Luminelle (pomadka do ust perłowa)

Luminelle (pomadka do ust perłowa)

dobra

Kremowa, dobrze się nakłada, nie jest sucha. Minusem jest smak, chemiczny, nieprzyjemny, szybko się sciera i zjada, podkreśla suche skórki, jednak nie zauważyłam zeby sama wysuszała usta.
Opakowanie dość ładne.

ilość zużytych opakowań: 1
Przez kilka miesięcy

fajna

ładnie wyglada na ustach fajnie nawilza ma fajny zapach, mam dwa kolory ztej serii ciemny braz i chyba roz, w kazdym razie jak za ta cene to jest perfect

lubie:)

Bardzo lubie te pomadki. Maja fajne kolory, od delikatnych pasteli po glebogie czerwienie:) kazdy znajdzie cos dla siebie. Podoba mi sie ze w wyrazny sposob powiekszaja optycznie usta, sa kremowe, nie wysuszaja ust. Komfortowo sie je naklada i nosi:) sa srednio trwale, ale poprawianie makijazu w ciagu dnia ta pomadka to sama przyjemnosc:P warto sprobowac, bo cena nie jest zbytnio wygorowana. Opakowanie to kwestia sporna, ale mi akurat odpowiada. Polecam:) Ilość zużytych opakowań: ok. 6

depilacja rąk

ot, pomadka

Lubię ją za to, że jest pełnym przeciwieństwem Yria - ma kremową konsystencję, na ustach czuję ją w taki miły, pomadkowy, tłustawo-mokry sposób. Nie jest może super trwała, ale zjada się w miarę równomiernie, no, i za ten komfort na ustach też jej wybaczam. Daje ładny połysk, ale nie do końca podoba mi się paleta barw (chyba nie dla polskiej, żółtopigmentowej karnacji).
Bardzo nie podoba mi się opakowanie, takie tandetno-plastikowe.

08.06.05
Odejmuję gwiazdkę. Ostatnio używałam jej często (małe dziewczynki dorastają i chodzą do pracy), i regularnie stosowana doprowadziła mi usta do ruiny - po 9-ciu godzinach i niezliczonych poprawkach skóra na ustach robi się spękana i wysuszona na wiór. Nie wiem, jak to możliwe??? Po kilkudniowej przerwie i podregenrowaniu warg wróciłam do niej na jeden dzień, żeby się upewnić, i pod koniec pracy było to samo. Oj nie.

dla mnie bardzo dobra!

Ja mam delikatny perłowy róż... Na ustach wygląda bardzo ładnie, wargi delikanie mienią się, szczególnie interesująco wyglądają w słońcu. Bardzo dobra pomadka jak dla mnie-kogoś, kto rzadko stosuje pomadki, więc nie opłaca się kupować droższej. Zresztą ta jest całkiem, całkiem...Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Lubię

Mam odcień "lukrowany kasztan" czyli :marron glace" i jestem mu wierna od trzech lat. To chyba mówi samo za siebie? Perłowa i opalizująca, pięknie podkreśla moje usta na większe wyjścia. Wymaga popawek i za to odjęłam 1 gwiazdkę, ale reszta mnie cieszy. No, może opakowanie mogłoby być ładniejsze, ale za tą cenę - przeżyję. Będę chciała popatrzeć, to kupię sobie Yrię ;)Ilość zużytych opakowań: kilka