Stretch Mark Prevention (Krem na rozstępy)

Stretch Mark Prevention (Krem na rozstępy)

Cena już od 169,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revitol Stretch Mark jest zdecydowanie najskuteczniejszym preparatem do walki z rozstępami. Osoby, które stosowały produkt wyrażają się o nim tylko w samym superlatywach. Już po kilkukrotnym stosowaniu preparatu można zaobserwować pozytywne rezultaty. Krem zawiera składniki, które wzmacniają Twoją skórę, poprawiają strukturę kolagenu oraz podnoszą elastyczność skóry. Revitol stymuluje produkcję i wzrost komórek, dzięki czemu Twoja skóra szybciej się regeneruje. W widoczny sposób redukuje on występowanie rozstępów i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. Preparat jest niezwykle efektywny w przypadku kobiet, które cierpią na rozstępy spowodowane ciążą.

regenerujące, na rozstępy

• witamina A Palmitate,
  • witamina D3,
  • DL-Penthenol,
  • wyciąg z aloesu zwyczajnego (Aloe Vera),
  • wyciąg z pestek grejfruta,
  • oczyszczona woda,
  • kaliumsorbat,
  • benzoesan sodu,
  • karbomer

Niestety nie działa

Być może trzeba go używać dłużej.. Zużyłam całą tubę i.. nie stało się nic. Ma dziwny, nieprzyjemny zapach i wodnistą konsystencję. Jestem zła na siebie, że dałam za niego 100 zł. Kompletne rozczarowanie.
Zdecydowanie lepiej sprawdza się obecnie na rozstępy olejek arganowy dodany do balsamu niż to "cudo".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870959].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry ale drogi

Mnie do kupna tego kremu zachęcił ranking RozstepyKrem.pl , w którym zajął on drugie miejsce. Kupiłam go w połowie okresu mojej ciąży, bo bałam się powstania rostępów. Potwierdzam, że nie nalezy on do najtanszych, ale zależało mi na jakimś bezpiecznym środku, a producent zapewnia, że mozna go spokojnie stosować w ciąży. Moja skóra stała się dzięki niemu bardziej elastyczna i rozstępy były naprawdę znikome, a teraz sa juz praktycznie niewidoczne.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772657].usefull || 0 }}% pomocna.

BUBEL ZA DUŻE PIENIĄDZE (jak wszystko REVITOL)

Testuję różne kosmetyki: tańsze, droższe super drogie. Używam - oceniam etc. Staram się być obiektywna.
Ani krem na rozstępy, ani na celluit, ani na blizny firmy REVITOL nie nadaje się do niczego. Kompletna strata pieniędzy, to chyba jakiś żart? Użyłam po 2 opakowania na rozstępy, 2 opakowania na blizny i 2 opakowania na celluit - nie ma żadnego efektu na zadnej płaszczyznie.Wszystko jest DOKŁADNIE tak jak było - rozstępy, celluit, blizny!!!Nawet nie pojaśniały (co dzieje się nawet pospecyfikach ziołowych - np. tepezcohuite) 1000 razy lepiej działają niektóre kremy naszej Ziai - do tego skład mają bardziej naturalny, przyjemniej pachną, są 10 razy tańsze etc. Skandal! Zastanówcie się parę razy, zanim kupicie coś tej firmy, moim zdaniem zupełnie nie działają, śmierdzą, są drogie, jednym słowem bezużyteczne.
Zastanawiałam się czy pisać tę rezencję, ale może uda mi się kogoś ostrzec przed kupnem tego badziewia.

Ilość zużytych opakowań: po 2 każdego Revitolu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734038].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Kosmetyk z wyższej półki

Trochę wahałam się, czy nie poczekać z recenzją trochę dłużej, ale jednak zdecydowałam, że zrobię to już teraz, za pamięcią.
Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania dopiero, stąd efekty nie mają obowiązku się jeszcze pojawiać. Jednak u mnie już są. Jestem aktualnie w 34. tygodniu ciąży, dzięki czemu moje rozstępy są jeszcze świeże - może dlatego efekty są już widoczne.

W ciąży smarowałam tylko brzuch, aby zapobiec rozstępom - oliwką i kremem innego producenta. Zawsze miałam szczupłą sylwetkę z ładnym biustem, stąd założyłam, że jeśli będę miała rozstępy w ciąży, to tylko na wysportowanym brzuchu. I faktycznie, dzięki prewencji, na brzuchu (póki co) nie mam rozstępów, ale piersi doprowadziłam do nieciekawego stanu. Co dziwne, bardzo szybko mi się one rozwinęły, dlatego nie miałam szansy zahamować tego procesu. Efekt jest taki, że dorobiłam się nieładnych rozstępów na piersiach.

