Garnier, Color & Shine (Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym)

Szampon koloryzujący Garnier Color & Shine to łagodna koloryzacja bez amoniaku, która jednocześnie pielęgnuje włosy dzięki zawartości ekstraktu z żurawiny (słynnej ze swych właściwości ochronnych) i olejku arganowego. Produkt zapewnia kolor mieniący się niewiarygodnym blaskiem, akcentując jednocześnie naturalne refleksy naszych włosów. Kremowa konsystencja i bardzo przyjemny zapach sprawiają, że farbowanie staje się niezwykle przyjemne i proste. Trwałość koloru to 28 myć. Producent zapewnia również optymalne pokrycie siwych włosów. Dużym plusem kosmetyku jest fakt, że opakowanie oprócz kremu koloryzującego i mleczka utleniającego zawiera również odżywkę po koloryzacji, która nadaje włosom jedwabistą miękkość i blask.

Znasz skład tego produktu?

dobra farba za przyzwoitą cene

farba ma przyjemy zapach nie jest droga
Używam kolorów blond - fajnie wychodzą szczególnie te jaśniejsze odcienie zdecydowanie wyjątkowo naturalne
odżywka która jest w pudełku z farbą starcza na kilka razy
włosy są błyszczące i śliskie dla mnie rewelacja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002506].usefull || 0 }}% pomocna.

naturalny odcień..

Fajny szampon koloryzujący, który daje efekt naturalnego koloru; Farbowałam tylko o ton ciemniejszy, więc u mnie wszystko poszło całkiem nieźle; była to bezpieczna koloryzacja ;-)
+ nie niszczy włosów;
+ włosy wyglądają naturalnie;
+ po koloryzacji włosy są w niezmienionej kondycji; ładnie się błyszczą, są gładkie i nie tracą na objętości;
+ po koloryzacji włosy nie wypadają;
+ wygodna i praktyczna w użyciu;
+ niska cena;
+ trwała;
Minusem może być fakt, że jeśli ją się nierównomiernie nałoży, a odcień jest zbyt różniący się od naturalnego to farbowanie nie uda się. Nakładanie tej farby wymaga odpowiedniej precyzji i lepiej nie robić tego samemu;

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942488].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowalający

Włosy mam średnio cienkie (według fryzjerki), wybieram odcień czarny i kładę na mój miodowy blond.

Plusy:
-kolor niewątpliwie jaki być powinien, pomimo iż nie sugerują na jasne włosy go kłaść
-nie wypłukuje się, ale stosuję szampony i odżywki do włosów farbowanych
-bardzo ładny zapach
-dobra konsystencja
-włosy są lśniące i zdrowe, ale może to dzięki odpowiedniej pielęgnacji (szampon Avon do farbowanych)

Minusów nie zauważam, edytuję post jeżeli będzie powód.

Odżywka jest okej.
Próbuję ostatnio inny odcien: Mahoń i jest super. Kolor trzyma mocno i się nie spiera, nie widzę by blaknął (ale dobrze je pielęgnuję). Odcień może jeszcze nie taki o jakim marzę, ale może zrobią kilka więcej niedługo.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913924].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Trzymać się z daleka!

Niestety, kupiłam w ciemno, gdyż na półkach zabrakło mojego ulubionego szamponu koloryzującego innego producenta.
Kolor "orzech laskowy". Na opakowaniu i podglądzie: ciemny blond/jasny brąz o ciepłym rudawym odcieniu. Nakładałam na naturalne jasne blond włosy. Na takim podkładzie kolor powinien wyjść niemal perfekcyjnie, ewentualnie trochę ciemniej.
To co wyszło to nieporozumienie.
Zaraz po farbowaniu włosy były niemal czarne. Po dwóch-trzech myciach stopniowo sprały się do popielatego, zielonkawego brązu. Nie będę pisać jak to przeżyłam.
Po tych myciach kolor już ani drgnął. Nie oczekiwałam, że się wypłucze do końca, ale choć częściowo. Nie pomagały maski z miodem i cytryną, szampon rumiankowy, head&shoulders... Ostatecznie pomógł rozjaśniacz.

Załączam zdjęcie farby jaką kupiłam i odcienia podobnego do tego jaki uzyskałam.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910759].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie, nie...

Produkt jest nie drogi i ma ładną gamę kolorów. Używałam kolorów: mroźny kasztan, który bardzo mi się podobał, lecz to jak niszczy i przesusza włosy zaważyło o tym, że więcej go nie użyję. Początkowo włoski ładnie błyszczą, lecz po 2-3 myciach widać, co zrobiła z włosami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: lutty
Ilość zużytych opakowań: 2całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892992].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie za.

