VitaRetin, Balsam wyszczuplający anty-cellulit

VitaRetin, Balsam wyszczuplający anty-cellulit

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Z ekstraktem z Ginkgo biloba, bluszczem i skrzypem; odnowa biologiczna skóry + algi morskie

Balsam wyszczuplający anty-cellulit VitaRetin zawiera odmładzający Retinol, czystą i aktywną formę witaminy A, stymulującą proces odnowy komórkowej skóry, algi morskie, Ginkgo biloba, bluszcz, skrzyp i kofeinę, która przyspiesza spalanie tłuszczów.

DZIAŁANIE: balsam redukuje efekt cellulitu, tzw. "skórki pomarańczowej", zmniejsza nagromadzone komórki tłuszczowe, ułatwia eliminację toksyn z ustroju, aktywizuje regenerację komórek naskórka, doskonale nawilża, ujędrnia i wygładza skórę.

STOSOWANIE: codziennie, przez kilka tygodni, wmasowywać balsam w skórę ud, pośladków, brzucha i bioder.

EFEKTY: po 6 tygodniach systematycznego stosowania balsamu na skórę ud, u 80% kobiet objętych aplikacją stwierdzono efekt wyszczuplający średnio 3% obwodu uda.

Skład: Aqua, Octyl Stearate, Propylene Glycol, Hedera Helix, Equisetum Arvense, Ginkgo Biloba, Laminaria Hyperborea, Steareth- -18, Poliquaternium 7, Cetearyl Alcohol, Gliceryl Stearate, Lecithin, Parfum, Coffeine, Diazolidynyl Urea, Retinol, Methylparaben, Polysorbate 20, Propylparaben, CI:42090.

Cena: ok. 14 zł

bye bye cellulit :D

Polubiłam ostatnio Blenede, a zwłaszcza jej balsamy i żele wyszczuplające i antycellulitowe:) Kupiłam go zachęcona promocyjna ceną (8.99!!).... Przy codziennym stosowaniu (rano i wieczorem) widzę już efekty (a używam od 1,5 tygodnia)!! Cellulit jest widocznie zmniejszony, skóra ujędrniona i doskonale nawilżona! Polecam z czystym sercem! (szkoda tylko ze nie działa on jeszcze na rozstępy - ale cóż... o takim działaniu producent nie pisze wiec max ilość gwiazdek bo est naprawde antycellulitowy!!)

na mnie działa

Bardzo ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania, a najważniejsze, że działa. Poprawę zauważyłam już w trakcie 1 opakowania.Może moje kalafiorki nie były jeszcze najgorsze? :)Ilość zużytych opakowań: 3

nie jest tak źle

Moim zdaniem bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie pachnie i co najważniejsze błyskawicznie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Stosuję go rano i bez problemu zakładam zaraz ubranie. Może jego skutecznośc nie jest rewelacyjna, ale dośc dobrze ujędrnia, a cellulit jak to cellulit ciągle oporny :(((

depilacja opóźnianie porostu włosów

No nie..

zgłosiłam, więc sobie ocenie :) Nie daje nic, poza fajnym zapachem . Ciezko sie rozprowadza, wałkuje, a obietnice producenta można sobie między bajki włozyc ..tłusty dość. Obietnice w/w są zatem bez pokrycia..nie wiem czemu go uzywałam, może dlatego, że zawsze był w sklepie, gdy zabrakło mi nagle czegoś anty anty ;)ale już zmądrzałam i nie będę leniwiec ;) i pojde dwie uliczki dalej i kupię sobie moją ukochaną Ziaję Lipo cell :) Nie polecam, nawet jako zwykły balsam do ciała jest jakis dziwny..i dziwnie się go używa..