Nivea Visage, Tonik odświeżający z prowitaminą B5 naturalnymi minerałami (stara wersja)

Tonik do cery normalnej i mieszanej. receptura zawierająca morskie minerały i prowitaminę B5 zachowuje naturalną równowagę wodną skóry. Nawilża i orzeźwia, a przede wszystkim oczyszcza i tonizuje.

Skład: aqua, alcohol denat., panthenol, carboxymethyl chitin, maris limus, polyquaternium-10, ostrea, glycerin, propylene glycol, PEG-40, hydrogenated castor oil, xylitol, methylparaben, parfum

Cena: 15 zł / 200 ml

Zwykły tonik.

Najzwyklejszy alkoholowy tonik na świecie. Lekko oczyszcza, niby odświeża ale to tylko przez alkohol.
Zapach... alkoholowo-tonikowy.
Mało wydajny, opakowanie sprawia, że wylewa się za dużo.
Opakowanie średnio atrakcyjne.
Wszystko tu jest przeciętne.
Dla mało wymagającej skóry.

Nie kupię go ponownie ponieważ rezygnuję z kosmetyków testowanych na zwierzętach. Firma Nivea korzysta ze składników testowanych na zwierzętach.

Dziwny ...

Moge podpisac sie pod recencja Elisek...
Tlusty wysuszacz to bardzo trafne okreslenie dla tego toniku.
Jest bardzo dziwny i nie odpowiada mojej mieszanej buzce, ten alkohol dodatkowo...
Szkoda na niego czasu...
Zdecydowanie lepszy jest od niego inny tonik zawierajacy alkohol (znacznie delikatniejszy, a zarazem oczyszczajacy), mianowicie: Clinique, 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 1 (tonik do bardzo wrażliwej cery).

Używam tego produktu od: zuzylam 1/3 i nie uzywam wiecej
Ilość zużytych opakowań:

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

tłusty wysuszacz(?!)

Kupując nie zwróciłam uwagi na skład, nawet przez myśl mi nie przeszło, że jeszcze są produkowane toniki z alkoholem (oprócz wiekowego 3 step Cliniquea). Winię go właśnie za ten sprzeczny efekt - po aplikacji tłustawy, odżywczy no i może trochę odświeżający film na buzi, a w dłuższej perspektywie wysuszona skóra. Stosuję go może maxymalnie 3 razy w tygodniu, gdyby był używany częściej ostre wysuszenie twarzy gwarantowane. Poza tym mam wrażenie, że jest pełnym chemii kosmetykiem, po części na pewno jest to zasługą chemicznego zapachu. Gdy go aplikuję, nie kładę już kremu, nie chcę wiecej zaszkodzić. Wydaje mi się, że wszystkie kremy się z nim gryzą, rozpuszczają i wchłaniają ten tonikowy "film".Opakowanie wygodne, poręczne. Jeszcze jedna główna wada - nie tonizuje:(

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę się z pierwszym

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

na 3 +

Odświeża skórę, ale na nie długo i moja mieszana cera dość szybko się przetłuszczała w strefie T Całkiem dobrze nawilża i oczyszcza i nie powoduje podrażnień. Nie odpowiada mi zapach, ale wieli plus za wydajność.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobry

Całkiem niezły tonik:) Kupiłam go jako ostatni z proponowanych przez Nivea toników ponieważ trochę obawiałam się alkoholu w nim zawartego. Mam cerę mieszaną ale, że pracuję w biurze gdzie jest klimatyzacja to moja buźka stała się bardzo wrażliwa. Tonik jednak okazał się dla niej całkiem przyjazny:)

Stosuję go tylko rano. Przyjemnie odświeża buźkę i przygotowywuje na smarowanie kremem. Zapach ma dość przyjemny, ale woń alkoholu jest wyczuwalna. Nie ściąga skóry i nie powoduje jej wysuszenia. Nie spowodował również żadnych podrażnień u mnie. Ze względu na alkohol stosuję go dość ostrożnie i co jakiś czas robię przerwę w jego stosowaniu tak więc nie wiej jak z jego wydajnością. Na punkcie alkoholu w kosmetykach jestem trochę przewrażliwiona od kiedy mam w pracy klimę, ale jeżeli ktoś nie ma problemów z odwodnioną cerą to spokojnie mogę mu polecić ten tonik, krzywdy mu nie zrobi a i jego stosowanie będzie przyjemne:)

Używam tego produktu od:3 miesiace

Godny polecenia!

Najpierw powiem, co według mnie jest największą wadą tego kosmetyku - duża zawartość alkoholu. Jeśli komuś to nie przeszkadza (mi owszem, stąd już go nie kupię), to mogę z czystym sercem polecić; ze stosowania byłam bowiem bardzo zadowolona :)

Tonik pięknie pachniał i doskonale odświeżał moją skórę, nie podrażniał jej ani nie wywoływał uczulenia. Z ręką na sercu melduję, że zmniejszał częstotliwość wyprysków ;) - cera naprawdę była zdrowa i czysta.
Plusem jest też niewysoka cena i ogólna dostępność :)

Cóż, kiedy ten alkohol... jakoś nie mogę się przełamać i dalej go używać :(. Mimo to wspominam go bardzo dobrze :)

Używam tego produktu od: nie używam juz od roku, bądź i więcej...
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

W porządku

Tonik ma przyjemny zapach i wg mnie rzeczywiscie odswieza:ehem: a do tego wydaje mi sie ze lekko nawilza skore, a juz na pewno jej nie wysusza;) jest dosc wydajny, a dodatkowo ma przystepna cene;) KWC po prostu;)
Nie wiem czy kupie, bo czesto zmieniam kosmetyki do twarzy:P

Używam tego produktu od:jakichs 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Tłusty tonik :/

Eh poza bardzo ładnym zapachem(za to dostaje odemnie **) ten tonik ma same wady.Po pierwsze jet tłusty w konsystencji(tak tak to jest właśnie tłusty tonik:))i nie oznacza to wcale,że nawilża albo natłszcza skórę,wręcz przeciwnie.Nie odświeża skóry,raczej ją obciąża.Mimo swojej pozornej łagodności wywołuje lekkie pieczenie,ktoe jednak nie wiąże się z oczyszczeniem a więc to małe ciepienie:D jest bezcelowe..No i cou do opakowania-jest bardzo nieciekawe.Nie polecam :(

Bardzo lubię :)

Uwielbiam ten ten ze względu na właściwości odświeżające jaki posiada. Znakomity do porannego przemywania twarzy. Bardzo ładnie, świeżo pachnie. Uwielbiam ten zapach.

Ok

Całkiem dobry tonik do twarzy. Cena nie jest wysoka, a ja i tak dostałam go jako dodatek do kremu :-). Mogę polecić z czystym sumieniem :jap:

fajniutki

Bardzo dobry tonik, nawet do tłustej cery; bardzo fajnie pachnie, rewelacyjnie odświeża, oczyszcza i tonizuje i co najważniejsze nie wysuszał buźki. jeden z lepszych jakich używałam i niedrogi. Godny polecenia :)

nie widzę wad

Tonik ładnie pachnie, doskonale odświeża buźkę, nie podrażnia. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu nawilżenia, ale nie używałam jeszcze toniku który by jakoś nawilżył moją cerę. Wysuszać też nie wysusza. Jest dosyć wydajny jak na tonik i niedrogi. Polecam!!!