Yves Rocher, Jardins du Monde, Lavande de Provence (Antyperspirant w kulce)

Yves Rocher, Jardins du Monde, Lavande de Provence (Antyperspirant w kulce)

cudowny!!

to jest prawdziwy antyperspirant. trwaly, zapach utrzymuje sie przez caly dzien, sprawdza sie w sytuacjach stresowych. ponadto pieknie pachnie (w przciwienstwie do niektorych antyperspirantow, ktore wrecz smierdza). ogolnie prrodukt wart pochwalenia. jedyny minusik to cena, bo 16 zl za mala kuleczke to troche duzo.. ale naprawde warto sprobowac!!

bardzo dobry

uzywam na zmiane tego i aloesowego. Bardzo odpowiada mi zapach i dzialanie. Szybko wysycha, nie brudzi i pozostawia pachy suche przez dlugi czas. Dobry do wrazliwych pach, nawet swiezo po goleniu.

Używam tego kosmetyku od 3 lat
ilość zużytych opakowań: kilkanascie (z tej serii, czasem inny zapach)

Zaskoczenie

Bardzo bardzo mi sie spodobał. Ja również na początku sądziłam, że jest do niczego. No ale oczywiście kiedy wysechł sprawował się doskonale, paszki były suchutkie do wieczora. Zapach mi się bardzo podoba, godnie oddaje zapach lawendy.

depilacja czego nie wolno

przyjemny

na początku wydawało mi się,że jest do niczego,bezpośrednio po nałożeniu pachnie zbyt intensywnie i pachy są mokre, ale jak wyschnie,to pozostawia na mojej skórze delikatny zapach i wytrzymuje do wieczora.

zbyt intensywny zapach

Mam właśnie lawendowy, nie jestem zadowolona. Po pierwsze zapach jest za mocny, co drażni. Po drugie nie jest skuteczny. Wytrzymuje kilka godzin. Dobrze się nakłada. Ma odpowiednią konsystencję, nie brudzi ubrań.

niezbyt skuteczny

Uzywalam zeszlego lata...zapachy rzeczywiscie ladne,mialam lawendowy..szkoda tylko,ze dezodorant nie jest zbyt skuteczny a przeciez to jest najwazniejsze...poprzestalam na jednym i raczej sie nie skusze na niego ponownie.