Inspiracja, Rewelacyjny krem na dzień

Inspiracja, Rewelacyjny krem na dzień

Jak dla mnie rewelacyjny krem to to nie jest. Konsystencja owszem bardzo delikatna i miła, zapach jak w całej serii (poza maseczką - w niej nic prawie nie czuć) nie najprzyjemniejszy, wchłania się niby dość dobrze, ale skóra się świeci (co prawda nie jest to krem matujący), choć całkiem dobrze nawilża i chroni skórę. Jednak nie rzuca na kolana - nie jest to REWELACJA. Z drugiej strony - bardzo przyzwoity, choć już go nie kupię.

Rewelacja

świetny krem nawet mimo zapachu. Wygładza, nawilża, koi. A pomyśleć że do tej pory miałam problemy z cerą. Teraz cera jest nieskazitelna i świetlista. Krem wart swojej ceny. A nawet więcej. To mój kosmetyk wszechczasów.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
Recenzja: ...

Zdecydowanie nie!

Od zakupu tego kosmetyku zakończyła się moja przygoda z Dermiką. Straciłam do niej zaufanie. Krem wysuszył mi twarz, kompletnie nie sprawdzał się w warunkach jesiennych, skóra wysuszyła mi się i miałam wrażenie, jakbym się niczym nie posmarowała. Pracuję w klimatyzacji przez okrągły rok, więc moja skóra naprawdę potrzebuje "diety". Ale to wyraźnie nie jest ta dieta.

beznadziejny

konsystencja owszem lekka, ale dla mnie trochę za bardzo. Lubię czuć krem w rękach. Obrzydliwy zapach nie mogłam go znieść. Budzia świeci się po nim strasznie (mam cerę mieszaną). Efektów pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Irytujący był dla mnie opis kosmetyku: bla,bla zamiast konkretów. Nie polecam!

Konturowanie Smashbox

Niespecjalny

Zapach kremu trochę przypomina mi " Minerały" Daxa, dosyć lekka konsystencja, szybko się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Chyba to wchłanianie jest superszybkie, bo po krótki czasie, moja twarz była bardzo sucha i domagała się kolejnej dawki kremu, stąd wniosek- kosmetyk za słabo nawilża.Krem raczej przeciętny, nie rzucił mnie na kolana.Chyba go nie kupię, o wiele lepsza jest seria 2010.

Placebo

Mam skórę lekko suchą, 27 lat. Ten krem to zwykła mazia, na dodatek po aplikacji skóra wydaję się jakby zbyt ściągnięta. Wchłania się szybko. Na mój gust nie odżywia i nie nawilża skóry.

Oceniam na 4.00

Jedną gwiazdkę zabieram za zapach- mnie się za bardzo nie podoba, na szczęście b.szybko się ulatnia. Reszta- bez zarzutu- dobrze nawilża, szybciutko się wchłania, podkład się na nim nie wałkuje, jest wystarzczająco lekki dla tłustszych częsci mojej skóry, a dobrze koi i pielęgnuje te suchsze. Z opakowania wynika,że chroni też przed szkodliwym wpływem środowiska, chociaż informacje mogłyby być dokładniejsze.

pięknie pachnie :)

Ja używałam również z próbki, ale mnie się podobał i to bardzo :) Piękny zapach - jak komunistyczne, okrągłe lizaki w paski - nie wiem czy pamiętacie :)) Konsystencja też dobra, ładnie się wchłaniał i w ogóle. Jakbym nie miała innych kremów do zużycia, to może bym i kupiła (nie wiem ile kosztuje). Szczerze mówiąc, zdziwiłam się jakością, bo niedawno kupiłam inny krem tej firmy, z serii Spa, i bardzo żałuję - tłusty jak diabli.

Oceniam na 2.00

Przeciętny krem na dzień. Nie wyróżnia się niczym oprócz zapachu. Wg. mnie pachnie makiem i kojarzy się za świątecznym pieczeniem makowca.
Bardzo nie podoba mi się brak konkretnych informacji na opakowaniu: brak nawet tak podstawowych informacji, jak wysokość faktoru UV, dla jakiej cery jest to krem lub chociaż w jakim wieku.
Nawilża nieźle, powoli się wchłania, zostawia delikatny połysk. Nie dla cery tłustej (zbyt się świeci) i chyba nie dla cery suchej (za słabo? nawilża). Nie kupię następnego opakowania.

Oceniam na 1.00

Krem - horror! Jestem wdzięczna Dermice za próbki, bo ustrzegłam się od wyrzucenia pieniędzy w błoto.Brzydki zapach, tłusta konsystencja, na dodatek na czole wyskoczyły mi jakieś okropne plamy i krosty.

Oceniam na 3.00

W sumie wszystko co wydało mi się ważne zawarłam w opisie. Myślę, że gdyby nie ten zapach dałabym mu 4 gwiazdki, bo ze świeceniem sobie radzę. A tak tylko 3 - dobry, ale ma kilka mankamentów.