W miarę stosowania Revitolu, mogę śmiało powiedzieć, że widzę efekty. Rozstępy najpierw powoli tracą swój kolor i zaczynają się spłycać. Nie jestem w stanie powiedzieć na razie do jakiego stanu można je ostatecznie doprowadzić, ale póki co jest świetnie i w pewnych miejscach rozstępy są prawie niewidoczne. Producent deklaruje efekty po 3miesięcznym stosowaniu, stąd brałam poprawkę na to, że mogę tyle poczekać.
Jeśli stać Cię na ten produkt, warto zainwestować i spróbować, nawet jeśli ma to trwać 3 miesiące. Chociaż, tak jak mówię, u mnie już są widoczne efekty!
Ostatnio zauważyłam trzy małe prążki na pośladku i od razu zaczęłam kurację na półdupkach, aby nie pojawiły się te okropieństwa i tam. I spodziewam się, że nie tyle nie rozwiną się nowe, co pozbędę się całkowicie tych 3 małych :).

Sporą wadą jest cena, ale warto poszukać w sieci, bo można kupić kilkanaście złotych taniej.
Jednak cena nie jest wadą kosmetyku, a raczej minusem samego zakupu, bo mimo wszystko Revitol jest wart swej ceny. To moje dotychczasowe spostrzeżenia, mam nadzieję, że nie zawiodę się na nim przy dalszym stosowaniu.

Aha, i kwestia stosowania przy karmieniu. Nie znalazłam, czy można go wtedy używać, przez co zakładam, że lepiej się mimo wszystko wystrzegać, co trochę uniemila życie :). Bo wiadomo, że najlepsze rezultaty w pozbywaniu się rozstępów można osiągnąć od wczesnej kuracji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655389].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest skuteczny

Krem łatwo się wchłania. Co prawda wymaga chwili po aplikacji zanim założy się ubranie, jednak nie można narzekać na zbyt długie oczekiwanie.

Miła konsystencja. Wygodna tubka.

Najważniejsza jest jednak skuteczność. Miałam rozstepy po ciazy (profilaktycznie stosowalam produkt innego producenta) - po trzech miesiacach systematycznego wcierania rozstepy sa wlasciwie niewidoczne. Trzeba sie naprawde przyjrzec...przyjaciolka miała problem z dojrzeniem, jak jej wskazałam uda :P Maż nie zauważał ich już po miesiącu, ale on jako facet jest mało wiarygodny. ;)
Dlatego polecam!

Używam tego produktu od: Trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, jestem w trakcie czwartego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612087].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Jak tylko zobaczyłam moje rozstępy zamówiłam ten krem. Mam czerwone. Kremik zdecydowanie sprawił że są bledsze i gładkie. Myślałam, że nie działa bo rozstępy nie znikają i przestałam go używać, ale zauważyłam, że zaczynają z dnia na dziń robić się spowrotem coraz bardziej czerwone, więc zakupiłam kolejna tubkę i używam...:-)
Minusy to cena i zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[606422].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogi i nic wiecej

Krem nie zrobil nic. rozstepy byly swieze po ciazy. zuzylam jedna tubke i niegdy wiecej nie kupie. Moim zdaniem krem nic nie zrobil. W dodatku ten okropny zapach...

Używam tego produktu od: kwiecien 2010

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[444922].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

Ten krem jest koszmarny!!!
Wiele czytałam zanim wybrałam krem na rozstępy, a wydaje mi się, że jestem dobrym odbiorcą i mam dużo rozstępów po ciąży, więc kupiłam aż trzy tubki i zapłaciłam prawie 500 zł. Ja wiem, że cuda się nie zdarzają ale nie było najmniejszego efektu!! Byłam strasznie ie zadowolona, tymbardziej, że nie sugerowałam się osobami które wyrażały się dobrze o kremie mając kilka pojedyńczych rostpów. Tak więc krem może i działa na kogoś kto ma ich kilka bo moich kilkadziesiąt nawet nie spłyciło, stosowałam 1,5 miesiąca, wcierałam, masowałam i nic...
W końcu zwykła Perfecta za 10 zł okazała się najlepszym kremem na rostępy jaki miałam +ujędrnia i wyszczula.
Widać nie wszystko co drogie to dobre...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[442221].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Nie Polecam, DROGI,mało wydajny, tubka na 2-3 tyg nie pomógł, mam straszne rozstepy po ciazy koloru czerwonego, uzywalam 2 razy dziennie,efektów nie widac, miał by taki rewelacyjny, wydałam sporo pieniedzy,mysle ze za cene tych tubek mialamaby,jakis skutczniejszy zabieg na brzuch.Obcnie szukam innego kremu bardziej skutecznego.Na świerze rozstepy nie pomógł.

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:7 opakowan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[409564].usefull || 0 }}% pomocna.

:))

Rewelacja!!!!!! Polecam wszystkim!!!!! doskonale sobie radzi z rozstepami. starymi i nowymi. rozjasnia je itp.. :) Praktycznie znikaja w oczach :) Tylko wiadomo 3ba masowac skore jakies 10 15 minut, a nie polozyc krem i juz.

Używam tego produktu od: 1msc
Ilość zużytych opakowań: 1, i poczatek 2giego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[398602].usefull || 0 }}% pomocna.