Joanna, Festival Color, Krem koloryzujący

Joanna, Festival Color, Krem koloryzujący

Krem Koloryzujący Intensywna Pielęgnacja to produkt z poziomu koloryzacja trwała, który perfekcyjnie pokrywa także siwe włosy. Nowatorska formuła kremu została opracowana z myślą by upiększyć i ożywić włosy, nadać im głębokie, trwałe i nasycone kolory natury. Dzięki zawartości protein mlecznych mających powinowactwo do włosa i naturalnych ekstraktów ziołowych z rumianku, nagietka, henny i hibiskusa, krem wzmacnia i pielęgnuje włosy już w trakcie barwienia, a Polimer Połysk Plus sprawia, że nabierają głębi koloru i jedwabistego blasku. Nowy odcień na włosach dłużej zachowuje swą świeżość i intensywność.

Cena: ok. 10 zł

E tam

Ponieważ jako dziewczę młode nie miałam za dużo kasy, za to testowałam polskie kosmetyki, kupiłam tę farbę. Włosy były bardzo fachowo farbowane, jednak rozczarowałam się - miałam niedofarbowane pasemka! I to niby na wierzchu, więc tam, gdzie była nałożona w pierwszym momencie, nie pod spodem! Ponieważ sytuacja ta powtórzyła się, farbie podziękowałam.

Używam tego produktu od: używałam 2 razy

nie pokrywa siwizny!!!!

Skusiłam się na tą farbę po ocenach wizażanek , ale niestety przeżyłam rozczarowanie. Ta farba absolutnie nie pokryła mych siwych włosów, zabarwiła je na niewyraźny kolor, spod którego prześwituje siwizna! Byłam zmuszona do ponownego farbowania włosów!! Wybrałam odcień gorzkiej czekolady i liczyłam na równomierne pokrycie całych włosów, tymczaem przy skórze głowy wyszły takie jakoś blado brązowe, reszta prawie czarna :-( Włosy są po tej farbie wyblakłe, bez połysku . Dla mnie to nie do przyjęcia!

świetna

Aż zdziwiłam się że za tak niską cene (w hypernovej około 8 zł) mozna kupić tak rewelacyjna farbę do włosów. Wygodny aplikator pozwala dokładnie rozprowadzić kolor :)Stosuje cynamonowy brąz i faktycznie kolor jest brązowy z głebokim odcieniem cynamonu, a nie jak w przypadku farb Palette kazdy ciemny kolor staje się czarnym :( polecam

Manicure - velvet nails

warto

miło wspominam :)) ładnie pokrywa wszystkie włoski, o zgrozo nawet moje pierwsze siwe!! :(( nie niszczy włosów, zapach farby - można wytrzymać :) miałam bardzo ładny kolor coś wpadającego w śliwkę, ale nazwy nie pamiętam...cena jak najbardziej przystępnaaha świetny jest balsam-maska, który nakłada się po farbowaniu, zatrzymuje kolor na długo...kupiłam sobie już go w dużej tubie