skórą stóp, dla bardziej wymagających ten peeling będzie dobrym przygotowaniem do dalszych zabiegów

- nie wysusza (zawiera glicerynę)

-wydajność, hmm, niby jednorazowo zużywa się go mało ale opakowanie jest malutkie więc używając go od miesiąca, jeden raz w tygodniu już zużyłam połowę

-opakowania jest miękkie, nie będzie problemu z jego przecięciem

Obecnie trwa promocja, - 30 % :)