Odżywka 2-fazowa spray z rumiankiem, włosy zniszczone lub farbowane

Odżywka 2-fazowa spray z rumiankiem, włosy zniszczone lub farbowane

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Odżywka zawiera rumianek, skrzyp, proteiny pszenicy, provitaminę B5, specjalny filtr UV.

Przy każdym zastosowaniu aktywne czynniki działają w głębi i na powierzchni włosów:

- odżywiają włosy od nasady

- działają wewnątrz włókien włosów, by je wzmocnić

- wygładzają włosy aż po same końce.

Odżywka regeneruje uszkodzone miejsca włosów, zamyka łuski osłonek włosów, przywraca im właściwy poziom nawilżenia. Natychmiast po zastosowaniu widoczna jest poprawa puszystości i zwiększenie objętości włosów. Ułatwia rozczesywanie i układanie fryzury.

Skład: aqua, cyclomethicone, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, chamomilla recutita, equisetum arvense, methoxy peg/pg-7/3 aminopropyl dimethicone, cetrimonium chloride, isohexadecane, cyclopenta siloxane, panthenol, polysorbate 20, phenyl trimethicone, palmita-midopropyltrimonium chloride, dmdm hydantoin, perfume, ppg-3 myristyl ether, trimethyl penthanol hydroxyethyl ether, dimethylpabamidopropyl laurdimonium tosylate, propylene glycol stearate, lactic acid, CI: 19140

Cena: ok. 8 zł

super

Mam długie włosy,które trudno rozczesać,dlatego zawsze używam odżywek w sprayu na umyte włoski.Ta działa super,włoski po niej łatwo się rozczesują, są błyszczące,wyglądają zdrowo.To najlepsza taka odżywka jaką miałam,jedyny minusik to niska wydajność,ale cena nie jet wygórowana,więc co tam,za taką jakośc warto:)

super spray modelujący!!!

Z tą odżywką to dziwna sprawa.... Myję włosy codziennie i gdy tylko jej używałam po myciu, to mi nie wystarczało. Musiałabym co trzy mycia nakładać coś mocniejszego (czyt. maskę). Ostatnio powróciłam do niej i stosuję ją trochę inaczej: myję włosy, nakładam jakąś odżywkę i suszę suszarką. Po wysuszeniu, na jeszcze wilgotne lub już suche włosy, dozuję tą odżywkę Bielendy i modeluję szczotką. Efekt jest super!!! Włosy gładziutkie, pogrubione, błyszczące jest ich optycznie więcej i fryzura dłużej zachowuje swój kształt. Nigdy, przy żadnym sprayu modelującym nie uzyskałam takiego rezultatu!

Niezły

Kupiłam ten spray ponieważ szukałam czegoś do ochrony moich włosków przed promieniami UV latem.
Ale teraz nie używam go wyłącznie latem. Odkryłam, że pomaga też troszkę w rozczesywaniu włosków po umyciu.
Jednak nie jest żadną rewelacją. :(
Jest dość wydajny, poza tym zapach ma nienajgorszy...
Ogólnie uważam, że jest obojętny. Oszałamiających efektów nie przynosi ( z tą ochroną przed słońcem i rozczesywaniem) ale i nie zaszkodzi.

Manicure - klasyczny

Dobra rzecz

Świetna odżywka. Ładny wygląd :) zapach ;) , aplikacja - dla mnie plusem jest to że rozpylanie jest subtelne, oszczędne i nie trzeba zmywać. Pomaga rozczesać włosy (a u mnie to koszmar), na początku miałam wrażenie, że obciąża, ale od tamtej pory używam raczej tylko na końcówki. Nie klei włosów, ale też nie zauważyłam właściwości modelujących. Włosy są po niej miękkie, sprężyste i błyszczące (aż mam odruch głaskania ich co jakiś czas, bo tak są miękkie.. )

bez rewelacji

Starczyla mi na 6 uzyc, co przy odzywkach w sprayu jest standartem. Na pewno pomaga rozczesac mokre wlosy. Zapach mi nie podszedl. Ogolnie byla calkiem ok, ale nie bede za nia szczegolnie tesknic. Nie jest wygodna w aplikacji.

Kto by pomyślał...

To świetny produkt dla moich farbowanych włosów !!!
Po wypsikaniu nią włosów nie mam najmniejszego problemu z ich rozczesaniem. Rach ciach i już (bardzo odpowiada mi forma spaju). Rzeczywiście wygładza łuski włosów co sprawia że są one gładkie i miłe w dotyku. Nie obciąża moich cienkich piórek ani nie wpływa na ich szybsze przetłuszczanie się, co czyni wiele odżywek. Za 6 zł? Naprawdę opłaca się spróbować. Zastrzeżenia mam tylko do spraju: rozpylanie mogłoby być bardziej precyzyjne. Często ląduje na ścianach łazienki. No i zapach niespecjalny - to chyba ten skrzyp. Ale naprawdę warto wypróbować.

dobry, tani i działa

Godne polecenia - faktycznie spełnia swoje zadanie. Mam bardzo suche włosy, które mimo balsamu a nawet maseczki po wysuszeniu przypominają zeschłe siano. Po porządnym "wypsikaniu" włosów tą odżywką, są one miękkie, elastyczne, błyszczące.Przy tym odżywka ani nie obciąża włosów, ani nie tłuści. Zapach nie jest specjalnie przyjemny - połącznie alkoholu z wodą brzozową (od razu dodaję, że odżywka NIE zawiera alkoholu). Mimo to zdecydowanie polecam.

Spoko ;)

Ogromną zaletą tej odzywki jest fakt, ze NIESAMOWICIE pomaga rozczesac, nawet bardzo splątane włosy po myciu :) za to dwie gwiazdki :) pachnie, jak dla mnie bananem ;)trzecia * :) jest srednio wydajna, ale przyjemnie się jej uzywa :) włosy są odrobinę rozświetlone, ale wyglądają na odzywione, dobrze się po niej układają/ Są miekkie i elatyczne. Nie zauwazyłam zeby zbytnio obciązała włosy ( na początku odnosiłam takie wrazenie, ale po zmianie szamponu do włosów , nie mogę jej zarzucić, ze obciąza mi włosy, czy tez je przetłuszcza).. jest całkiem ok, jak za te pieniązki :) poza tym, to BARDZO UŁATWIONE ROZCZESYWANIE + miły zapach na włosach są dla mnie dosc istotnym elementem pielęgnacji :) Stosuję ją własnie z tych dwóch powodów, bo od regenracji i ochrony mam inne maseczki i odzywki :) Od niej tego nie wymagam :)