Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający w tubie

Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający w tubie

Cena już od 2,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pogrubia i wydłuża rzęsy, nadaje głęboki czarny kolor.
Posada kremową formułę z zawartością składników pielęgnacyjnych:
Wosk Carnauba (ekstrakt z drzewa brazylijskiego) - odżywia rzęsy sprawiając, że odzyskują połysk, sprężystość i elastyczność.
Szelak - naturalna żywica nadająca połysk.
Wosk pszczeli - zwiększa przyczepność tuszu
Przeznaczony do aplikowania za pomocą tradycyjnej szczoteczki.
Rzęsy są intensywnie czarne, pogrubione i wydłużone.

Występuje w kolorze czarnym.

• Aqua,
  • Alpha-Isomethyl Ionone

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 287

niewypał

Kupiłam ten tusz w tubce w zestawie z tuszem pogrubiającym z Celii. Ten tusz to dla mnie totalny bubel. Przelałam go do buteleczki po ulubionym Max Factorze więc to nie wina szczoteczki. Tusz bardzo marnie pogrubia,zostawia grudki. Bardzo szybko wysycha w opakowaniu mimo,że nie wlewalam tam całej tubki na raz.

Na plus cena i brak podrażnienia oczu i to,że trochę wydłuża rzęsy ale nigdy więcej go nie kupie.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045101].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

dobry ale czy warty kupna.

Nie wiem dlaczego, ale ale zawsze będę do niego czuła sentyment. Tusz jest bardzo gęsty i niemiłosiernie skleja rzęsy (dużo nabiera go szczoteczka) szczerze trzeba go umieć używać (dla mniej wprawionych polecam zwykłe maskary).
Po drugie trzeba mieć cierpliwość aby go zmyć ,)
Szczerze wykorzystuje go jako eyeliner, i tu sprawdza się rewelacyjnie bijąc na głowe niejeden eyeliner w żelu.
Sentyment sentymentem ale ten produkt jest wart swojej ceny i zabawy ;)

Używam tego produktu od: trzech lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043474].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 72

Szajs

Kupiłam ten produkt pragnąc poużywać jeszcze trochę ulubiony tusz z Oriflame, który wycofali. Niestety, tusz okazał się być badziewiem, kruszył się, zostawiał grudki... Po skończeniu się terminu ważności wylądował w koszu.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986896].usefull || 0 }}% pomocna.

Czym nakładać podkład?

Napisanych recenzji: 2

KWC !!!

Ten tusz poznałam dzięki wizażowi, zaintrygowało mnie jego opakowanie (tubka) oraz to, ze jest juz produktem legendarnym (uzywały go nasze babcie). Celię lubię za ich pomadki więc i ten tusz musiałam wytestować :) Długo się za nim nachodziłam ale udalo się!!! 4zł i był mój ;DDD Pani w sklepie poinstruowała mnie abym nie wciskała całej tubki do opakowania tylko 1/3. Pomalowałam rzęsy i...olsnienie!!! 4zł, najtańszy tusz jaki uzywałam (a uzywałam i tuszu Chanel...), dziwaczne opakowanie w którym mieści się cudo!!!

+ nie uczula (mam megaaa wrażliwe oczy)
+ nie obsypuje sie, nie rozmazuje, dzielnie trwa ponad 12h na rzęsach a dla mnie to ważne (pracuje po 12h)
+ nie zasycha w opakowaniu (jest taki mokry, bardzo mi to odpowiada)
+ nie robi grudek, bardzo łatwo nakłada się nawet kilka warstw, nadal wyglada naturalnie
+ ładna czerń
+ rzęsy nim pomalowane są wydłuzone, troche pogrubione, naturalne
+ cena (4zł ;DDD)
+ polska firma

- dostępność (choć ja wiem gdzie go kupić ;ppp)

Ogólnie bardzooo polecam ten produkt :) Ja wciskam go do opakowania na tusz który kupuję na kolorowka.com, ale mam zamiar wcisnać go po tuszu Chanel ;)

