L'Oreal Paris, Men Expert, Hydra Energetic (Orzeźwiający żel oczyszczający)

L'Oreal Paris, Men Expert, Hydra Energetic (Orzeźwiający żel oczyszczający)

Pobudza i oczyszcza skórę bez wysuszania: odświeża i pobudza skórę, myje i dogłębnie oczyszcza, eliminuje zanieczyszczenia, zapobiega ściąganiu skóry.
Wzmacnia naturalną odporność skóry na codzienne działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i łagodzi podrażnienia.
Przygotowuje skórę do golenia: formuła żelu zmiękcza i przygotowuje włos, aby ułatwić golenie.

Cena: 16zł / 150ml
/m/

Nic specjalnego

Produkt zobaczyłem polecony w jednym z czasopism męskich jako rzekomo produkt roku X,więc stwierdziłem,że co mi szkodzi zobaczyć

Korzystając z okazji,że skończył mi się Żel-Peeling z tej samej serii,kupiłem owy specyfik

Plusy:
+ładnie pachnie
+przyjemnie chłodzi twarz jak się go dłużej potrzyma
+jest bardzo wydajny
+nie wysusza twarzy

Minusy:
-cena
-efekt chłodzenia znika natychmiastowo,po spłukaniu
-nie odczułem żadnych efektów super świeżej i energicznej cery,dodatkowo znów zaczęły mi się pojawiać krostki(szczególnie na czole)

Ogólnie nie polecam,tym bardziej,że jest taki drogi(ok.25zł/150ml)
Zaopatrzyłem się w żel od Vichy Homme,a jak tamten też się nie sprawdzi,to wrócę do Żel-Peelingu :)

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1-go

uwielbiam go

Kolejny mój hit z serii men expert loreala. Swietnie oczyszcza, myje i pobudza skórę do dalszych zabiegów.

Zapach bardzo fajny, zresztą jak całej linii pomarańczowego men expert.

Niestety mam wrażenie, że trochę ściąga skórę, no ale nie ma to dużego znaczenia jak zaraz nałożymy krem.

Jeszcze do niedawna był go polecał każdemu, ale cena którą żąda Loreal za niego jest jak dla mnie zbyt wygórowana, wczoraj kupowałem kilka kosmetyków i żel kosztował 28 złotych za 150 ml tubkę. I to była najniższa cena, któa znalazłem w Trójmieście za niego.

Cenowa przesada, przerzuciłem się na peeling myjący AA, za 16 złotych, którego efekt jest całkiem zbliżony do opisanego wyżej żelu Loreala.