Oriflame, Colour by Oriflame, Nail & Cuticle Repair (Odżywka do skórek i paznokci) (stara wersja)

Nową wersję odżywki(w prostokątnym opakowaniu) oceniamy tutaj http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=16341

Wypróbowana

Posiadam tą odżywka już od roku i wracam do niej od czasu do czasu. Zauważylam, że jeszcze mi na długo wystarczy (co jest oczywiście plusem). Po paru tygodniach stosowania moje paznokcie przestaly się rozdwajać i łamać. Jednak nie zauważyłam, aby stały się mocniejsze. Trzeba być konsekwentnym w stosowaniu tej odżywki, aby zauważyć efekty jej działania. Ma piękny cytrynowy zapach. Denerwujące jest zbyt długie wchłanianie odżywki. Ma konsystencję oliwki. Trzebą ją wcierać w płytkę paznokcia, a i tak paznokieć jest tłusty. Jednak jej działanie jest zauważalne. Skuszę się teraz na odżywkę, która szybko się wchłania.

Używam tego produktu od:1 rok

fajny

Zawsze borykałam się z problemem słabych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Dlatego też nigdy nie mogłam zapuścić ich długich, nad czym ubolewałam. Teraz już jest o niebo lepiej, właśnie dzięki tej odżywce. Już po tygodniu moje paznokcie stały się mocniejsze, a teraz, stosuję ją w miarę regularnie od ok 3 miesięcy i nie rozdwajają mi się tak często. Olejek jest bardzo wydajny, pachnie ładnie jednak kiepsko się wchłania. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

KWC

Nie podoba mi sie zapach. Niby cytrusy ale cos jest nie tak. A poza tym...CUDO!!! Paznokcie od razu sie wzmacniaja,sa twarde i niepodatne na zlamania, skorki sie wygladzaja. Uzywam jako kuracje szokowa kilka razy dziennie, nigdy nie maluje wtedy paznokci, i jestem zawsze tak bardzo zadowolona z paznokci ktorych normalnie nie cierpie:)az od razu chce mi sie je ozdabiac itd. do tego jeszcze Growth Booster Oriflame i nie dosc, ze rosna szybko jak nigdy, to jeszcze takie piekne:D generalnie to moj KWC, moglabym sie zachwycac i zachwycac, ale powiem tylko jeszcze ze kazda wizazanka powinna go miec!!!

Używam tego produktu od:4 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka, nie licze

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

jestem zadowolona

jestem zadowolona z działania tej odżywki, ma bardzo ładny zapach i dobrze nawilża i wzmacnia pznokcie i leczy skórki, jak się z nimi przytrafi jakiś większy problem.
Nie zawiodła się na niej choć z początku podeszłam do niej bardzo sceptyczne jak do większości kosmetyków ze sprzedaży katalogowej, ale jestem mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

godny polecenia

generalnie nie lubię tego typu kosmetyków, wolę krem do rąk i paznokci, więc dlatego pewnie tego olejku już więcej nie kupię, ale ten olejek się bardzo dobrze sprawdził. bardzo wzmacnia paznokcie i leczy skórki, efekt jest widoczny już po jednorazowym użyciu. ja go stosowałam gdzieś 1 na 1-2 tyg, a mimo to paznokcie były mocniejsze i nie rozdwajały się.

Używam tego produktu od:1 roku

warto ją mieć

odzywka ładnie pachnie - cytrynowo.wydajna. przede wszytkim porządnie wzmacnia paznokcie.po 4 dniach są juz znacznie twardsze,silniejsze i błyszczące.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Jak dla mnie doskonała

Dla mnie idealna odżywka. Odkąd ją stosuję, przestały łamać się paznokcie, a skórki się zrobiły słabe i się same wykruszają. Minusem jest napewno konsystencja, po wysmarowaniu paznokci nie bardzo można cokolwiek robić bez obaw, że zatłuści się wszystko dookoła. Za to rekompensuje to cudny zapach :D

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Fajna

Bardzo przyjemna odżywka do paznokci i skórek - nawilża i sprawia ze moje paznokcie staja sie bardziej elastyczne, mniej łamią sie i rozdwajają. Jedyny większy minus to to, że trzeba siedzieć z nią na paznokciach przez ajkiś czas i nie można nic robić. Ja nakładam jej warstwe kiedy np ogladam cos w TV i potem scieram husteczka, bo nie wchlania się całkiem.
Poza tym same plusy - wydajna, ladnie pachnie i działa. polecam

fantastyczny

najpierw urzekł mnie jego wspaniały cytrynowy zapach dający poczucie czystości i sterylności. olejek świetnie leczy przesuszonem łuszczące się skórki wokół paznokci. Jest wydajny i ma poręczne opakowanie. Efekt jego działania jest trwały - wystarczy użyć raz dziennie w trakcie kurowania przesuszonych skórek .Kiedy naskórek dojdzie już do formy wystarczy go użyc raz na 2-3 dni.

****

Odżywkę uważam za strzał w dziesiątkę. Faktycznie jest to delikatny, nieco gęsty olejek, który rewelacyjnie pielęgnuje skórki wokół paznokci. Zmiękcza je, pielęgnuje, stają się delikatne i atrakcyjnie wyglądające. Jeśli chodzi o działanie wobec paznokci, to nie zauważyłam większych rezultatów, ale że kupowałam ją z myślą o skórkach - gwiazdek nie odejmuję.
Olejek jest bardzo wydajny, pachnie świeżo, cytrynowo. Stosowany regularnie już po krótkim czasie da zadowalające efekty.

bardzo dobry kosmetyk

odżywka ma postać olejku, trzeba ją wcierać w skórki i paznokcie.dla niektórych to okazać się żmudne i niewygodne, ale ja lubie;) po około 2 tygodniach widzę efekty- skórki są mięciutkie i łatwo je usunąć, paznokcie natomiast stały się bardziej nawilżone przez co mniej się rozdwajają. odżywka zdecydowanie poprawia stan paznokci, wzmacnia je. jest bardzo wydajna, po dwoch tygodniach regularnego stosowania kilka razy dziennie nie widze prawie zadnego zużycia:) podoba mi się i jest skuteczna

ujdzie

Ta odżywka ma postać olejku (bardzo się zaskoczyłam gdy ją dostałam, bo w katalogu o tym nie napisali)zatem trzeba ją długo wcierać. Jak dla mnie to żmudne i denerwujące zajęcie, no bo taki olejek nie wchłania się zbyt szybko (tymbardziej w paznokcie). Zawyczaj robię to przed snem no i zawsze nadmiar olejku wchłania moja pościel :(. Tyle narzekania... Poza tym skórki i paznokcie faktycznie pozostają nawilżone i wzmconione. Ilość zużytych opakowań: 1