Black Woman EDT

Black Woman EDT

Cena już od 62,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mexx 'Black Woman' jawi się jako pełna temperamentu, musująca kombinacja kwiatów i owoców. Wdzięcznym, kobiecym piwoniom, kwiatom imbiru, radosnym frezjom oraz jasnopomarańczowym i żółtym aksamitkom towarzyszy słodki aromat czarnej porzeczki. Ukryty w samym sercu zapachu koktajl z wybornych owoców - moreli, liczi i gruszek - zaostrza bardziej intensywna nuta żywotnika zachodniego. Orzeźwiająca, wodna woń kwiatu lotosu dodaje całej kompozycji odrobiny pikanterii, a zmysłowe połączenie drzewa sandałowego, ambry i wanilii rozgrzewa bazę.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: piwonia, kwiat imbiru, frezja, aksamitka, czarna porzeczka
nuta serca: morela, liczi, gruszka, żywotnik zachodni, kwiat lotosu
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, wanilia

Cena: ok. 60zł / 15ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

Najlepsze !

Piękny zapach !Kuszący i seksowny . Dla dojrzałych kobiet , które nie poszukują "słodkich pachnidełek" tylko prawdziwych perfum .Z pewnością idealny na początek nowej znajomości .Idealnie nadaje się w dni kiedy brak nam pewności siebie ! Mi osobiście poprawia humor i pobudza do działania.

Buteleczka zgrabna i poręczna . Bardzo estetyczny wygląd , dopasowany do zapachu
Ciut gorzej z dostępnością , nie wszędzie można go dostać .Przynajmniej ja miewam z tym problemy.
Trwałość dobra , na ubraniach czuć na drugi dzień
Cena . Hmm... jak dla mnie ciut za duża . Ale warto!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Zapach do podbijania świata.

Nie będę się zbytnio rozpisywać.

Zapach charakterny, seksowny, powalający, jedyny w swoim rodzaju.
Uwielbiam i używam zawsze, gdy mam przed sobą wyzwania, ewentualnie gdy mam zamiar podbić świat.

Wspaniały!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150366].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1536

Owocowe kadzidło

Przepiękne perfumy, naprawdę mocno charakterystyczne, ich trwałość nie powala na kolana, ale zapach jest cudowny, więc mogę ostatecznie powtarzać aplikację 3-4 razy w ciągu dnia. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, a jakość, ewoluowanie tej kompozycji dorównuje perfumom z najwyższej półki.
Zapach bardzo się rozwija, plus od samego początku pozostawia z nami pewne wątpliwości. Czy to zapach szyprowy? A może owocowy? W pewnym momencie wydaje mi się nawet, że kwiatowy. Mieszanka, proporcje są więc idealne, a efekt końcowy nieoczywisty.
Czuję piwonię, frezję, czarną porzeczkę, lotos troszkę troszkę moreli i liczi, wszystko na koniec pokropiono mało wyczuwalną, ultra subtelną wanilią.
Zapach wydaje się być idealny na co dzień, uniwersalny na każdą okazję, ale moje oczywiste skojarzenie z czarną koronkową bielizną (flakon i kartonik) sprawia, że chętniej sięgam po niego na wieczorne wyjścia.
Na lato, bo owocowy, na zimę, bo jest a la kadzidło.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113461].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 32

Zapach z górnej półki w normalnej cenie

Mexx pozytywnie mnie zaskoczyl, bo niezbyt lubie jego zapachy , z wyjatkiem wycofanego nie wiem dlaczego Pure Life. Oba maja klase i sa warte swojej ceny.
Black jest przesliczny radosny, optymistyczny, nie odbieram go jako ciezki, raczej rzeski , jak musujace wino ze spritem.
Nuty kwiatowe wibruja i przenikaja sie w mily sposob, wyczuwam ich poszczegolne skladniki, najbardziej piwonie imbir chyba troszke frezji konwalii . Mile odczucie jak zurawinka , poziomki i piwonia z cukrem pudrem, ale niezbyt slodkie , ale tez i nie kwasne.
Jak dla mnie nuty po trochu z Chance eau de fresh, Aquilery i Boss Femme- ale kompozycja dosc udana, nie banalna ani nasladowcza. Milosniczki tych zapachow powinny byc zadowolone. Reasumujac
Zapach- ladny
projekcja- dobra, otoczenie wyczuwa i zbieram komlemety w stylu - oooo, jaki ladny zapach , czy to Chanel?
trwalosc-dobra- do 5-6 godzin , a na ubraniach zapach zostaje na drugi dzien
cena- w porzadku jak na jakosc
dostepnosc- wszedzie i czeste promocje, tam gdzie kupuje
Ogolnie godne polecenia

