seria Len&Retinol, Maseczka ujędrniająca do pielęgnacji szyi, dekoltu i biustu

seria Len&Retinol, Maseczka ujędrniająca do pielęgnacji szyi, dekoltu i biustu

Maseczka przeznaczona do pilęgnacji delikatnego obszaru szyi, dekoltu i biustu. Zawiera układ współdziałających substancji aktywnych:
- biokompleks z nasion lnu,
- retinosfery CE,
- ekstrakty roślinne,
- wyciąg z alg morskich.
Zawiera len, który odżywia i regeneruje. Retinol, który wygładza i rozjaśnia. Witaminy C i E, które chronią przed wolnymi rodnikami. Wyciągi roślinne (w tym bluszcz) ujędrniają i napinają skórę. Algi morskie-zapewniają głębokie nawilżenie. Maseczkę można stosować jako balsam nakładając cieńszą warstwą.

Cena: ok. 11 zł / 100 ml

podoba mi sie :-)

Kupilam te maseczke dzieki wizazowi :-) bardzo dobrze nawilza iwygladza , co bardzo mi sie podoba :-), rozjasnia biust. Pachnie ladnie, delikatnie,ma bardzo dobra konsystencje. Polecam

nonono :-)

Dzięki Iwonce propagującej rodzimą produkcję używam od jakiegoś czasu :) Od razu bez bicia się przyznam, ze z wrodzonego lenistwa stosuję jako balsam, a nie maseczkę (producent na opakowaniu dopuszcza taki sposób). Bardzo przyjemna, troszkę się mazia przy smarowaniu, ale to w końcu maseczka ;) Efektów tak spektakularnych jak Iwonka nie zauważyłam - albo rozłożyły sie w czasie, albo nie ma czego ujędrniać :P Ale wygładza skórę, pięknie nawilża i daje poczucie komfortu, cenę ma niewysoką. Dla mnie czwórka :DIlość zużytych opakowań: niemal całe

ulubiona :))

Jest to maseczka ,ale ja ją stosuję co drugi dzień na szyję, dekolt i biust na noc jako balsam.Przyjemna bardzo w użyciu,szybko się wchłania,ma przyjemną konsystencję i zapach.Jej podstawową zaletą jak dla mnie jest to,że rano mam ciało alabastrowo gładkie (coś mi się widzi,że też jakby rozjasniała skórę).Skóra jest ujędrniona,delikatna w dotyku,ale napięta,wygładza wszystkie nierówności i koloryt skóry.Nawilża.Bardzo przyjemna w uzyciu i w efektach.Kiedyś miałam troszkę przesuszoną skórę na ramionach i nie pomagały balsamy dla skóry suchej i na noc posmarowałam się nim i po dwóch razach skóra powróciła do "normalności".Juz po pierwszym razie widac efekty.Biorąc pod uwagę cene i efekty jest to kosmetyk naprawdę godny polecenia :))