Professional Hair Care System, Light & Volume (Odżywka do włosów cienkich i przetłuszczających się)

Ułatwia rozczesywanie włosów. Dodaje im puszystości i połysku. Należy pozostawić ją na włosach na około 5 minut, po czym spłukać. Opakowanie zawiera 200 ml produktu.

Fajna

Używałam razem z szamponem z tej serii.
Efekty pozytywne:
- włosy bardzo puszyste;
- błyszczące;
- nawilżone i odżywione;
- świetnie się układają;
- nie obciąża włosów, nie są oklapnięte.
Odżywka ma piękny zapach, dobrze się spłukuje. Jedyny minus - trzeba ją trochę potrzymać. Te 5 min to za długo, mogłoby być 2-3 min.
Dość droga, ale bardzo wydajna, ja używam 2-3 razy w tyg.

fatalna

Często nietrafione zakupy męczę i męczę....
ale pierwszy raz coś wyrzuciłam!
Ta odżywka działa wręcz odwrotnie- obciąża włosy, które na drugi dzień są tłuste, smętnie wiszące, nie można ich w żaden sposób ułożyć. Zero efektu puszystości.
Brrrrrr...... Rzadko spotykany koszmar!

niespecjalna

Nie zauważyłam żadnych efektów oprócz nawilżenia.Obciąża włosy, kiepsko się spłukuje, nie ułatwia rozczesywania.Taka jakaś nijaka.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

dobra

Ładnie pachnie, dzięki temu, że wymaga spłukania nie obciąża włosów. Bardzo dobrze się rozczesują, są jakby odświeżone, miękkie. Nie zauważyłam specjalnego opóźniania przetłuszczania. Mogłaby być tańsza - w promocji kosztuje chyba 15 złotych.Ilość zużytych opakowań: kilka