Rozświetlający szampon z ekstraktami rumianku i skrzypu polnego

Rozświetlający szampon z ekstraktami rumianku i skrzypu polnego

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Zapewnia szczególną pielęgnację włosom zniszczonym.

Połączenie innowacyjnych składników /witaminy w kapsułkach, filtry UV/ z naturalnie obecnymi w ekstraktach solami mineralnymi i łatwo przyswajalną krzemionką, nadaje włosom siłę i połysk, oraz większą ich objętość.

* naturalne ekstrakty ze skrzypu i rumianku

* kapsułki z witaminami E + B5

* filtry UV

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Chamomilla Recutita, Equisetum Arvense, Dimethicone Copolyol, Polysorbate 20, Parfum, Panthenol, Lactose, Dimethylpabamidopropyl Laurdimonium Tosylate, Sodium Methylparaben, Cellulose, DMDM Hydantoin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol Stearate, Citric Acid, CI: 77289, CI: 19140

Cena: ok. 7 zł / 250 ml

zwykły

Raczej nie polecam. Nie zauwazylam zadnego rozjasnienia ani rozswietlenia. Włosy po umyciu tym szamponem byly niewiarygodnie szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Musialam je ratowac duza iloscia jakiejs odzywki.

Wymeczylam cale opakowanie.

Jedyne co mi sie podobalo to zapach (jak w kwiaciarni ;) ) i ciekawa formuła galaretowatego żelu.

moj !

Po pierwszych kilku uzyciach bylam bardzo rozczrowana. Wlosy mialam jakby niedomyte i bardzo przesuszone. Plataly sie mimo odzywki. Rozswietlenie - owszem, ale jakim kosztem. Teraz koncze butelke i musze przyznac, ze moje wlosy dawno nie byly w tak swietnej kondycji! Sa mieciutkie, leciutkie, nawilzone. I swietliste. Nigdy nie kupuje dwa razy pod rzad tego samego szamponu, ale teraz chyba zrobie wyjatek. Dokupilam sobie odzywke z tej serii. Zapach na poczatku mnie odrzucal, teraz go uwielbiam.

paskudztwo!!!

fatalny szampon! najgorszy jaki w zyciu mialam:( :( jak skonczylam myc wlosy to od razu byly niemal suche, bo zrobily sie jak siano!:( rozczesywalam je godzine bo za cholere nie chcialy sie rozplatac!:( wlosy po tym szamponie sa szorstkie i niewiarygodnie suche.., sa rozjasnione, ale wygladaja jakby byly sfilcowane!KATASTROFA! Ilość zużytych opakowań: 3 mycia

Peeling do ciała

Narzekać nie można..

Całkiem niezły szamponik. Nie plącze włosów, myje je skutecznie, nie wysusza. Fajnie pachnie, ma tylko taką dziwną konsystencję. Niby to zel, niby budyn ;) jakby miał w sobie takie glutki..ja tego nie lubie. Owszem, lubie zele, ale nie takie..raczej klarowne - np. Herbal Esencess. Wydajny średnio. Dosc dobrze się pieni. Rozswietla włosy. ( Mam nadzieję, ze to on ;) , bo i tak jak zwykle do spłukiwania używam naparu z rumianku. ) Ok, nie czepiam się :) Mozna kupić i spróbować. Jest tani, a więc ryzyko jest małe, jesli komuś nie podpasuje :D Całkiem porządny szampon, tylko ta konsystencja..brr..