24h DRY freshness-control roll-on - Antyperspirant w kulce

24h DRY freshness-control roll-on - Antyperspirant w kulce

Antyperspirant w kulce. Nie zawiera alkoholu. Bardzo delikatny zapach. Skuteczna ochrona.

Jeden ze skuteczniejszych

Używam Fa Pink Paradise od stu lat. Ma przepiękny kwiatowy zapach, białe ślady zostawia w minimalnej ilości, i co najważniejsze - chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Cena jest przystępna, a antyperspirant często jest w promocji.

Niestety, Pink Paradise zawiera alkohol, więc kiedy moja skóra pod pachami jest podrażniona, ( tzn. po depilacji) to trochę szczypie i piecze po aplikacji. Wolno się wchłania, trochę klei. Nie jest dość wydajny. Mimo to jest moim ulubionym antyperspirantem. Polecam.

Kiedyś używałam jeszcze waniliowego i był równie skuteczny. Ale po jakimś czasie zapach stał się dla mnie zbyt "ciężki" i wróciłam do Pink Paradise.

Może kiedyś dla odmiany kupię jeszcze inny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

o dziwo, lubie

nie moglam wczesniej przekonac sie do tego dezodorantu. mialam wersje "przezroczysta", ktora wygladala jak klej i bardzo powoli sie wchlaniala, brudzac bluzki :/ kolejne juz nie byly zle-mialam ten z wyciagiem z perel, ale faworytem jest rozany. obie wersje wchlaniaja sie w srednim tempie, ale dobrze chronia. zapachy delikatne, opakowanie praktyczne, wydajnosc przecietna. w rossmannie mozna je dostac za okolo 5 zlotych w promocji. dobry kosmetyk :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie piatego

Może być

W porządku.. Miałam wersje różową. Bardzo ładnie pachniała i odświeżała. Była dość wydajna no ale to zależy też od używania. Kulka nie zasycha poniważ stawiam ją
a głowie ;) Minusem jest to ,że trochę wolno się wchłania i właśnie przez to wolę bardziej antyperspiranty w sztyfcie lub w sprayu. Raczej nie kupię ponownie ponieważ mam jeszcze dużo do przetestowania a cały czas jakieś nowe wchodzą na rynek ;)Używam tego produktu od: rok temu

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Naj.

Używam wersji różowej - Pink Paradise i nie zamierzam zmieniać. Nigdy mnie nie zawiódł.
Ma bardzo ładny zapach, nie podrażnia, białe ślady zostawia minimalne (który antyperspirant nie zostawia...) no i oczywiście chroni przed poceniem;) Co tu więcej dodać? Polecam.

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: dużo:)

super

Rewelacyjny antyperspirant. Duża gama zapachów. Wydajny, szybko się wchłania. Bardzo skuteczny. Długo utrzymuje swój nieziemski zapach. Nie używany nie zasycha unieruchamiając kulkę.

Używam tego produktu od:7 miesięcy

Dobry

Fajniutki. Mam wersje różową.. Bardzo ładnie pachnie.
Odświeża. Minusem jest to ,że troche wolno się wchłania. Kulka nie zasycha ponieważ stawiam ją na głowie. Nie wiem czy jeszcze kupie.. być może tak. Chociaż teraz zamierzam kupić antyperspirant w sztyfcie Fa jogurtowy.. dla wypróbowania. ;]

W porządku

Jest to mój jeden z pierwszych antyperspirantów i nie mam za dużego porównania. Najdziwniejsze jest to, że czasem sprawdza się perfekcyjnie a czasem wystarczy chwila i pachy całe mokre. Nie wiem od czego to zależy, może od tego jak długo się czeka na wchloniecie?
Plusy:
- Miły zapach (Mam waniliowy)
- Ochrona "w połowie" skuteczna
- Wydajny
- Nie podrażnia
- Nawet tani
- Nie zauważyłam plam na ubraniach
Minusy:
- Jednego dnia działa, następnego już nie i tak w kółko
- Czasem się zacina

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nie:(

Mam dwa opakowania.Jeden Pink Paradise a drugi ten po depilacji.

Oba się nie sprawdziły.Z tym,że ten Pink Paradise ma jeszcze alkohol.A więc po depilacji nie można go używać.Zapachy całkiem w porządku(Pink Paradise bardzo pasuje do Amor Amor-mojego ukochanego zapachu).O właściwościach-ochrony przed potem-nie mogę powiedzieć,bo takowych nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy,na zmianę 2
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch różnych

Całkiem ok

Fajnie pachnie, co bardzo ważne - nie podrażnia po depilacji. Skutecznośc tak na 3+ (późnym popołudniem już zawodzi)
Trochę zostawia białe ślady i trochę długo schnie :(
Generalnie ok :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

super

Używam go od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Dość szybko schnie, nie zostawia białych śladów, nie powoduje żadnych podrażnień (nawet świeżo po depilacji). Przynajmniej mi, wystarcza ochrona przed poceniem jaką zapewnia FA. I wbrew temu co napisały wcześniej recenzentki zapach pink paradise wcale nie jest taki zły.

kiepski

Używałam wersji Pink Paradise, bo spodobał mi się zapach, ale przy dłuższym użytkowaniu stał się nie do zniesienia :/ Miałam go po prostu dosyć i aż mnie odrzucało.
Dezodorant niestety się klei, wolno się wchłania, brudzi ubrania. Kiepsko chroni. Przy pierwszym opakowaniu jeszcze jako-tako, ale kiedy używałam drugiego - beznadzieja. Czasami miałam mokre plamy pod pachami, a nie mam jakichś problemów z poceniem.
I podrażnia skórę - po aplikacji piecze (a moja skóra na pewno nie należy do wrażliwych).
Plusem jest niska cena, poręczne, ładne opakowanie i można przyjąć że zapach o ile się nie przeje, jak w moim przypadku.

Używałam tego produktu przez kilka miesięcy

przeciętnie

kupiłam w sklepie zapach Pink Paradise. I właściwie najlepszy w tym antyperspirancie jest zapach. Nie zauważyłam jakiejś różnicy w poceniu się, więc raczej niezbyt skuteczny. Skóra po nim lekko klei się pod pachami. Za to nie powoduje podrażnień po goleniu co jest plusem.

Ilość zużytych opakowań: 2.