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026947].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 32

Napisanych recenzji: 417

Nastrojowy, kobiecy, idealnie ciężki.

Mexx Black po raz pierwszy poczułam na koleżance. O ile unikam podbierania tego, co jest fajne na kimś to ten zapach od razu mnie zaintrygował. Przypominałam sobie o nim długo, długo później i przywłaszczyłam dla siebie. Od tej pory bardzo się lubimy.
Nie znoszę babcinej klasyki, nie znoszę wiosennych, wszędobylskich kwiatków i nie znoszę lekkich świeżaków, które noszą wszyscy. Jestem natomiast fanką zapachów ciemnych, ciężkawych, nastrojowych. Według mnie Mexx taki jest - tajemniczy, dla niektórych przytłaczający, dla mnie emanujący pewnością siebie, zadziorny, seksowny. Podoba mi się, że w Black\'u z mroku wyłania się soczysty, ciemny, dojrzały owoc - porzeczka? Wszystko jest jeszcze znakomicie rozgrzane i doprawione.
Lubię ten zapach zarówno w dzień, jak i wieczorem.
Trwałość nie jest może zachwycająca, jednak na mnie zapachy generalnie nie trzymają się przesadnie długo. Postronni twierdzą, że jednak ciągnie się za mną charakterystyczny ogon w kolorze black.
Flakonik dramatycznie prosty, mało wymyślny, lecz mimo wszystko ładny. Jakoś drażni mnie jedynie ta kanciasta nakładka, jak ociosany kołek.
Mexx Black to z pewnością nie zapach dla każdego, raczej nie dla nastek z gimnazjum, ale też nie jest przesadnie wymyślny. Jest po prostu dla tych, którzy tak jak ja lubią tony ciepłe i kobiece.

Używam tego produktu od: Pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023392].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 321

Bordowe kwiaty na srebrnej papierośnicy

Mexx Black Woman nie jest propozycją, która kwalifikuje się do gumobalonowych "słodziaków", czy zwiewnych "świeżaków", za co nisko chylę im czoła. Mexx pokazał swoją ciemną stronę i udowodnił, że potrafi tworzyć nie tylko banalne kompociki, ale też kompozycje nadzwyczaj nastrojowe, dojrzalsze .
Z pewnością też dlatego, zarówno nastki, lolitki jak i wielbicielki "słitaśnych" pachnideł z wykrzywieniem nosa obejdą Black woman szerokim łukiem .
Black Woman jest w dużej mierze podszyty zapachem szlachetnego tytoniu (przynajmniej ja wyczuwam takie nuty). I bynajmniej nie chodzi mi o smród ruskich papierosów palonych ukradkiem na klatce schodowej obskurnej kamienicy.
Z BW kojarzy mi się elegancka kobieta w garniturze, ktora swoim wdziękiem i sposobem bycia udowadnia, że nawet w tak oficjalnym stroju potrafi być ekstrawagancka, zmysłowa i kobieca. Ubrana jest klasycznie, ale z wielkim wyczuciem smaku, bo przecież każdy szczegół jest ważny, nawet elegancka srebrna papierośnica, która kryje się za pazuchą.
Ale Black Woman to nie jest sam wonny i jasny tytoń. Nasza elegantka w czarnym garniturze skrojonym na miarę nie tylko lubi pociągnąć sobie dymka, ale zbierać też kwiaty i jeśc czarne owoce. Kiedy zrzuci z siebie oficjalny uniform, wybiera się do ogrodu, gdzie kwitną pełne kule bordowych piwonii, kruche frezje i zalotne aksamitki. Kobieta zrywa delikatną dłonią jedną z ciemnobordowych piwoni i wkładą ją we włosy, które przesiąkły lekko delikatnym jak pieszczota zapachem eterycznego tytoniowego dymu.Po chwili jej uwagę zwraca krzaczek czarnej porzeczki, który zaprasza do kosztowania czarnych kul wypełninych cierpko-słodkim miąższem. Któż by się nie skusił?
Taki właśnie jest ten aromat, bardzo niejednoznaczny, delikatne kwiaty i cierpkie owoce otulone w zmysłowy dymny akcent, podkreślony zamszową nutką ambry - takim perfumom z uciechą można powiedzieć "tak". Dodam jeszcze, że nie jest to żadnego rodzaju killer, woń jest subtelna i wysublimowana, żadna hałaśliwa nuta, nie krzyczy drażniąco na pierwszym planie. Całość jest bardzo stonowana, więc trzeba trochę na siebie wylać, aby ją "przedawkować".
Jedyną wadą Black Woman jest kiepska trwałość, zapach szybko wydaje się jakby został porządnie przewietrzony i przez to jego podskórna moc momentalnie blednie. Niestety perfumy Mexx mają to do siebie, że pachną ulotnie, a w przypadku Black Woman jest to powód do ubolewań.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976112].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 179

taką elegancję mogę znieść

Pamiętam, ze parę lat temu dostałam te perfumy w prezencie. Początkowo nie przypadły mi do gustu. Były cięższe niż reszta moich ówczesnych zapachów. Są eleganckie i trochę klasyczne, ale taką klasykę znoszę przyzwoicie. Jednak ostatnie co można o nich powiedzieć to to, ze są delikatne. Nie przytłaczają, są kobiece, bardzo lekko męskie. Ta czarna szata graficzna do mnie nie przemawia. Czarny mnie nudzi. Trwałość średnia. Lubię czasem w rossmannie powąchac, trochę powspominać.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Cudowny!!!

Zapach jest naprawdę bardzo kobiecy, delikatny i nienachalny. Ma w sobie jakąś tajemnicę, uwodzi i dodaje pewności siebie. Wielokrotnie do niego wracam. Szkoda tylko, że jest nietrwały.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań 75 ml i kilka opakowań EDT 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929156].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 108

Ulubione

+bardzo kobiecy zapach;
+ładny i klasyczny flakonik;
+opisałabym je dwoma słowami: siła i pewność;
+specyficzny zapach, na pewno nie należy do typowych świeżaków, ale nutkę świeżości ma w sobie;
+nie jest ani za słodki ani za intensywny, wszystko zostało cudownie wypośrodkowane;

-jedynym minusem jest krótka trwałość;

Mimo wszystko je uwielbiam, zawsze czarny mexx musi być w mojej kolekcji. Stał się awaryjnym prezentem na wszystkie święta, kiedy komuś z rodziny brakuje pomysłu na prezent- zawsze ucieszę się z dodatkowego flakonika.

Ilość zużytych opakowań: około 7 flakoników 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926405].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Kocham go

Ten zapach miałby 5 gwiazdek gdyby nie trwałość. Utrzymuje sie na mnie dość krótko mimo że mam wersje etp. Zapach jest niespotykany, cięzko mi go opisać. Jest kobiecy, świerzy a jednocześnie nie jest to typowy świerzak. Ładnie się rozwija. Ma śliczną buteleczke. Cena uważam, że jest za duża stosunkowo do marki i trwałości. Wolałabym wydać wiecej ale żeby były trwalsze. Szukałam jakiegoś podobnego zapachu żeby zastąpić ten czymś jakościowo lepszym niestety nie znalazłam. Jakby ktoś znał jakiś zapach podobny albo w tym stylu bardzo prosze o informacje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[875986].usefull || 0 }}% pomocna.