Perceive EDP

Perceive EDP

Zapach głęboki, intymny, niczym nasz 'szósty zmysł'.
Woń która swym labiryntem poprowadzi Cię tam, gdzie znajdziesz pełną harmonię i wewnętrzny spokój.

Nuty zapachowe: frezja, gardenia, biały pieprz, gruszka, goździk, śliwka damasceńska, orchidea waniliowa, piżmo, drzewo sandałowe.

Cena: 69,90zł / 50ml

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

kultowe

Bardzo często do nich wracam.Zapach jest bardzo rześki i świeży, słodki. Perfumy często można dorwać w promocji w cenie 40 zł albo w zestawie za 60 zł. Trwałość oceniam dość wysoko, ja jestem bardzo zadowolona.Buteleczka ma piękny design.

Przyjemny.

Dostałam flakonik w prezencie. Nie są to perfumy najwyższych lotów, aczkolwiek bardzo przyjemne, idealne na co dzień, zapach średnio trwały. Ogólnie nie jest to zapach wyjściowy, ale to już kwestia gustu. Przyjemne, choć sama bym sobie ich na pewno nie kupiła.

Jeden z najlepszych

Zapach bardzo mi się podoba, jest delikatnie ciężki, co tylko dodaje mu uroku. Flakonik piękny, poręczny, w sam raz do torebki, Niesamowicie wydajny, ponieważ jest bardzo intensywny(ale nie nachalny) i trwały(spokojnie 6,7 h, na ubraniu jeszcze parę dni). Może się spokojnie równać z perfumami z dużo wyższych półek cenowo. Jeden z moich ulubionych.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Śliczny i lekki

Pełna klasyka! Delikatny, mydlany zapach, idealny na wiosnę. Niestety, nie trzyma się wg mnie wystarczająco długo. Mimo to, polecam na ciepłe wiosenne dni ;)

Najlepszy w ofercie Avon

Ten zapach to juz klasyk w ofercie Avon. Odkad pamietam to mama go zawsze zamawiala i juz zawsze bedzie mi sie kojarzyl z nia;) jak sie nie myle to co raz do niego wraca.. a wraz z nia i ja;)
+ ma bardzo swiezy, jak dla mnie slodki zapach
+ dlugo utrzymuje sie i na skorze i na ubraniach
+ zostawia za soba piekna aromatyczna chmurke;) wszedzie go rozpoznam
+ ma piekne opakowanie, wyglada jak bryłka lodu
+ jest niedrogi
To kosmetyk, do ktorego mam sentyment.. stosowalam go jeszcze bedac w liceum a troche juz od tego czasu minelo :) polecam serdecznie, perfumy na kazda kieszen

Ze mną od samego początku

Towarzyszy mi z przerwami od kiedy pojawił się w Polsce , czyli coś ok 20 lat.
Nie jestem w stanie wyodrębnić w nim żadnej szczególnej nuty, ale wszystko razem zmieszane daje wspaniały mocny zapach.
Jak na perfumy Avonu utrzymuje się naprawdę długo.
Opakowanie proste a zarazem bardzo charakterystyczne.
W promocyjnej cenie można nabyć 50 ml za ok 40 zł ,czasem jeszcze mniej.
Zużyłam kilkanaście opakowań.
Zauważyłam, że na każdym pachnie nieco inaczej.
Ponoć zawiera feromony, hmmm może coś w tym jest ;)

Świeży

Bardzo fajny świeży zapach, z wyczuwalną nutą pieprzu,
nie jest duszący.
używam go głownie wiosną/latem,
często kupuję małe flakoniki do torebki.
Bardzo długo się utrzymuje na ubraniach.
Butelka piękna.

Perceive

Mam słabość do zapachów z AVON-u lubię niemal wszystkie. Tak jest i w tym przypadku. Dla mnie jest to doskonały zapach na każdą okazję. Nie jest intensywny więc nawet w pracy nie powinien przeszkadzać naszym koleżankom. Buteleczka co prawda bardzo ładna, ale jak dla mnie mało poręczna.

Nie dla mnie

Nie podoba mi się ten zapach, jest taki... duszący, ostry, pieprzny. Utrzymuje się całkiem długo. Ma przepiękną buteleczkę, która jednak nie odzwierciedla jego zapachu. Flakon jest delikatny, przejrzysty, perfum natomiast jest dość mocny, dla mnie nawet drażniący.

Czysty jak łza?

Dość mocno wyczuwam w nim nutę kwiatową. Frezja i goździk wybija się na pierwszy plan. Do tego morska bryza i soczysta gruszka. Kiedy zapach osiada mocno daje o sobie znać piżmo i pieprz.

Ciężko jednoznacznie określić do jakiej kategorii zapachowej zaliczyć te perfumy. Jest jednocześnie rześki i kwiatowy, oraz kwiatowy i pieprzny.

Niby takie nic. A nie wiadomo z jakich przyczyn przyciąga mężczyzn.

Flakon całkiem ciekawy. Przejrzysty, w kształcie kawałka szkła, wpół- oszlifowanego diamentu.

Klasyczne piękno

Zawsze, będąc w liceum marzyłam o nim... Teraz go mam i stwierdzam, że jest to piękny klasyczny zapach. Dla kobiety dostojnej, z klasą, ale nie w podeszłym wieku. To perfum kobiety sukcesu! :)
Są nieco dziwne, ale w pozytywnym znaczeniu. Są nietuzinkowe, delikatne, niebanalne.
Polecam :)

Piżmowe cudo

Zalety:
- świeży bardzo klasyczny piżmowy zapach
- klasyka i kobiecość :)
- bardzo trwałe
- opakowanie - flakonik a'la kryształ

Wady:
- piżmowy zapach na początku może być zbyt alkoholowy duszący na szczęście w miarę "noszenia na skórze" zmienia się