Eveline Cosmetics, Sun Expert, Krem do opalania SPF 50

Eveline Cosmetics, Sun Expert, Krem do opalania SPF 50

Kompozycja nowoczesnych i bezpiecznych filtrów UVA i UVB skutecznie chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zapobiegają fotostarzeniu i zapewniają ochronę komórek skóry. Wzmacniają system ochrony przeciwsłonecznej, ograniczając liczbę uszkodzonych komórek. Zapobiegają powstawaniu podrażnień oraz nadmiernej pigmentacji skóry. Kompleks składników nawilżających, zawarty w kremach nawilża naskórek i chroni przed nadmierną utratą wody z głębszych jego warstw. Skóra staje się delikatna, elastyczna i jedwabista w dotyku.

swietny

Kupiłam ten krem jakiś czas temu, by nie opalac twarzy. Mam przebarwienia i chciałam uchronic moją skórę przed ponownymi.
Krem początkowo wydaje się dość tłusty, ale po nałożeniu i odczekaniu ok 5 min wchłania sie i zostawia delikatny film na twarzy, troszeczkę bieli, ale nie wygląda to źle, ja nakładam na to podkład wiec nie ma problemu.
Ładnie pachnie i wydaje mi się, że dobrze chroni, moim zdaniem jest fotostabilny i niezle trzyma sie na twarzy
Najważniejsze: nie tworą się po nim wypryski!!!!!!!!!!!

ogólnie polecam, jestem bardziej zadowolona niż np. z Vichy:)

Używam tego produktu od:w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań:2 tyg.

Krem ma prześliczny zapach, skóra po nim jest niewiarygodnie gładka, a co najważniejsze dobrze chroniona. Nie robią mi sie po nim zaskórniki ani inne niedoskonałości. Na początku wydaje się tłusty, ale szybko się wchłania (nie całkowicie, ale przecież jest to krem do opalania;)
Jedyny minus to taki, że czasem powstają białe smugi przy nakładaniu, jednak po jakimś czasie wszystko się wchłania :)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Nie polubiłam.

Po pierwsze krem nie jest fotostabilny. Jeśli ktoś nie stosuj kwasów, i na słońu powtarza aplikację to się nada. Bieli średnio, nakłada się też średnio. Nie jest aż tak najgorzej z tym. Jednak szczypią mnie po nim oczy :/ Podejrzewam,że użyje go jeszcze parę razy na wakacjach pod koniec sierpnia i wyrzucę do kosza.
nie wiem czy zapycha, nakładałam go raptem kilka razy, i po powrocie do domu zmywałam.

Używam tego produktu od:miesiąca