Miss Sporty, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Miss Sporty, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Pojemność 4,5 g

Miss Sporty Coverstick to klasyczny korektor w sztyfcie odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Jego lekka formuła skutecznie maskuje niedoskonałości, nadając cerze nieskazitelną gładkość i doskonały wygląd.Produkt testowany dermatologicznie. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Wyrzucone pieniądze

Zakupiłam ten korektor jako jeden z pierwszych kosmetyków tego typu. Nie miałam zielonego pojęcia na co patrzeć. Cena mnie zachęciła, sztyft wydał mi się super rozwiązaniem- szybkim i bezproblemowym. Rzeczywistość:

Plusy:
+cena,
+sztyft- łatwość przenoszenia, rozkładania bez brudzenia rąk

Minusy:
- konsystencja (jest mega tłusty i jakiś taki ciężki)
- zostawia widoczne ślady (jeżeli chcesz ukryć jakieś przebarwienie, pryszcza czy cokolwiek- powoduje że może miejsce nie jest czerwone ale jest mega odznaczone, jakbyś nałożyła kilo tapety)
- jest ciężki i się zbiera w załamaniach
- wcale długo nie wytrzymuje na twarzy
-ciężko go rozsmarować do cienkiej warstwy.

Ogólnie nie polecam, lepiej dołożyć pare złotych i kupić coś co nie będzie po 1 użyciu leżeć w kącie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

świetny

Mnie sie bardzo podoba.
Przede wszystkim:
-kryje!!!!
-odpowiednio jasny (dla bladolicowych)
-stosunkowo długo sie utrzymuje
-niska cena
-bardzo wydajny

Możliwe ze nei jestem zbyt wymagająca co do korektora. DLa mnie ważne żeby przykrywał jak mi wyskoczy jakiś pryszcz, a na to i tak nakładam dodatkwo jeszcze jakis fluid i puder. Czasem na koniec jeszcze raz nałoże korektor (zalezy jak duża i jak bardzo czerwona jest niespodzianka na mojej twarzy) i wtedy niemal nic nie widac, a taki efekt potrafi się trzymac niemal cały dzien. Więc jestem zadowolona. Niezastąpiony w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 7lat
Ilość zużytych opakowań: jedno :D cały czas to samo! :D

NIE

Był to mój pierwszy korektor, który nie przypadł mi do gustu. Owszem, na początku sprawiał wrażenie dobrego, ale później zmieniłam zdanie na jego temat. Męczę się z nim już chyba 2, jak nie 3 lata i nie polecam go nikomu.

+cena

+wydajność

+dostępny praktycznie w każdej drogerii

-nie pokrywa dobrze niedoskonałości

- zapach

-źle się go rozprowadza (twardy)

-mało odcieni

-dziwna konsystencja

-odznacza się na skórze, trzeba nakładać podkład

- nie nadaje się pod oczy, dla osób z suchą skórą

Jak makijażem powiększyć usta

To nie mój typ

Otrzymałam go jako gratis przy zakupie innego produktu tej marki.
Jaki plus można uznać cenę oraz w miarę ładne opakowanie, krył też w miarę dobrze, przykryty odrobiną pudru był nawet trwały. Przy mojej cerze on się niestety nie sprawdził. Zbyt pomarańczowy odcień(1), trudnawy w aplikacji, po kilku godzinach stawał się widoczny, troszkę klejąca konsystencja łatwo łapiąca zanieczyszczenia. Średniaczek wśród innych.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Nie dla mnie

Przyznaję, że był to mój pierwszy korektor i na początku byłam z niego w miarę zadowolona. Poźniej zaczęłam odkrywać jego mankamenty .
Zalety:
-cena
-wydajnośc
Wady:
-zbyt mało odcieni
-słabo kryje
-po dłużym używaniu ma brzydko konsystencje

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Słaby zapychacz

To był mój pierwszy korektor, mam go po dziś dzień, a wychodzi mi już bokiem. Co prawda jest wydajny (w moim przypadku jest to jednak minus) i tani, ale to chyba jedyne z jego zalet (za to leci dla niego gwiazdka).
Korektor ma dziwne (zbyt brzoskwiniowe?) odcienie, trudno mi było dopasować któryś do mojej bladej cery; ma konsystencję mazi, którą trundo rozprowadzić; zbiera się w maluśkich zmarszczkach i nie kryje niedoskonałości (ale za to skórę dookoła już tak...). Nie nadaje się pod oczy, a do tego ostatnio zauważyłam, że strasznie zapycha - na początku myślałam, że to coś innego, ale to jednak on okazał się winny - w każdym miejscu, gdzie go nałożyłam, następnego dnia czekała mnie przykra niespodzianka.
I na dodatek połamało mi się opakowanie.

