Active Care, Krem matujący o właściwościach nawilżających

Active Care, Krem matujący o właściwościach nawilżających

Przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cery młodej, szczególnie dla cery tłustej i mieszanej. Krem zawiera delikatny pigment matujący oraz aktywne biologicznie składniki: wyciąg z oczaru wirginijskiego, prowitaminę B5, olej jojoba. Substancje te działają oczyszczająco, nawilżająco i ściągająco, natomiast pigment nadaje skórze matowy wygląd. Systematyczne stosowanie kremu zmniejsza skłonności skóry do nadmiernego przetłuszczania się.

Warto kupić

Tego kremu używam już dłuższy czas i muszę napisać że jestem bardzo zadowolona. Krem ma lekką konsystencję a skóra jest gładka i nawilżona. Wcześniej stosowałam krem ze 80zł. i nie widzę specjalnie różnicy między jednym a drugim. Warto go kupić.
Zalety:
- niska cena
- gładka skóra
- bardzo dobry także pod makijaż
Wady:
- ciężko go dostać na rynku

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wiele

To nie to

Nie zauwazyłam jakichkolwiek obietnic jakie składa producent.Nie matuje,krem w trakcie nakładania zaczyna się rolować(nawet małe ilości),nie ma żadnego efektu ściągającego,ani oczyszczającego,używam go na zmianę z innymi kremami,w tym nawilażającymi,więc nie wiem czy nawilża czy robią to jego konkurenci :)Nie polecam.