Nivea Lip Care, Med Repair (Pomadka ochronna) (stara wersja)

Nivea Lip Care, Med Repair (Pomadka ochronna) (stara wersja)

Najbardziej pielęgnacyjna i odżywcza z pomadek Nivei. Przeznaczona do pielęgnacji suchych i spierzchniętych ust, stosowana przeze mnie głównie zimą i w rozpaczliwej potrzebie w innych porach roku.Zawiera regenerujący pantenol, łągodzący wyciąg z rumianku (bisabol ol), witaminę E.

Skład: cera microcristallina, octyldodecanol, hydrogenated polydecene, ricinus communis, cetyl palmitate, myristyl myristate, polyglyceryl-3 diisostearate, ethylhexyl methoxycinnnamate, cetearyl alcohol, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, panthenol, C20-40 alkyl stearate, cera carnauba, butyrospermum parkii, buxus chinensis, tocopheryl acetate, aqua, cera alba, bisabolol, zea mays, BHT, parfum, Cl 40800

Cena: ok. 9zł

świetna, ale..

Produkt dobry, mozna nawet powiedziec ze świetny, jednak cena jest troszke z kosmosu wzita, ponieważ nie tak dawno temu kupowałam ja za niecałe 5 zł w Rossmannie, a teraz niestety za około 8-9zł, co troche jest dla mnie dziwne, gdyż Kupując podobną Pomadke z ISSANY mamy dokłasnie taka samą jakośc i takie samo działanie, oraz wydajnośc i trwałośc co NIVEA a płacimy około 4-5 zł

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Ogólnie polecam ,za to że jest i nawilża

Może jest wiele produktów o podobnym działaniu ale ten wyjątkowo dobrze nawilża , zwłaszcza rano jesienno zimową porą gdy wieje zimny przykry wiatr . Godny uwagi i polecenia produkt poczciwej nivea :-)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Dawno jej nie miałam ale pamiętam, że bardzo dobrze nawilżała a ja mam strasznie wysuszone usta. Ma też bardzo ładny zapach. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z zimą a nie tylko wtedy jej używała. Według mnie to najlepsza pomadka z Nivei :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Manicure - velvet nails

Pozytywnie

Pomadka jest genialna, świetnie chroni usta i jest godna polecenia, nadaje się zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dziecki.

Osobiście widzę same plusy:
dobra cena i jakość
neutralny zapch
przyzwoita cena
łatwo dostepna
nie uczula
nie podrażnia
i jest genialna!

Gorąco polecam! Na zimę w sam raz! :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

bardzo dobra

Kiedyś miała tę pomadkę i pamiętam, że była bardzo dobra a jak coś dla mnie jest dobre to dla innych musi być świetne bo mam strasznie suche usta. Ciężko, żeby coś mi dogodziło ;D Kolejny raz wybrałam ją w rossmanie i była w promocji za zaskakującą cenę ok. 5 zł Bardzo dobrze nawilżała i przynosiła ukojenie moim piekącym ustom. Zasługuje na 5
Polecam !

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu używałam

taka sobie...

Kupiłam pomadkę bo szukałam jakiegoś ratunku dla moich ust w czasie zimy. Nivea skusiła mnie słówkiem "med", na kt dałam się nabrać... :) Niestety nie pomaga moim spierzchniętym wargom, szybciutko się ściera, ale tuż po nałożeniu usta są nawilżone, likwiduje uczucie ściągnięcia ale tylko na chwilę.

Używam tego produktu od: 3 mce

rozczarowanie

Zakupiłam ją skuszona ładnym kolorem opakowania oraz MED w nazwie. Liczyłam na rewelacyjne efekty, niestety w moim przypadku było to rozczarowanie.

Plusy:
ładny kolor opakowania
bardzo wydajna ("męczyłam" się z nią rok)
odporna na działanie temperatury
jej zapach nie drażni

Minusy:
miałam wrażenie, że nie mam jej na ustach - nie wiem czy po prostu mimo woli ją zjadłam czy się wchłaniała

nie zauważyłam leczniczych właściwości, wręcz przeciwnie - nie radziła sobie z moimi popękanymi ustami, być może dlatego, że słabo natłuszcza.

Używam tego produktu od: używałam przez rok

Świetna na zimę

Dobrze nawilża, chroni usta przed mrozem jak i wysuszeniem. Cena znośna. Super wygładza usta. Jedyny minus to wydajnośc, ale nie jest tak najgorzej. Bardzo dobra pomadka ochronna ( i nawilżająca zarazem)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

wspaniała w walce z popękanymi ustami

pomadka jest na parwdę świetna, na codzien stosuję innych smakowych nivea, ale czasem jak moje usta wołają o pomoc bo popękają całe że nie można otworzyc buzi kupuję tą jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodłam! i pewnie stosowałabym ja na codzien ale jest droża chyba o 5 zł od normalnej więc mi szkoda :p kocham ją :)

Używam tego produktu od: 9 lat, w razie potrzeby
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mniam

Jrst to jedna z moich ulubionych pomadek Nivea. Kolor zakrętki jest bardzo ładny- miętowy, morski..
Uwielbiam konsystencję tej pomadeczki- jest taka jaką lubię- gęsta.
Kolejnym plusem jest uroczy rumiankowy zapach. Uwielbiam go, jest lekko medyczny.
Kolor pomadki w opakowaniu jest mleczny, lekko żóławy, na ustach jednak jest bezbarwna. Delikatnie się błyszczy po nałożeniu na usta.
Pomadka Med Repair spełnia swoje zadanie- nawilża i odżywia. Do codziennej pielęgnacji jest super. Szczególnie lubię ją używac zimą lub jesienią. Jest dobra na suche skórki na ustach.
Jest to jedna z moich ulubionych Nivea- zresztą bardzo lubię je wszystkie, tą polecam szczególnie. Jest mniam :).Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami na inne Nivejki
Ilość zużytych opakowań: 2, a trzecie zaczęte (zostawiłam ją sobie na jesień)

najlepsza tej firmy

Kupiłam kiedyś przez przypadek. Pamiętam, że jak na pomadkę była droga, bo kosztowała ok 15 zł. Bardzo dobra, najlepsza z pomadek nivea, jakie miałam. Pielęgnowała usta. Używałam jej zimą, kiedy mam największe problemy i bardzo mi pomogła. Niestety trudno dostępna i trzeba mieć szczęście, żeby ją kupić. Na szczęście odkryłam tisane, tańszy i łatwiej dostępny.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:jedno

bardzo dobra

Najlepsza z całej kolekcji pomadek. Zapachem nie powala, smakiem raczej też ale działa na prawdę dobrze. Ja używałam jej po chorobie, kiedy moje usta był podrażnione opryszczką i oddychaniem przez buzię. Pomogła, chociaż teraz lepszy jest carmex. Jednak na przesuszone. popękane usta jest ona bardzo dobra.

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: połowa