Niestety, nie polecam.

Nawet, nawet.

Plusy :
* cena,
* wydajność,
* ładne opakowanie (tak, to szczegół, ale lubię, gdy coś jest ładnie zapakowane),
Minusy :
* odcienie zbyt jasne, przez co nie każdy może dobrać odpowiedni kolor do swojej cery,
* jego konsystencja pozostawia wieeeele do życzenia, nie da się go rozprowadzić,
* jest nietrwały.

Znalazłam trzy plusy i trzy minusy, więc dałabym pół oceny, czyli 2,5, ale chodzi o działanie i o trwałość, a nie o opakowanie, więc dam 1,5.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Średniak

Bardzo jasne odcienie, może trochę za jasne. Korektor jest bardzo wydajny, stosowałam go przez 3 lata i musiałam go w końcu wyrzcić, gdyż zrobił się dziwny. Po nałóżeniu robiły się kulki. Słabo kryje.

bardzo fajny

Jeden z lepszych korektorów jakie miałam, naturalny kolor, przystępna cena i łatwo dostępny.

+ cena
+ łatwe rozprowadzanie
+ naturalny kolor
+ zapach
+ łatwo dostępny
+ wydajny

- nietrwały

tak sobie

mój pierwszy korektor. Niby ok , krył,trzymał sie , był tani ale z czasem zmieniał kolor na pomarańczowy ,po jakimś miesiącu używania. Więcej nie kupie , z resztą dawno go nie widziałam w sklepach

Używam tego produktu od: kiedys dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

super korektor, kryje wyśmienicie

Szczerze mowiąc nie pamiętam, który korektor to jest który, bo Miss Sporty ma jakieś 3 korektory w sztyfcie, a jeden z nich genialne przykrywał mi niedoskonałości i je wysuszał, a chyba o to właśnie chodzi mi je zminimalizować.
Wiem, że miałam odcień 01 i był świetny, używałam go zimą i jesienią.
Nie mogłam uwierzyć, że korektor za niecałe 10 zł jest w stanie tak ładnie zakamuflować drobne krostki.
W połączeniu z podkładem daje super efekt, nic nie przebija, pryszcze stają się niewidoczne.
Obecnie nie mam już takich problemów z cerą, szczególnie jeżeli chodzi o twarz, jedynie przed okresem przeżywam gorsze momenty. :D
Mimo wszystko radzę sobie bez korektora, używam po prostu droższych podkładów niż do tej pory, gdy miałam 13-16 lat to w sumie malowałam się byle czym i przez to strasznie się świeciłam.

Polecam go serdecznie wszystkim nastolatkom, które mają problemy z trądzikiem, jest niezawodnym kosmetykiem do tego typu przykrych niespodzianek i w dodatku tanim jak barszcz (w sam raz na "młodzieńczą" kieszeń).

Właściwie, to ja nie jestem sporo starsza, ale mam nadzieję, że ta burza hormonów i okres dojrzewania powoli dobiega szczęśliwie końca.
Kiedyś chodziłam non stop z brzydko zanieczyszczoną twarzą, pryszcze miałam codziennie, teraz wyskakują mi tylko na tydzień przed miesiączką.
Da się wytrzymać :)

Jak go kupicie, na pewno nie pożałujecie, dla mnie to najlepszy korektor do takich spraw, chyba, że wolicie te w pędzelku z płynną konsystencją, polecam Bell mineralny lub Maybelline mineralny, ew. trochę droższy Oriflame Tea Tree.
Zielona herbata ma działanie wysuszające, więc Wam na pewno pomoże. :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu, przez 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: z 4 opakowania

raczej nie

Jak dla mnie to nic specjalnego. Bardzo słabo kryje, ma nieładny, ale na szczęście nie tak intensywny zapach. Jego konsystencje nie za bardzo mi się podoba, jest taki twardy i uwydatnia suche miejsca. Jedynymi plusami tego kosmetyku jest chyba tylko wydajność i cena. Innych nie znalazłam:(

Używam tego produktu od: niecały rok (tylko czasami używam)
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie