Teint Tendre Mat (Podkład matujący)

Teint Tendre Mat (Podkład matujący)

Matujący podkład, który według zapewnień firmy, gwarantuje długotrwałe poczucie komfortu. TEINT TENDRE MAT ma delikatną, dosyć gęstą konsystencję, która łatwo rozprowadza się na skórze. Podkład gwarantuje efekt niemalże niezauważalnej "drugiej skóry" - idealnie się w nią wtapia, wyrównuje koloryt, efekt zmatowienia utrzymuje się przez cały dzień.
Produkt wzbogacono w filtr ochronny - SPF 15. Dostępny jest w sześciu kolorach: od delikatnego beżu, przez barwę opalonej skóry, do odcienia złamanego różem.

Cena: 170zł /30ml

Co to ma być w ogóle?!

Nie miałam tak okropnego podkładu nigdy w życiu. Cięzkie, tłuste, wstrętnie śmierdzące mazidło. Pomijam fakt, że opakowanie badziewne, za tę cenę mogli wymyślić trochę lepsze! Jednak podkład to jakis koszmar, kompletna pomyłka. Nie wiem szczerze do jakiej cery się nadaje? Chyba do żadnej, no ewentualnie jeżeli komuś zależy na mega nienaturalnej masce oraz wyglądzie upiora to w sam raz. Wchodzi w każdą zmarszczkę, we wszystkie pory, waży sie na buzi pomimo oszczednej aplikacji. Jak dla mnie najgorszy podkład jaki miałam okazję używać.

Używam tego produktu od: Około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania, reszta w koszu

Zachwyt i tragedia

Początkowo mnie powalił na kolana: po aplikacji cera jest piękna - gładka, matowa i równiutka!
Kolorystyka fantastyczna, każda pani coś znajdzie.
Cena też powalająca, ale superwydajny!!!
Ale........ SPŁYWA, WAŻY SIĘ. Używałam na masę kremików [najcz.ekskluzywnych] i to nic nie daje. Pod wieczór osiada na brwiach, wchodzi w rowki, drobne linie................
Do zdjęć 'na chwilę' ideał..ale cóż z tego?!

szkoda kasy

nie mogę sobie wydarować,ze dałam się namówić na taki drogi nieskuteczny kosmetyk.Chodziło mi o zmatowienie buzi a ten podkład w ogóle sobie z tym nie razdi,włazi w pory i bardzo je podkreśla.Swiece sie po dwóch godzinach a to chyba za mało za ta cene.Nie polecam

Manicure - gradientowe kropki

eksluzywny maybelline

Pierwsze co przychodzi mi na mysl to porownanie go z dream matte mousse Maybelline. Bardzo podobna konsystencja, podobny efekt matujacy ale...jest to wersja eksluzywna. Poczawszy od zapachu a skonczywszy na efekcie. Delikatnie rozswietla :) mimo ze matuje(ale nie poraza tym efektem;). Co moge mu zarzucic to fakt ze wysuszoną cere i rozszerzone pory podkresla. Zasługuje jednak na 4* ale z Guerlain wole inne :)

numero uno

Dla mnie jest boski. Niesamowicie wygładza twarz, ma puszystą konsystencję dzięki zdaje sie jakbym rozprowadzała po twarzy powietrze. Mnie zachwycił szcególnie tym , że twarz po nałozeniu tego podkłądu jest wyraźnie ożywiona, a jednoczerśnie matowa, nie wysusza skóry , nie podkreśla zmarszcek mimicznych. Poza tym dla mnie działa jak krem lekko nawilża mi buzię ii przecudnie, naprawde przecudnie pachnie , czuję ten perfumowany zapach długo po nałożeniu. Rewelacja, GORĄCO ZACHĘCAM DZIEWCZYNY DO KUPNA TEGO PREPARATU, ACZKOLWIEK ODRADZAM OSOBOM , KTÓRE MAJA TŁUSTĄ BUZIĘ NA PEWNO JEJ NIE ZMATOWI NA CAŁY DZIEŃ.