Best tusz ever!!! Już go nie zdradzę! ;)))

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986890].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 270

nie warto

nie polecam
Tusz wykorzystałam w ulubionym Evelinne. i jakie było moje zdziwienie, gdy zaczynał mnie brudzić i drażnić. Trwałość bardzo slaba... zaczynał się kruszyć i nie ma co ukrywać - na rzęsach wyglądał bardzo nieestetycznie. Dość szybko mi "zasechł", ale niesmak pozostał. Za taką cenę można spróbować - w końcu musie się u kogos sprawdzić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943639].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

okropny

cos okropnego.... kupilam go w zestawie z tuszem Celia. daje wielkiego minusa za to, ze po srednio 1 godz , max 1,5 wygladam jak panda, tuszu na dolnych rzesach nie mam, tylko pod oczami. plusem moze byc jedynie hmm... intensywnosc koloru i nic wiecej.

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/10 tubki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915796].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 87

Napisanych recenzji: 713

Kupiony z tęsknoty

Z całym sentymentem, jakim darzę ten produkt wystawiam 3 gwiazdki, bez niego byłoby pół.

Produkt kultowy, będąc małą dziewczynką podkradałam go mamie, podobnie jak np róż Bourjois i malowałam się cichaczem, aby poczuć się dorosłą damą, a potem 2 razy dłużej próbowałam to dzieło z mojej niewinnej twarzyczki zmyć, aby nikt się nie zorientował, chociaż i tak wszyscy dobrze wiedzieli, tylko ja myślałam, że jestem taka sprytna:-)
Pewnie właśnie w ten sposób tusz Celii jest kojarzony przez wiele osób. Ja go także pamiętam w jeszcze wcześniejszej wersji, kiedy był w kamieniu z dołączoną doń szczoteczką do malowania w kształcie mini-szczoteczki do zębów dla lalek.

Tusz zakupiłam tylko i wyłącznie z tęsknoty za tamtymi czasami. Wycisnęłam zawartość tubki do opakowania po zużytej "nowoczesnej" maskarze z silikonową szczoteczką.

Pomimo, że ów szczoteczkę ubóstwiam za piękne rozczesywanie rzęs, to z Celią za bardzo nie poradziła sobie, konsystencja bardzo gęsta, nakłada się szczodrze, obciąża i skleja rzęsy, chociaż trzeba jej przyznać, że czerni i powiększa pierwszorzędnie.

Niestety, bardzo trzeba uważać z mimiką twarzy, ponieważ tusz to starej daty, nie pomyślano, że powinien na rzęsach zasychać, więc po prostu nie zasycha. Cały czas czuć wilgotną maź na rzęsach, przy byle dotknięciu skóry zostawia ślad, lecz nawet bez dotykania już po 3 godzinach na dolnej powiece malują się podkówki. Na deszcz to się kompletnie nie nadaje, wygodnym, niecierpliwym i przede wszystkim aktywnym nie polecam.

W końcu zapach kamfory, czy czegoś w ten deseń, czegoś ze strychu i starej szafy także nie zachwyca, za to przywołuje wspomnienia niczym smak kleiku. Wybór jest Wasz.

Używam tego produktu od: pół roku, po domu raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, chociaż tamten w dzieciństwie eksploatowałam w dużych ilościach na raz:-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906466].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Najlepszy tusz, ALE

Celię pokazała mi mama, jak jeszcze w szkole próbowałam swoich sił w malowaniu. Uprzedziła, że trzeba się nauczyć jak używać tego tuszu, ale efekty potrafią zachwycić. Nie miałam cierpliwości, więc dość szybko rzuciłam ten tusz w kąt.
Parę lat później mój ukochany Lash Architect się skończył i z powodu pustki w portfelu zrobiłam drugie podejscie.
I - mając dobrą (mocno rozczesującą) szczoteczkę i dużo czasu - można wyczarować rzęsy po same brwi.

