Yves Rocher, Beaute des Pieds, Gommage Pieds Neufs a la Pierre Ponce (Peeling do stóp z pumeksem)

Peeling złuszczający do suchych stóp. Usuwa martwe komórki naskórka oraz stwardnienia. Skóra jest wygładzona i miękka. Peeling zawiera drobinki pumeksu w 100% naturalnego oraz puder z pestek moreli.

Fajny!

Bardzo fajny produkt - przyjemny zapach, odpowiednia konsystencja, duże drobinki dobrze ścierają naskórek, estetyczne opakowanie. Niestety produkt jest średnio wydajny, przez co w regularnej cenie wychodzi dość drogo (jednak w Yves Rocher chyba nie da się kupić produktu w regularnej cenie, bo co chwila są obniżki (nawet do 50%),dlatego nie odejmuję za to gwiazdki:).

Może być.

Peeling zawiera dość duże drobinki wygładzające skórę, która po jego użyciu jest miękka i gładka. Zapach jest całkiem fajny. Liczyłam jednak na bardziej widoczne efekty tego peelingu, ale mimo tego uważam, że to całkiem dobry produkt. Jest mało wydajny, a cena bez promocji nie jest zbyt zachęcająca. Ciężko wydobyć resztki peelingu, musiałam przeciąć opakowanie. Nie wiem czy kupię ponownie.

nie kupię ponownie

Peeling jest czymś pomiędzy moim ulubieńcem z Evree a peelingami z Oriflame (niezbyt ulubionymi), Ma drobinki średniej wielkości, robi co ma robić i pachnie lawendą. Fajnie odświeża stopy, jednak nie wrócę do niego ze względu na małą wydajność i pojemność w stosunku do ceny.

Cellulit składniki

Dla mnie idealny.

Bardzo ziarnisty,Stopy po zastosowaniu produktu są takie jakby się chodziło kilka godzin po plaży i stopy są naturalnie peelingowane przez piasek.Piękny ,lawendowy zapach plus substancje zmiękczające. Bardzo skuteczny:)

Peeling za słaby jak na moje potrzeby.

Peeling ten zakupiłam w pakiecie z kremem do stóp w bardzo okazyjnej cenie. Jednak nie jestem do końca zadowolona. Producent zachwala ,że usuwa wszelkie zgrubienia i pozostawia stopy miękkie. Czy ja wiem? Coś tam faktycznie podziałał, ale nie na tyle bym była zadowolona tak jak przy stosowaniu peelingów innych firm. Ogólnie za słabo. Dodatkowo regularna cena jest zbyt wygórowana w stosunku do pojemności.

Przynosi ulgę

Bardzo lubię ten peeling, chociaż nie nadaje się do trudnych przypadków.
+ super zapach
+ bardzo przyjemne uczucie świeżości po użyciu
+ dobra konsystencja
+ wydajność
- słabe tarcie
- pod koniec opakowania trzeba rozciąć tubkę, żeby zużyć cały

Lawendowe tarcie.

Na wstępie zaznaczę, że nie mam problemów ze skórą na stopach. Moje pięty są w idealnym stanie, a jedyne niedoskonałości to zgrubienia pod dużymi palcami. Co 3-4 dni traktuję je tarką do stóp i zaraz po jej użyciu wykonuję peeling.
Ten produkt bardzo przypadł mi do gustu. Niedawno zaczęłam drugie opakowanie, używam go na zmianę z innymi peelingami.
Jest zamknięty w przyjemnej dla oka tubce. Ma gęstą konsystencję, co przekłada się na jego wydajność. Bardzo ładnie pachnie, relaksująco.
Zapewnia solidne tarcie, czyli to czego od niego oczekiwałam. Po jego użyciu stopy są miękkie i gładkie w dotyku. Razem z kremem nawilżającym z tej samej serii stanowią świetny duet.

Fajna alternatywa dla tradycyjnego pumeksu

Zalety:
- jest gęsty, ma bardzo dużo ścierających i wygładzających drobinek, które nie rozpuszczają się tylko dobrze złuszczają skórę
- jest wydajny
- dobrze odświeża naskórek
- wygładza skórę stóp
- ma przyjemny lekko lawendowy zapach

Lawenda z Prowansji.

Sprawdza się, ale bardziej do masażu stóp niż ich peelingu.

Plusy:
+ ładna szata graficzna
+ bardzo przyjemny, słodko lawendowy zapach
+ zapach długo się utrzymuje
+ zawiera w sobie olejki pielęgnujące
+ pomimo niewielkiej pojemności dość wydajny
+ przyjemnie masuje stopy

Neutralne:
- cena, bez promocji jest nie do przyjęcia

Minus:
- szkoda, że nie pomaga usunąć martwego naskórka.

bardzo fajny

Naprawdę sprawdził się na moich stopach ten peeling. Był świetnym uzupełnieniem kąpieli oraz pielęgnacji stóp.
Zalety:
+ jest gęsty, treściwy
+ bardzo ładnie pachnie
+ dobrze ściera, odczuwam tarcie na skórze
+ nawilża
+ widać efekt na stopach

Wady:
- mógłby być troszkę tańszy

dobry

Przede wszystkim grube drobinki, ktore podrazniaja moje rece w trakcie masazu stop. Ale znalazlam na to sposob. Zakladam silikonowe rekawiczki. Czy wysusza nie wiem. Zawsze jest przygotowaniem pod krem do stop z tej samej serii. Ladny lawendowy, swiezy zapach. Stopy sa gladsze i wizualnie ladniejsze, a po to go uzywam. Wiec moge mowic o sukcesie. Mam juz drugie opakowanie, pierwsze starczylo na ok. 2-3 miesiace. Jak ma sie stopy w gorszym stanie trzeba uzywac go czesciej, jak stan sie poprawi, to od czasu do czasu dla podtrzymania efektu.. Po uzyciu smaruje gruuba warstwa kremu do stop i wkladam bawelniane skarpetki. I ide spac. Przygotowania jak na wojne, ale to wygrana bitwa. Raczej polecam produkt. Cena wysoka, warto polowac na promocje YR.

Bardzo dobry

Peeling ma w sobie mocne, grube granulki i nie rozpuszczaja się w kontakcie z woda. Ładnie lawendowo pachnie. Opakownie miekkie więc można do końca wydusic peeling. Cena ok 19zl (jak dobrze pamietam) jak na taka małą tubke to opłaca sie na promocji zakupic.