+kolor taki jak na opakowaniu (czerń), bez czerwonych refleksów, mimo, że została nakładana na ognistą czerwień.
+Nie schodzi zbyt szybko z włosów, co mogę zarzucić wielu trwałym farbom. Dla mnie to zdecydowany plus, ponieważ najlepiej czuję się w tym kolorze a zbyt częsta koloryzacja, jak wszystkie wiemy, nie wpływa pozytywnie na włosy.
+Cena (13-14 zł)
+Opakowanie. Mam słabość do różu, szczególnie spodobała mi się różowa zawartość opakowania... ;)
+Dostępność (Natura, Rossmann, Hebe, Kaufland i inne sieciówki)
+/- na początku odniosłam wrażenie, że lekko wysuszyła mi włosy, ale przy kolejnym myciu użyłam ulubionej maski i włosy są na dzień dzisiejszy miękkie, błyszczące, nie zauważyłam nadmiernego wypadania po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857555].usefull || 0 }}% pomocna.

ZAMACH NA WŁOSY!

Te farby (czy jak kto woli szampony koloryzujące) to jakiś żart! Jeszcze nigdy żadna farba nie zrobiła mi z włosów takiej masakry na głowie jak to coś!
Strasznie przesuszyła mi włosy, przed aplikacją moje włosy były miękkie i błyszczące, końcówki zdrowe, bo niedawno podcinane. Po zmyciu farby z włosów na głowie miałam jedno wielkie siano! Końcówki aż sterczą tak są przesuszone! Dodatkowo włosy są strasznie matowe, zero życia.
Używałam ciemnego blondu zmieszanego z jasnym brązem, bo właśnie taki chciałam kolor uzyskać na pograniczu poziomu 7 i 6. Kiedy włosy były mokre były czarne... nie przejęłam się tym zbytnio, pozwoliłam im wyschnąć i... nadal były CZARNE!
Jak już moja poprzedniczka na dole wspominała dołączona do farby odżywka to jakieś nieporozumienie! Nic, a nic nie zrobiła z włosami! Nie zmiękczyła ich, nie rozczesywały się lepiej, nic kompletnie nic!
NIE POLECAM NIKOMU!!!

Używam tego produktu od: raz parę dni temu
Ilość zużytych opakowań: 2 ciemny blond i jasny brąz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848352].usefull || 0 }}% pomocna.

OKROPIEŃSTWO.

Jako że chciałam zatrzeć różnicę między rozjaśnianymi delikatnie włosami o maksymalnie 1 ton a odrostami naturalnego ciemnego blondu wybrałam kolor nr 7 - blond. Już w czasie aplikacji produktu na włosach nie podobało mi się to, że farba w reakcji z moją czupryną stawała się... zielonkawa? poczekałam 5minut, ale było tylko gorzej - przybrała kolor czarny. Po zmyciu tego niszczyciela włosy były okropnie suche, sianowate, straciły dawną objętość, do tej pory nie mogą dojść do siebie a załączona odżywka to chyba jakiś żart. mam włosy przed ramiona a nie starczyła mi nawet na połowę. zresztą i tak nic specjalnego nie zrobiła z włosami...

podsumowując:
- niszczy włosy, tracą one objętość i stają się sianowate, suche
- odżywki jest zdecydowanie za mało, ponadto nie nadaje się ona do niczego
- kolor zamiast blondu wyszedł mi ciemnozielony a na końcówkach czarny (przy próbach wymycia, pozostaje bez zmian a co gorsza - staje się jeszcze bardziej nierównomierny i jakby "wypłowiały")

NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840480].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt godny polecenia!

Kupiłam go ze względu na to,że nie chcę niszczyć już swoich włosów farbami z amoniakiem i trafiłam w dziesiątkę!
Kupiłam kolor "naturalny brąz" nakładałam go na rude włosy i kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu jak dla mnie ciut zbyt ciemny,ale identyczny jak na opakowaniu.
Mieszanka ma ładny nie drażniący zapach
Łatwo się nakłada
Nie wywołał przynajmniej u mnie reakcji alergicznych
Odżywka dołączona jest bardzo dobra
Włosy po koloryzacji są delikatne,lśniące,pachnące
Kolory utrzymuje się ładny po 10 myciu (producent obicuje do 28 myć)
Na moje długie włosy(za łopatki) musze zużyc 2 opakowania
Atrakcyjna cena jak na tak dobry produkt
Minusów nie ma!
Serdecznie polecam:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837208].usefull || 0 }}% pomocna.

naprawdę dobry produkt!

jestem zupełnie zaskoczona tak dużą ilością negatywnych recenzji tego produktu. jestem zwolenniczką szamponów koloryzujących i ogólnie koloryzacji nie trwałej, która spłukuje się nie powodując odrostów.
kupowałam za każdym razem odcień 5,35 czekolada, który lekko przyciemniał mój naturalny odcień.

+ bardzo ładny kolor
+ brak efektu maski
+ naturalne refleksy
+ bardzo ładny blask
+ włosy miękkie w dotyku (po pierwszej aplikacji byłam w szoku- wyraźnie odżywił moje włosy!)
+ nie podrażnia skóry
+ przyjemny zapach
+ cena (na promocji 10,99zł w Naturze, dlatego jutro po niego biegnę ;))

- dostępność (bardzo długo jej nie widziałam, myślałam że już jej nie ma!)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823483].usefull || 0 }}% pomocna.