Jak się wyprowadziłam z Warszawy musiałam się rozstać z tym tuszem, bo w mniejszych miastach chyba jeszcze trudniej go dostać (nie wspomnę o ekspedientkach patrzących z politowaniem na mnie gdy pytam o Celię w tubce). I używałam - to Maybelline, to MaxFactor... nawet o tym nowym Oriflame ONE powiedzialam, ze jest SUPER... ale mnie naszło olśnienie i na allegro zamówiłam zapas Celii... i okazało się, że tuszem z Oriflame nie zrobię nawet w połowie tak pięknie długich i grubych rzęs jak właśnie tą tanią Celią...

ZALETY:
Cena
mocno wydłuża i pogrubia
bardzo głęboka czerń
łatwo się zmywa

WADY:
dostępność!!

Czasem się kruszy, ale wystarczy na koniec pociągnąć rzęsy tuszem wodoodpornym albo innym wytrzymałym :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905546].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 178

Często wracam :)

O tuszu tym kiedyś czytałam w Internecie, może nawet tu :D Nie szukałam go jakoś specjalnie, ale gdy zobaczyłam go przypadkiem w osiedlowej drogerii i usłyszałam, że kosztuje 3,5 zł, wzięłam go bez wahania. Pierwsze próby wtłaczania go do opakowania, wiadomo - brud dookoła, bo chciałam od razu wcisnąć tam wszystko i na raz :D Ale gdy w końcu mi się wszystko udało, byłam zadowolona: nie skleja, trudno z nim przesadzić ( chyba nawet nigdy mi się to nie zdarzyło), całkiem ładna czerń. Zapewne używałabym go ciągle, gdyby nie fakt, że silikonowe szczoteczki (takie tusze kupuję) się po pewnym czasie zużywają i same z siebie przestają sobie radzić z nakładaniem tuszu, poza tym czasami mam ochotę wypróbować jakiegoś innego, a gdy się okazuje, że trafiłam na bubel (chodzi głównie o grzebyk), muszę kupić znowu normalny tusz, który w końcu mi się spodoba, aby w końcu móc napełnić go tym:) Plusem jest też to,że ładnie się zmywa i cena, oczywiście. Wadą to, że dla mocniejszego efektu trzeba się namachać i jego dostępność. Przy okazji, drobna rada - jak nim napełniać opakowanie po starym tuszu. Po pierwsze: czyścimy wlot starego opakowania i jeśli jest tam taka jakby gumowa uszczelka, a w zasadzie przewężenie służące temu, by szczoteczka nie nabierała za dużo tuszu, podważamy ją np. pilniczkiem, wyjmujemy i można wcisnąć tusz prawie za jednym razem, a już na pewno, gdy opakowanie jest wyczyszczone i puste. Po całej operacji wciskamy ją z powrotem i gotowe:) Jest też drugi, tradycyjny sposób, używany pewnie najczęściej: otwieramy po prostu opakowanie, bez wyjmowania tej uszczelki i wtłaczamy powoli tusz z tubki, co jakiś czas stukając starym opakowaniem o blat stołu, by się nie zapowietrzało i nie wylewał się z niego tusz. Jednak wydaje mi się, że pierwszy sposób jest czystszy i w sumie szybszy;)

Używam tego produktu od: 3-4 lata (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881249].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 99

rewelacyjny tusz w rewelacyjnej cenie!

Tusz kupiłam z ciekawośći i jestem pozytywnie zaskoczona jego konsystęcjom jest taka wodnita co zapobiega wysychaniu tuszu w opakowaniu i przedłuża jego żywotnośc ,Aplikuje się bardzo łatwo a przez to że wodnity nie tworzy grudek przy kolejnych nakładanych warstwach. Najlepsze efekty możemy otrzymać posiadając szczoteczkę o ukośnie ułożonym włosiu,wtedy nie skleja rzęs i daje wspaniały efekt. Makijaż jest trwały nie osypuje się i nie robi szkody rzesom.Zmywanie jest bardzo proste gdyż tusz jest nie wodoodporny.

Używam tego produktu od: ok.2 mieciące
Ilość zużytych opakowań: 1op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865959].usefull || 0 }}% pomocna.