soł - soł :-)

Zdradziłam DP z nim no i :

mam mieszaną cerę - z tendencją do błyszczania się, ten podkład dla mnie:
- po pierwsze za mało/krótko matowi cerę (po 5 godzinach się mi błyszczała)
- podoba mi się konsystencja (taka puszysta masa)
przez to podkład jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji
- nie uwidacznia porów - ładnie je wyrównuje, podobnie ładnie wyrównuje koloryt cery
- kocham go za wygląd mojej twarzy zataz po nałożeniu
(czasami mieszam go z bazą rozświetlającą Guerlaina)
jest po prostu idealna
- ale niestety, z to duzy minus ma tendencje do niekontrolowanego "przemieszczania się po twarzy" [spływa]

dla mnie najlepszy

Mam 36 lat i tłustą cerę z wszystkimi nastepstwami tradziku, który nie ma zamiaru ustapić, pomimo profesjonalnego leczenia.
Zimą ten podkład ratuje mnie przed wysuszeniem na mrozie i świeceniem. Używam pod niego kremu koloryzujacego Avene Cleanance, a wykańczam pudrem roaświetlajacym Givenchy. Ludzie mówią, że efekt jest fajny (nie wierza, ze mam tłusta cerę). Oczywiście nie ma cudów, ten podkład nie matuje przez cały dzień - po 6 godzinach konieczne poprawki.Na ciepłe dni jest zbyt ciężki dla mnie - wtedy kolej na Chanel double Perfection Fluide..

maska-mat

A u mnie matuje! Co mnie bardzo zdziwiło, bo nie zastosowałam ani kremu matującego ani bazy pod pokład. Mat utrzymywał się ok. 10 godzin.

Niestety muszę się przyczepić, bo wygląd cery po nałożeniu jest tak nienaturalny że nie mogę na siebie patrzeć. Po jakimś czasie jest lepiej ,ale nadal wygladam jak pudrowa lala. Zdecydowanie wolę naturalny makijaż. Przypomina mi to efekt po Color Adapt MF, podobna konsystencja: gęsta a jednoczesnie łatwa w aplikacji. Różnica polega na trwałości i matowieniu.
Guerlain ładnie kryje, trzyma się cały dzień. nie ściera przy dotykaniu twarzy :)
Gdyby nie ten gejszowy mat mógłby byc idealny.. ale nie jest :)
W sumie ocena na *** i pół. Ale zaokrągliłam w góre ze wzlgedu na to że poraz pierwszy podkład zmatowił mi twarz na tak długo. Wolę jednak Double Wear który muszę pudrować w połowie dnia ale cera jest idealna i naturalna.

Użyłam tego kosmetyku 2 razy z próbki. Wykorzystam próbkę do końca ale nie kupię raczej całego opakowania.

nie matuje :(

Być może nadaje się do cery normalnej i lekko mieszanej, jednak przy mojej prawie tłustej w ogóle nie matuje!Jest gęsty, "bogaty", ale ładnie się rozprowadza.Idealny dla mnie odcień to beżowy róż, więc nie miałam problemów z doborem kolorów.Lekko kryje rozszerzone naczynka, nie towrzy maski.

Szukam nadal

Niestety mnie nie odpowiada:( Rozprowadza się całkiem nieźle choć rzeczywiście ma gęstą konsystencję, ale niestety jest widoczny na twarzy,wchodzi w rozszerzone pory, zmarszczki mimiczne, waży się i miałam problem z doborem koloru, najjaśniejszy jest bardzo jasny wpadający w róż a następny już beżowy ale dosyć ciemny:(

bardzo dobry

Podkład ma gęstą konsystencję, ale mimo to dobrze rozprowadza się na skórze. Cera nabiera równomiernego koloru, jest ożywiona i matowa przez cały dzień. Polecam..