Pollena-Ewa, Adent Super (Pasta do zębów z aminofluorkiem)

Pollena-Ewa, Adent Super (Pasta do zębów z aminofluorkiem)

Długotrwała ochrona przed próchnicą i bakteriami. Zawiera: aminofluorek i triclosan. Skutecznie czyści zęby, jest łagodna dla szkliwa. Przeciwdziała powstawaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Chroni przed bakteriami i zapewnia świeży oddech. Ma delikatny miętowy smak i zapach.
Przeznaczona dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.
Zawartość aminofluorku: 1350 ppmF.

Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Olaflur, Hydroxyethylcellulose, PEG-32, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Triclosan, Limonene.

Cena: 6zł / 100ml
/m/

Elmex? Niech się schowa!

Do recenzji tego produktu przygotowywałam się przez naprawdę długi czas :) Każdy kto używał tej pasty przez dłuższy czas z pewnością się ze mną zgodzi że należy mu się porządna reklama i pochwała. Jedyny minus jest taki że pasta jest trudno dostępna - nie znajdziecie jej w żadnym sklepie sieciowym i osiedlowym.
Kto polubił elmexa, totalnie przepadnie dla tej pasty :P
+cena – na stronie producenta kosztuje tylko 6,50 więc w porównaniu do Elmex to tanioszka
+ pojemność – kolejne porównanie do Elmex i wypada korzystnie – produktu jest więcej niż w niemieckiej paście
+ działanie – z całą pewnością mogę stwierdzić że zdecydowanie spowalnia proces rozwoju próchnicy zębów. Zanim zaczęłam ją stosować podczas każdej wizyty u dentysty któryś ząb miał ubytek. Odkąd kupiłam adent ten problem ponownie pojawił się dopiero podczas 4 wizyty z kolei (okres 2 lat), na dodatek w trudno dostępnym miejscu gdzie prawdopodobnie nie sięgnęłam szczoteczką :) Było to dla mnie wielkie zaskoczenie że tyle wizyt przez tak długi okres czasu kończyły się wyłącznie kontrolą!
+ zawartość aminofluorku – mówi się że Elmex jest tak skuteczny w walce z próchnicą właśnie dzięki zawartości aminofluroku. Próbowałam poszukać innego producenta który używa tego składniku w pastach ale niestety jedynym zamiennikiem jaki znalazłam jest właśnie Adent. Poza tym Adent poraz kolejny wypada lepiej gdyż stężenie tego aktywnego składniku jest o wiele wyższe niż w paście Elmex.
+ odświeżenie – gdy już na dobre przyzwyczaicie się do pasty Adent każdy ‘skok w bok’ z pastą innej marki wyda wam się nieporozumieniem. Teraz denerwuje mnie intensywność smaku innych marek oraz ogromne ilości piany. Adent delikatnie czyśći i odświeża na długo. Efekt świetny.

- dostępność – mi udało się ją znaleźć jedynie w internetowym sklepie producenta. Od razu kupiłam ‘w ciemno’ pięć tubek a po jakimś czasie kupiłam kolejne pięć i te wykańczałam prawie rok (pierwsza partia cieszyła się w moim domu dużym powodzeniem). Niedawno kupiłam kolejne 10 – warto kupić na zapas, uwierzcie mi że i tak zaoszczędzicie na dentyście. Jeśli brakuje w sklepie Adent Super, polecam również tę przeciw parodontozie. Nie mam co prawda z tym problemu ale wydaje mi się że przeciwpróchnicze działanie jest takie samo.
Podsumowując, serdecznie polecam Wam tę pastę. Jest tania, wydajna i skuteczna – jeden z niewielu naprawdę świetnych produktów którę mogę polecić z czystym sumieniem bo działa!. To jest mój prawdziwy KWC.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 15 tubek

fantastyczna

Pasta jest świetna dla nadwrażliwych zębów i dziąseł. Ma wspaniały skład, zęby mniej reagują na potrawy i ich temperaturę.

Jest tania i polska, działanie bije na głowe elmexy, blendamedy i takie tam!

Jest wydajna, dobrze się pieni, zawiera aminofluorek, który najlepiej wbudowuje się w szkliwo plus witaminy wzmacniające dziąsła.

Pokochałam ją ja oraz mój chłopak. Właśnie zamówiliśmy jej duży zapas ze sklepu polleny evy online, bo ciężko ją dostać w sklepach kosmetycznych.

Nie zamienię jej na żadną inną!

Ilość zużytych opakowań: osiem tubek

Tańsza niż Elmex - a lepsza!

Wiadomo, Elmex jest super, ale Adent ma jeszcze więcej aminifluorku!

Można ją kupić na stronie producenta, w promocji była raz za 4 zł ! Pollena Eva produkuje też wiele innych, fajnych i tanich produktów, więc warto złożyć zamówienie. Firma oszczędza na reklamach i dystrybucji w sklepach, stąd niska cena i świetna jakość niektórych produktów.

Jestem wierna na zawsze.

Nie zaznaczam "Mój hit", bo już mi mało zostało :(

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: trzy

Jak sama nazwa wskazuje SUPER

Pastę tę poleciła nam nasza zaprzyjaźniona dentystka. Bardzo dokładnie czyści zęby i nadaje świetne uczucie czystości zębów i świeżego oddechu. Co najważniejsze zawiera aminofluorek, więc z jeszcze większą siła chroni nasze zęby przed próchnicą. POLECAMY!!!

Używam tego produktu od: 1 roku

Świetna

Wcześniej namiętnie używałam Adent Sensitive, ale kiedy któregoś razu zabrakło jej w sklepie Polleny-Ewy, wybrałam Adent Super. Bałam się, czy nie będzie zbyt silnie działająca (mam bardzo wrażliwe dziąsła i nie mogę używać większości past), ale okazała się działać równie delikatnie, co wersja Sensitive. Nie podrażnia ani nie wysusza śluzówki i tak jak obiecuje producent - ma łagodnie miętowy smak, który nie utrzymuje się bardzo długo i nie wpływa na smak spożywanych potraw (nienawidzę tego!). Nie pieni się mocno i raczej nie jest zbyt wydajna, ale za to nie jest też droga. Ma wyższe stężenie aminofluorku niż osławiony Elmex (1350 ppm). Problem jest tylko z dostępnością - nie spotkałam jej w żadnym tradycyjnym sklepie, kupuję przez internet.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca